ایالات متحده-صادرات و واردات کاهش یافت و در میان ویروس اختلالات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

تجارت جهانی است به احتمال زیاد قرارداد با 11 درصد در سال 2020 با توجه به صندوق بین المللی پول.

عکس: John G. Mabanglo/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

واشنگتن—ایالات متحده-صادرات و واردات هر دو نوشته شده خود را در بزرگترین ماهانه کاهش می یابد در ضبط میان coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان است.

واردات کاهش 13.7 درصد در ماه مارس و صادرات کاهش یافته است 20.5% بزرگترین کاهش از رکورد نگه داشتن آغاز شد و در سال 1992 گزارش وزارت بازرگانی پنج شنبه. کسری تجاری گسترش 16.7 درصد به یک کشور بطور تطبیقی فصلی $49.41 میلیارد دلار است.

“فراتر از این واقعیت است که ما شاهد گسترش قابل توجهی از کسری تجاری چه واقعا به من حمله است که سرعت در آن جریان تجارت کاهش دارد” با واردات و صادرات پایین حدود یک چهارم از شیوع کروناویروس گفت: Gregory Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است.

صادرات هواپیما و اتومبیل کاهش یافته است به عنوان تولید کنندگان مانند Boeing Co. بودند آمار در سراسر جهان اختلال در سفر و خودرو سازان از جمله Ford Motor Co. بسته کارخانه ها برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما در حال بازگشایی به اندازه کافی سریع است که تقاضا برای واردات را انتخاب کنید تا سریع تر از صادرات تقاضا” گفت: Joel Naroff رئیس جمهور Naroff مشاوران اقتصادی. “ما باید بیشتر از مجموع فعالیت به عنوان ما رفتن به جلو اما کسری تجاری است که به احتمال زیاد به گسترش.”

تجارت جهانی جریان ممکن است شروع به انتخاب کنید تا دوباره به عنوان برخی از کارخانه بازگشایی و تسهیل اجتماعی-فاصله اقدامات زنده تقاضای مصرف کننده.

مرتبط

  • زنجیره تامین ایمنی پروتکل ممانعت آمریکا کارخانه
  • مدعیان نگه ثابت را به عنوان اقتصاد به آرامی بازگشایی

“خیلی از این اختلال ممکن است در حال حاضر رخ داده است” Angeliki Frangou مدیر اجرایی کشتی کانتینر اپراتور Navios دریایی ظروف LP گفت: در یک درآمد تماس در ماه گذشته. “به عنوان کشورهای ظهور از قرنطینه و بازگشت به کار ما انتظار داریم حجم را انتخاب کنید تا به خصوص در نیمه دوم سال 2020 است.”

صادرات کالا در ماه آوریل به پایین ترین سطح از اواخر سال 2009 زمانی که ملت بود و دوره نقاهت بعد از یک رکود عمیق, پنج شنبه گزارش نشان داد واردات کالا شد که پایین ترین سطح از اواخر سال 2010.

یک روند مشابه دیده می شد در کانادا که در آن کالا کسری تجاری گسترده تر در ماه آوریل به عنوان صادرات سقوط به پایین ترین سطح خود در بیش از یک دهه. اداره آمار کانادا نسبت دراماتیک قطره در صادرات و واردات به کارخانه خاموش شدن ناگهانی ضعیف تر قیمت انرژی و گسترده اقتصادی محدودیت به مقامات منتقل شامل گسترش جدید کروناویروس.

در حالی که ایالات متحده معمولا اجرا می شود کسری کالا در آن اجرا می شود مازاد در خدمات. که مازاد در خدمات مانند مراقبت های پزشکی در سفر آموزش عالی و حق امتیاز کاهش 1.3 میلیارد دلار در مارس به $22.4 میلیارد دلار رسید که پایین ترین رقم از دسامبر 2016.

در سه ماهه اول یک کاهش کسری تجاری کمک کرد تا حد تیز انقباض در اقتصاد ایالات متحده. به عنوان یک کل اقتصاد هنوز هم در کاهش سالانه 5 درصد نرخ شدیدترین افت پس از آخرین رکود است. تجارت انتظار می رود که برای تفریق از تولید ناخالص داخلی این سه ماهه باید کسری بودجه همچنان به گسترش.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه معامله خواهد شد نگاه متفاوت در یک پست-همه گیر ، پیوستن به مکالمه زیر.

کسری بودجه آمریکا در کالا با چین افزایش به $25.96 میلیارد از $16.99 میلیارد ماه قبل. سال به تاریخ کسری با چین به مقدار $87.60 میلیارد دلار در مقایسه با $123.68 میلیارد دلار در مدت مشابه سال 2019.

چینی تحت کنترل دولت شرکت ها را لغو برخی از محموله های از ایالات متحده, مزرعه, صادر کنندگان با توجه به دریایی مقامات تنش بین واشنگتن و پکن افزایش بیش از چین را از دست داده و طرفدار دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ و coronavirus بیماری همه گیر. لغو شامل سفارشات ساخته شده پس از فاز یک پیمان تجارت بین دو کشور امضا شده در ماه ژانویه که در آن چین متعهد به افزایش مزرعه واردات از آمریکا

مستندات مرتبط با این بیماری همه گیر است که سرچشمه در چین در اواخر سال گذشته باید sapped تجارت جهانی و رشد مختل زنجیره تامین و بسته در کارخانه ها و فروشگاه ها.

دیترویت شرکت های خودرو مورد توافق در ماه مارس به طور موقت تعطیل کارخانه ها در ایالات متحده و مکزیک و کانادا به منظور محدود کردن گسترش جدید کروناویروس. این شرکت شروع به بازگشایی کارخانه ها در ماه مه.

بوئینگ شرکت ، این کشور بزرگترین صادر کننده گفت: در اواخر ماه مارس که این امر تعلیق هواپیمای تولید در منطقه سیاتل و General Electric Co. گفت: اخراج کارگران در ساخت موتورهای جت برای مشتریان از جمله هوافضا ،

صندوق بین المللی پول گفت: در ماه آوریل که در آن انتظار می رود اقتصاد آمریکا خواهد بود کوچک 5.9% در این سال است. آن را پیش بینی کرد اقتصاد جهانی خواهد قرارداد 3% در سال 2020 است. چین رشد می کند به 1.2 درصد در سال جاری صندوق بین المللی پول پیش بینی, از 6.1 درصد در سال گذشته.

تجارت جهانی در حال حاضر دچار آن ضعیف ترین فعالیت از 2008-09 بحران مالی به دلیل دو سال در ایالات متحده-چین تجارت جنگ است به احتمال زیاد قرارداد با 11 درصد در سال 2020 صندوق بین المللی پول گفت: یک سقوط است که می تواند آن را دشوار برای کشور به احیای اقتصاد خود را با افزایش صادرات است.

بیشتر در اقتصاد

  • ایالات متحده-صادرات و واردات به شدت کاهش یافت و در میان Coronavirus اختلالات 4 ژوئن 2020
  • ایالات متحده آمریکا اقتصاد رو به بهبودی طولانی از Coronavirus, اثرات, کارشناسان می گویند 1 ژوئن 2020
  • مصرف کنندگان صرف مقدار زیادی کمتر ذخیره شده در مارس مستندات 29 مه سال 2020
  • کاهش نرخ بیکاری نشان می دهد کندتر از ویروس های مربوط به اخراج 28 مه سال 2020

سنا تصویب یک لایحه برای نرم کردن الزامات مورد نیاز در چک Protection Program; چین می گوید آن را به سهولت محدودیت در خطوط هوایی خارجی در یمن تایید مرگ برای اولین بار از یک Rohingya پناهندگان از coronavirus. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: آنجلا Weiss/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نوشتن به هریت Torry در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>