سهام ایالات متحده گسترش ضرر و زیان زیر بدترین افت در 2 سال

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — سهام ایالات متحده کاهش یافت و در ظهر معاملات روز شنبه یک روز پس از بازار بزرگترین افت در دو سال به عنوان معامله گران نگران هستند که گسترش coronavirus را تهدید می کند رشد اقتصاد جهانی.

بیشتر شرکت ها هشدار داد که شیوع صدمه دیده خواهد شد و منابع مالی خود را از جمله هواپیمایی متحده و مسترکارت. در ضمن موارد جدید گزارش شده در اروپا و خاور دور در خارج از کانون چین است. آخرین موارد مطرح شده اند نگران است که این ویروس می تواند گسترش بیشتر است.

کاهش در روز دوشنبه با ارسال میانگین صنعتی داو جونز بیش از 1 ، 000 امتیاز پایین تر و محو آن سود برای سال. S&P 500 در حال حاضر 5.8% از آن رکورد مجموعه ای در روز شنبه ،

سهام تکنولوژی که تکیه به شدت در چین برای هر دو فروش و زنجیره تامین, یک بار دیگر منجر به کاهش است. اپل ریختن 1.7% و chipmaker Nvidia سقوط 4.9%.

قیمت اوراق قرضه همچنان در حال افزایش است. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 1.32% از 1.37%.

کاهش بازده اوراق قرضه وزن در بانک ها. جی پی مورگان چیس ریختن 1.9 درصد و بانک مرکزی آمریکا کاهش یافت 2.3%.

شرکت های انرژی کاهش پیدا کرد و قیمت نفت خام لبه پایین تر است.

شرکت املاک و مستغلات و آب و برق برگزار می شود تا بهتر از بقیه بازار به عنوان سرمایه گذاران تحت فشار قرار دادند پول به امن-بازی بازی سهام.

نگه داشتن نمره: S&P 500 شاخص کاهش یافت 1 ٪ از 11:40 a. m. به وقت شرق. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و 280 امتیاز و یا 1% به 27,673. نزدک کاهش یافت و 1%. راسل 200 شاخص کوچکتر سهام شرکت کاهش یافت 1.6%.

ویروس به روز رسانیدر: شیوع ویروسی که در چین نشات گرفته است و در حال حاضر آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان با مواردی که گزارش شده در اروپا و خاورمیانه است. اکثر موارد و مرگ و میر باقی می ماند محور در چین اما سریع گسترش به دیگر نقاط جهان است spooked بازار و نگرانی است که آن را به صدمه زدن به اقتصاد جهانی است.

هواپیمایی متحده کاهش یافت 3.7% پس از برداشت مالی خود پیش بینی برای سال به دلیل تاثیر بر تقاضا برای مسافرت هوایی. مسترکارت تضعیف 4.2% پس از گفت تاثیر مرزی سفر و کسب و کار می تواند برش را به درآمد خود را بسته به مدت و شدت شیوع ویروس.

سهام تقویت کننده: مدرن رسید 13 درصد پس از شرکت ارسال بالقوه آن واکسن ویروس به دولت محققان برای تست اضافی. این شرکت بیوتکنولوژی یکی از چندین مواد مخدر توسعه دهندگان مسابقه به توسعه واکسن.

آن را به میخ: Home Depot رز 2.1% صفحه اصلی-بهبود خرده فروش در سه ماهه چهارم نتایج مالی در ارتباط با وال استریت. این شرکت به آسانی ضرب و شتم سود انتظارات و یک گزارش شگفت انگیزی خوب پرش برای فروش کلید و اندازه گیری. آن را به سرمایه گذاران قوی پیش بینی سود برای سال 2020 و افزایش سود خود.

خوب خوب: Intuit رز 3.2% پس از ساز TurboTax نرم افزار گفت: آن پرداخت خواهد شد $7.1 میلیارد دلار برای مصرف کننده شرکت مالی اعتباری خوب. معامله را به یکی از شناخته شده ترین سازندگان نرم افزار امور مالی شخصی یک اپراتور وب سایت است که با تمرکز بر کمک به مردم نظارت بر اعتباری خود را و پیدا کردن وام و یا کارت های اعتباری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>