ایالات متحده می رسد 150,000 مرده از covid-19

پراویدنس, R. I. — مرگ و میر از این کروناویروس در آمریکا در صدر 150,000 روز چهارشنبه به بالاترین سطح در جهان با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این نقطه عطف می آید در میان نشانه هایی که در کشور شیوع شروع به ایجاد ثبات در کمربند خورشید اما تا حرارت در میانه سوخت تا حد زیادی توسط افراد جوان که در حال ضربه میله, رستوران ها و سالن های ورزشی و دوباره.

برزیل دوم شد و در جهان با بیش از 88,000 مرگ و میر به دنبال بریتانیا در مورد 46,000.

دانشگاه جانز هاپکینز قرار داده و این کشور را تایید عفونت در 4.4 میلیون دلار نیز به بالاترین سطح در جهان هر چند اعداد و ارقام واقعی در ایالات متحده و در سراسر جهان اعتقاد بر این بود بالاتر به دلیل محدودیت در تست و بسیاری از موارد خفیف که رفته اند کشف نشده و یا گزارش نشده.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

به عنوان مسابقات جهانی برای پیدا کردن واکسن و درمان covid-19 وجود دارد که به ظاهر هیچ پادزهر در چشم برای رو به رشد شیوع کروناویروس تئوری های توطئه مضر ضد ماسک اسطوره ها و درمان شم.

این پدیده اتفاق می افتند تا حد زیادی در رسانه های اجتماعی تشدید این هفته زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک ویدیو در مورد یک ضد مالاریا مواد مخدر عنوان یک درمان برای ویروس و مشخص شد که اطلاعاتی روسیه در حال گسترش دروغ در مورد بحران از طریق زبان انگلیسی در وب سایت.

کارشناسان نگران هستند که تورنت از اطلاعات بد و مقاومت به ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله دارد خطرناکی تضعیف تلاش برای آهسته کردن ویروس.

در میسوری برانسون نیاز به پوشش صورت در بسیاری از اماکن عمومی با وجود اعتراض بسیاری از جمله کمدین Yakov Smirnoff.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=k5CwkJeATJI]

Smirnoff که در عمل موفق تئاتر در شهر توریستی گفت: هیئت مدیره از Aldermen در سه شنبه شب که ماسک فرمان خود را به تصویب رسید خانه بیشتر شبیه به سرزمین مادری خود, روسیه, اسپرینگفیلد اخبار-رهبر گزارش شده است.

“من امیدوار هستم که شما می توانید این جزیره از آزادی و انتخاب در دریایی از نفرت و ترس” Smirnoff گفت: نقشه کشی تشویق از بسیاری در میان جمعیت.

با این وجود هیئت مدیره رای دادند 4-1 به تصویب این قانون که نیاز به پوشش صورت برای افراد سنین 13 سال و بالاتر با چند استثنا.

کالیفرنیا ، مایک پرشن خودداری کرده است به صدور یک ایالت ماسک قیمومیت اما چندین حوزه های قضایی در سراسر کشور را تصویب کرده اند خود را دارند.

در سخت ضربه فلوریدا 216 مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه, شکستن تک روز رکورد که مجموعه دولت یک روز پیش از آن. تگزاس تایید 313 اضافی مرگ و میر هل دادن کل آن به 6,190 در حالی که کارولینای جنوبی تلفات گذشت 1,500 این هفته بیش از دو برابر در ماه گذشته است. در گرجستان بستری شدن در بیمارستان بیش از دو برابر از ژوئیه 1.

آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey در چهار شنبه تمدید یک دولت به منظور نیاز به پوشش صورت برای یک ماه دیگر و گسترش آن شامل دانش آموزان پايه دوم و بالاتر به مدارس, نزدیک به بازگشایی.

فرماندار خواسته

به طور جداگانه رئیس کنگره coronavirus نظارت پنل خواستار شنبه که تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی و سه نفر دیگر از فرمانداران جمهوریخواه با ارائه اسناد و مدارک نشان میدهد که چگونه کشورهای خود را در حال مبارزه با این بیماری همه گیر.

“من نوشتن درخواست اطلاعات در مورد خصوصی ارشاد دولت ارائه شده تنسی و این که آیا شما برنامه ریزی برای پیاده سازی آن توصیه و بحرانی دیگر اقدامات به سرعت گسترش coronavirus سراسر کشور” نوشت: کارولینای جنوبی در کنگره جیمز Clyburn یک دموکرات و رئیس مجلس نظارت و اصلاحات فرعی.

گالری: Coronavirus صحنه 7-29-2020

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/730covid/]

مشابه نامه ارسال شد به فرمانداران برایان کمپ گرجستان ران DeSantis از فلوریدا و کوین Stitt از اوکلاهما با توجه به فرعی را سخنگوی.

با توجه به نامه تنسی شکست خورده است به دنبال حداقل پنج توصیه های ارائه شده توسط کاخ سفید Coronavirus نیروی کار — اعم از عدم اتخاذ یک ایالت ماسک دستور اجازه می دهد داخل سالن ناهار خوری بدون سخت محدودیت و اجازه ورزشگاه را باز باقی می ماند بدون محدودیت در شهرستانهای با ویروس شماره.

لی گفت: فرمانداری در حال بررسی این نامه است. دفتر فرماندار فلوریدا تایید دریافت نامه اما آیا یک واکنش فوری. وجود دارد هیچ پاسخ فوری از کمپ ،

اوکلاهما را جمهوری خواه فرماندار مورد مناقشه است که دولت تا به حال هر “red مناطق” — یک طبقه بندی تعیین شده توسط کاخ سفید نیروی کار-از آنجا که آنها تا به حال خود را ایجاد covid-19 خطر هشدار نقشه که شامل کاخ سفید را “اولیه روش.”

دولت “است و نه شناسایی ‘red خطر’ شهرستان بر اساس آن چهار راهگاهی معیارهای چگونه covid-19 تأثیر است اوکلاهما مراقبت های بهداشتی سیستم” Stitt گفت. “این درست است رویکرد دولت ادامه خواهد داد به استقرار شفاف داده های ردیابی و تست پشتیبانی PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] و منابع اضافی برای اطلاع رسانی و کاهش مناطق از نگرانی.”

با توجه به نامه ارسال شده به Stitt اوکلاهما است نه زیر پنج توصیه از کاخ سفید نیروی کار. هر نیروی کار ایالت اوکلاهما در منطقه قرمز به دلیل آن را به حال بیش از 100 مورد جدید در هر 100,00 جمعیت در هفته گذشته و یک تست مثبت نرخ بالاتر از 10٪.

در گرجستان Clyburn اشاره کرد شش توصیه هایی است که او گفت: دولت بود و نه پس. این نامه گفت: دولت نه تنها عدم اجرای یک ایالت ماسک قیمومیت اما همچنین اشاره کرد که کمپ واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر آتلانتا مقامات برای جلوگیری از ماسک مورد نیاز است. کمپ و آتلانتا مقامات در حال حاضر در میانجیگری.

در فلوریدا دولت بود پرچم به عنوان زیر سه کاخ سفید توصیه و تا حدی مطابق با سه نفر دیگر. 12-عضو خانه نظارت پانل 7-5 دموکراتیک اکثریت قدرت به حکم تهمت مقامات دولت و رفتار و رسوبات.

جمهوری خواه تنسی در کنگره ایالات متحده علامت سبز انتقاد Clyburn و خواستار آن شدند که حزب دموکرات لغو درخواست خود را.

“کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گزارش 21 متحده ذکر شده به عنوان ‘در منطقه قرمز.’ در عین حال برای برخی از دلیل تنها چهار نفر از این کشورها همه با فرمانداران جمهوریخواه بودند و در پایان دریافت نامه خود را” سبز در بیانیه ای گفت.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

چهار متحده باید تا آگوست ، 12 پاسخ دهند.

چالش های واقعی

“این یک چالش واقعی از نظر تلاش برای دریافت این پیام به مردم در مورد آنچه که آنها واقعا می توانید انجام دهید برای محافظت از خود و چه حقایق پشت این مشکل گفت:” مایکل Osterholm رئیس دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست.

او گفت: ترس از این است که “مردم با قرار دادن خود در راه آسیب است چرا که آنها بر این باورند که ویروس چیزی است که آنها باید برای مقابله با است.”

به جای محو در چهره جدید شواهد این ادعا باید شکوفا شود پیام های مخلوط از مقامات منتقل شده توسط رسانه های اجتماعی تقویت شده توسط رهبران مانند تهمت و جهش در هنگام مواجه با حقایق متناقض.

در میان ادعا می کند که حساب های دکتر استلا امانوئل.

“شما نمی نیاز به ماسک. که یک درمان وجود دارد” امانوئل وعده داده شده در یک ویدیو که ترویج مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین. “شما لازم نیست مردم را قفل شده است.”

تنظیم کننده فدرال در ماه گذشته لغو مجوز خود را از این دارو به عنوان یک درمان اورژانس در حال رشد در میان شواهدی وجود دارد که آن کار نمی کند و می تواند عوارض جانبی مرگبار. حتی اگر آن را موثر کارشناسان می گویند که آن را نمی خواهد نفی نیاز به ماسک و دیگر اقدامات برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

Twitter و Facebook شروع به از بین بردن این ویدئو دوشنبه برای نقض سیاست در covid-19 اطلاعات غلط اما در حال حاضر دیده شده است بیش از 20 میلیون بار.

نظریه های دیگر گفته اند که این ویروس واقعی نیست و یا که آن را یک bioweapon ایجاد شده توسط ایالات متحده آمریکا و یا خود را دشمنان. یکی ادعا می کند که جدید 5G برج در حال گسترش این ویروس از طریق مایکروویو. یکی دیگر از محبوب داستان نگه می دارد که بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت قصد دارد استفاده از covid-19 واکسن به کاشت میکروچیپ در همه 7 میلیارد نفر بر روی این سیاره است.

پس از آن وجود دارد سیاسی نظریه-که پزشکان و روزنامه نگاران و مقامات فدرال در حال توطئه به دروغ مورد تهدید ویروس برای صدمه زدن به تهمت سیاسی است.

سیل از اطلاعات غلط را مطرح کرد یک چالش برای Facebook, Twitter و سیستم عامل های دیگر که باید خود را متهم به سانسور برای مصرف کردن ویروس اطلاعات غلط.

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل سوال شد در مورد این ویدئو با امانوئل در کنگره شنوایی چهارشنبه.

“ما آن را به دلیل آن را نقض سیاست های ما است،”

در کنگره ایالات متحده دیوید Cicilline یک رود آیلند دموکرات پیشرو در این جلسه در پاسخ اشاره کرد که 20 میلیون نفر را دیدم این ویدئو قبل از Facebook عمل کرده است.

“نمی کند که نشان می دهد که پلت فرم خود را آنقدر بزرگ است که حتی با سیاست های راست در محل شما نمی تواند شامل مرگبار محتوا؟” Cicilline خواسته زوکربرگ.

ماسک بی میلی

ادعا می کند در مورد ماسک ها اثبات می شود در میان سمج ترین.

ماسک شک آوازی اقلیت و گرد هم آمده اند برای ایجاد صفحات رسانه های اجتماعی که در آن بسیاری از ادعاهای دروغین در مورد ماسک ایمنی مشترک هستند. Facebook حذف برخی از صفحات — مانند گروه دریدن امریکا!, که تا به حال نزدیک به 10 ، 000 عضو-اما دیگران باقی می ماند.

در اوایل بیماری همه گیر مقامات پزشکی خود شد منبع بسیار سردرگمی در مورد ماسک. در ماه فوریه مقامات مانند ایالات متحده جراح عمومی خواست آمریکایی ها نه به ذخایر ماسک به این دلیل که آنها مورد نیاز توسط پرسنل پزشکی و ممکن است موثر در زندگی روزمره است.

مقامات بهداشت عمومی تغییر لحن خود را هنگامی که آن را تبدیل به آشکار است که این ویروس می تواند در میان مردم و نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اذعان کرد در مصاحبه با NPR در این ماه است که سیگنال مخلوط صدمه دیده است.

“پیام اوایل گیج کننده شد,” او گفت:.

بسیاری از ادعا می کند در اطراف ماسک ادعا اثرات مضر مانند مسدود شدن جریان اکسیژن و یا حتی یک شانس بیشتری برای عفونت است. ادعا شده است به طور گسترده ای افشا و خنثی توسط پزشکان است.

دکتر Maitiu O Tuathail ایرلند رشد بسیار نگران ماسک اطلاعات غلط است که او نوشته شده یک ویدیو آنلاین خود را به راحتی با پوشیدن ماسک در حالی که اندازه گیری سطح اکسیژن خود را. در این ویدئو مشاهده شده است بیش از 20 میلیون بار.

“در حالی که ماسک های صورت نمی کاهش سطح اکسیژن خود را. Covid قطعا” او هشدار داد.

هنوز مورد اعتماد مقامات پزشکی اغلب اخراج توسط کسانی که می گویند نیاز مردم به پوشیدن ماسک یک گام به سمت استبداد.

“مگر در مواردی که شما را به یک موضع شما با پوشیدن یک ماسک برای بقیه عمر خود را ایم” سیمون Dolan یک تاجر است که شکایت دولت بیش از آن covid-19 محدودیت.

موارد RESURGE

در جای دیگر کشورها که به ظاهر quelled شیوع بیماری خود را در حال کمک به درایو بی امان رشد جهانی همه گیر.

ژاپن و اسرائیل و لبنان و هنگ کنگ در میان ده ها تن از مکان های گزارش ثبت تعداد موارد جدید در روزهای اخیر بسیاری از هفته پس از آنها تا به حال خرد منحنی از عفونت دوباره اقتصاد خود و نقل مکان کرد.

و در برخی از کشورها که تا به حال بدست خود اعداد پایین به ویژه در اروپا و بازگشایی مرزهای کافه ها و کاباره ها مقصر بودن برای کوچک اما افزایش قابل توجه در موارد.

در بلژیک و اسپانیا, تعداد روزانه عفونت رسیده است سطح دیده نمی شود از اوایل ممکن است باعث به مقامات reimpose به تازگی برخی از محدودیت برداشته.

ایالات متحده و برزیل و هند هنوز هم سوخت بخش عمده ای از این بیماری همه گیر را, رشد, حسابداری برای نزدیک به دو سوم از موارد جدید گزارش شده در سطح جهان طی هفته گذشته. بسیاری از کشورهای دیگر از جمله در آفریقا و آمریکای لاتین و خاورمیانه هنوز به اوج در عفونت مسئولان سازمان بهداشت جهانی می گویند.

در استرالیا و برخی از مکان های دیگر مانند هنگ کنگ و اسرائیل که همه تا به حال به نظر می رسد به شکست ویروس عفونت در حال رشد دو بار به عنوان به سرعت به عنوان در ایالات متحده است.

یک میلیون عفونت جدید در حال حاضر گزارش شده هر چهار روز در سراسر جهان فشار کل به حدود 17 میلیون نفر.

روسیه قصد دارد برای ثبت نام coronavirus واکسن توسط Aug. 10-12 پاکسازی راه را برای آنچه که حامیان آن می گویند خواهد بود اولین بار در جهان رسمی تایید از تلقيح در برابر این بیماری همه گیر.

این Gamaleya موسسه و سرمایه گذاری مستقیم صندوق واکسن انتظار می رود که به صورت مشروط ثبت نام در اوت معنی آن را هنوز هم نیاز به انجام آزمایشات بر روی یکی دیگر از 1600 نفر معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی دیدار مسئولان نظام با رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در روز چهارشنبه. تولید باید شروع در ماه سپتامبر او گفت:.

اطلاعات در این مقاله به کمک دیوید Klepper ها Kruesi جیم سالتر, کیم چندلر بئاتریس Dupuy, اریک تاکر و امی Forliti از آسوشیتد پرس; توسط لیز ناقلا, Simon Denyer و اموزش Eglash از واشنگتن پست; و توسط Jake Rudnitsky و استپان Kravchenko خبری بلومبرگ.

An employee sanitizes a table Wednesday at a diner in the Fondren neighborhood of Jackson, Miss. The state reported 1,505 new coronavirus cases and 20 more deaths on Wednesday, putting the total at 55,804 cases and 1,563 deaths.
(The New York Times/Rory Doyle)

یک کارمند sanitizes یک جدول چهارشنبه در یک رستوران در Fondren محله جکسون را از دست ندهید. دولت گزارش 1,505 جدید کروناویروس موارد و 20 مرگ و میر بیشتر در روز چهارشنبه قرار دادن کل در 55,804 موارد و 1,563 مرگ و میر.
(نیویورک تایمز/روری دویل)
Steve, left, and Chris Brophy, husband and wife owners of Brickley's Ice Cream, look out from the shop they closed after teenage workers were harassed by customers who refused to wear a mask or socially distance, in Wakefield, R.I., Wednesday, July 29, 2020. "Some of them don't believe it's real (COVID-19) and some don't think it's a big deal, I do," Steve Brophy said, adding that he would rather close than put young workers and customers at risk of harassment, and the virus. "It's like it's OK to be a jerk in this environment." (AP Photo/David Goldman)

استیو چپ و کریس Brophy, زن و شوهر, صاحبان Brickley به بستنی نگاه کردن از مغازه آنها بسته و پس از نوجوان کارگران بودند مورد آزار و اذیت توسط مشتریان که حاضر به پوشیدن یک ماسک و یا اجتماعی فاصله در ویکفیلد, R. I. چهارشنبه 29 جولای سال 2020 است. “برخی از آنها آن را باور نمی کنید واقعی (COVID-19) و برخی فکر نمی کنم آن را یک معامله بزرگ من” استیو Brophy, گفت:, و اضافه کرد که او را به جای نزدیک تر از قرار دادن کارگران و مشتریان در معرض خطر آزار و اذیت و ویروس. “آن را مانند آن را OK به یک حرکت تند و سریع در این محیط زیست است.” (AP Photo/دیوید گلدمن)
Employees serve customers with masks at a Brickley's Ice Cream shop, one of two stores, in Narragansett, R.I., Wednesday, July 29, 2020. The other nearby location closed when teenage workers were harassed by customers who refused to wear a mask or socially distance. Disputes over masks and mask mandates are playing out at businesses, on public transportation and in public places across America and other nations. (AP Photo/David Goldman)

کارکنان و خدمت به مشتریان با ماسک در یک Brickley یخ مغازه کرم یکی از دو فروشگاه در نررگنست, R. I. چهارشنبه 29 جولای سال 2020 است. دیگر در نزدیکی محل بسته زمانی که نوجوان کارگران بودند مورد آزار و اذیت توسط مشتریان که حاضر به پوشیدن یک ماسک و یا اجتماعی از راه دور. اختلافات بیش از ماسک و ماسک حکم در حال بازی کردن در کسب و کار در حمل و نقل عمومی و در اماکن عمومی در سراسر آمریکا و کشورهای دیگر. (AP Photo/دیوید گلدمن)
Brendan Kenny serves customers with masks at a Brickley's Ice Cream shop, one of two stores, in Narragansett, R.I., Wednesday, July 29, 2020. The other nearby location closed when teenage workers were harassed by customers who refused to wear a mask or socially distance. Disputes over masks and mask mandates are playing out at businesses, on public transportation and in public places across America and other nations. (AP Photo/David Goldman)

برندان کنی در خدمت مشتریان با ماسک در یک Brickley یخ مغازه کرم یکی از دو فروشگاه در نررگنست, R. I. چهارشنبه 29 جولای سال 2020 است. دیگر در نزدیکی محل بسته زمانی که نوجوان کارگران بودند مورد آزار و اذیت توسط مشتریان که حاضر به پوشیدن یک ماسک و یا اجتماعی از راه دور. اختلافات بیش از ماسک و ماسک حکم در حال بازی کردن در کسب و کار در حمل و نقل عمومی و در اماکن عمومی در سراسر آمریکا و کشورهای دیگر. (AP Photo/دیوید گلدمن)
Chris Brophy cleans one of two Brickley's Ice Cream shops she owns with her husband which they closed for the season after teenage workers were harassed by customers who refused to wear a mask or socially distance, in Wakefield, R.I., Wednesday, July 29, 2020. Disputes over masks and mask mandates are playing out at businesses, on public transportation and in public places across America and other nations. (AP Photo/David Goldman)

کریس Brophy پاک یکی از دو Brickley را در مغازه بستنی او صاحب با شوهرش که آنها بسته برای فصل بعد از نوجوان کارگران بودند مورد آزار و اذیت توسط مشتریان که حاضر به پوشیدن یک ماسک و یا اجتماعی فاصله در ویکفیلد, R. I. چهارشنبه 29 جولای سال 2020 است. اختلافات بیش از ماسک و ماسک حکم در حال بازی کردن در کسب و کار در حمل و نقل عمومی و در اماکن عمومی در سراسر آمریکا و کشورهای دیگر. (AP Photo/دیوید گلدمن)
Steve, right, and Chris Brophy, husband and wife owners of Brickley's Ice Cream, look out from the store they closed after teenage workers were harassed by customers who refused to wear a mask or socially distance, in Wakefield, R.I., Wednesday, July 29, 2020. "Some of them don't believe it's real (COVID-19) and some don't think it's a big deal, I do," Steve Brophy said, adding that he would rather close than put young workers and customers at risk of harassment, and the virus. "It's like it's OK to be a jerk in this environment." (AP Photo/David Goldman)

استیو راست و کریس Brophy, زن و شوهر, صاحبان Brickley به بستنی نگاه کردن از فروشگاه آنها بسته و پس از نوجوان کارگران بودند مورد آزار و اذیت توسط مشتریان که حاضر به پوشیدن یک ماسک و یا اجتماعی فاصله در ویکفیلد, R. I. چهارشنبه 29 جولای سال 2020 است. “برخی از آنها آن را باور نمی کنید واقعی (COVID-19) و برخی فکر نمی کنم آن را یک معامله بزرگ من” استیو Brophy, گفت:, و اضافه کرد که او را به جای نزدیک تر از قرار دادن کارگران و مشتریان در معرض خطر آزار و اذیت و ویروس. “آن را مانند آن را OK به یک حرکت تند و سریع در این محیط زیست است.” (AP Photo/دیوید گلدمن)
FILE - In this July 22, 2020, file photo, people line up behind a health care worker at a mobile Coronavirus testing site at the Charles Drew University of Medicine and Science, in Los Angeles. As the world races to find a vaccine and a cure for COVID-19, there is seemingly no antidote in sight to the burgeoning outbreak of coronavirus conspiracy theories, hoaxes, anti-mask myths and sham treatments. (AP Photo/Marcio Jose Sanchez, File)

فایل – در این ماه ژوئیه 22, 2020, فایل, عکس, مردم, خط تا پشت یک مراقبت های بهداشتی کارگران در یک تلفن همراه Coronavirus تست سایت در چارلز درو دانشگاه علوم پزشکی و علم در لس آنجلس. به عنوان مسابقات جهانی برای پیدا کردن واکسن و درمانی برای COVID-19 وجود دارد که به ظاهر هیچ پادزهر در چشم به رو به رشد شیوع کروناویروس تئوری های توطئه مضر ضد ماسک اسطوره ها و درمان شم. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز فایل)
Notes from customers are posted on the window of one of two Brickley's Ice Cream shops which closed for the season after teenage workers were harassed by customers who refused to wear a mask or socially distance, in Wakefield, R.I., Wednesday, July 29, 2020. Disputes over masks and mask mandates are playing out at businesses, on public transportation and in public places across America and other nations. (AP Photo/David Goldman)

یادداشت از مشتریان ارسال شده در پنجره یکی از دو Brickley را در مغازه بستنی که بسته برای فصل بعد از نوجوان کارگران بودند مورد آزار و اذیت توسط مشتریان که حاضر به پوشیدن یک ماسک و یا اجتماعی فاصله در ویکفیلد, R. I. چهارشنبه 29 جولای سال 2020 است. اختلافات بیش از ماسک و ماسک حکم در حال بازی کردن در کسب و کار در حمل و نقل عمومی و در اماکن عمومی در سراسر آمریکا و کشورهای دیگر. (AP Photo/دیوید گلدمن)
Customers with masks line up at a Brickley's Ice Cream shop, one of two stores, in Narragansett, R.I., Wednesday, July 29, 2020. The other nearby location closed when teenage workers were harassed by customers who refused to wear a mask or socially distance. Disputes over masks and mask mandates are playing out at businesses, on public transportation and in public places across America and other nations. (AP Photo/David Goldman)

مشتریان با ماسک خط در Brickley یخ مغازه کرم یکی از دو فروشگاه در نررگنست, R. I. چهارشنبه 29 جولای سال 2020 است. دیگر در نزدیکی محل بسته زمانی که نوجوان کارگران بودند مورد آزار و اذیت توسط مشتریان که حاضر به پوشیدن یک ماسک و یا اجتماعی از راه دور. اختلافات بیش از ماسک و ماسک حکم در حال بازی کردن در کسب و کار در حمل و نقل عمومی و در اماکن عمومی در سراسر آمریکا و کشورهای دیگر. (AP Photo/دیوید گلدمن)
Steve Brophy, owner of Brickley's Ice Cream, stands in the store he closed after teenage workers were harassed by customers who refused to wear a mask or socially distance, in Wakefield, R.I., Wednesday, July 29, 2020. Disputes over masks and mask mandates are playing out at businesses, on public transportation and in public places across America and other nations. (AP Photo/David Goldman)

استیو Brophy صاحب Brickley بستنی می ایستد در فروشگاه او بسته پس از نوجوان کارگران بودند مورد آزار و اذیت توسط مشتریان که حاضر به پوشیدن یک ماسک و یا اجتماعی فاصله در ویکفیلد, R. I. چهارشنبه 29 جولای سال 2020 است. اختلافات بیش از ماسک و ماسک حکم در حال بازی کردن در کسب و کار در حمل و نقل عمومی و در اماکن عمومی در سراسر آمریکا و کشورهای دیگر. (AP Photo/دیوید گلدمن)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma