ایالات متحده به پا بیمه سلامت هزینه های

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام برنامه جمعه به شروع پرداخت بیمارستان ها و پزشکان برای مراقبت از بیماران ایجاد مبتلا covid-19.

تحت رویکرد دقیق توسط بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر, بیمارستان ها و پزشکان را ارائه صورتحساب خود را به طور مستقیم به دولت و آنها خواهد پرداخت در مدیکر نرخ.

بیمه مردم نمی خواهد مسئول برای هزینه ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را برای پرسیدن هر گونه سوال در مورد یک بیمار وضعیت مهاجرت مسئله ای که ذکر شده است به عنوان یک مانع برای مراقبت در جوامع با بسیاری از خارجی متولد ساکنان.

“این می گوید اگر شما لازم نیست که بیمه مراقبت کنید-ما شما را تحت پوشش,” آذر در مصاحبه ای گفت:.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

پول خواهد آمد از 100 میلیارد دلار است که کنگره را تایید کرده است به ارائه کمک برای سیستم مراقبت های بهداشتی است که در تلاش برای مقابله با هزینه های بالا از coronavirus مراقبت در حالی که در مواجهه با بحران نقدی به دلیل اعمال جراحی الکتیو و روش شده اند را در خود نگه دارد. برای covid-19 بیمارانی که تحت پوشش بیمه درمانی بیمارستان ها و پزشکان از پذیرش پول از صندوق امداد را به موافقت خود را با ارسال “تعجب” صورتحساب به صورت خارج از شبکه خدمات.

Covid-19 درمان برای بیمه می تواند هزینه از $14 میلیارد دلار به 48 میلیارد و طبق آخرین برآورد از حزبی قیصر بنیاد خانواده.

آذر گفت: دولت با ارائه برآورد آنچه در آن طرح هزینه خواهد شد اما او با اعتماد به نفس است که آن را در ظرف مناسب به 100 میلیارد دلار اختصاص داده شده توسط کنگره است. قانونگذاران در حال نهایی یکی دیگر از coronavirus امداد لایحه انتظار می رود به اضافه 75 میلیارد دلار بیشتر برای سیستم مراقبت های بهداشتی.

دموکرات ها و برخی از بهداشت و درمان صنعت گروه می گویند امداد پول تصویب شده توسط کنگره باید به طور مستقیم به امکانات مراقبت از بهداشت و دولت باید پوشش بیمه با گسترش برنامه هایی مانند پزشکی و حفاظت از بیمار و مراقبت مقرون به صرفه عمل می کنند. سلامت و خدمات انسانی بخش انتشار اخبار در توصیف این طرح برای بیمه می گوید پرداخت برای مراقبت از خود خواهد بود ساخته شده است “موضوع را به در دسترس بودجه.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=nexhlJsxmo4]

حدود 28 میلیون نفر بیمه قبل از همه گیر آمار و انتظار می رود این تعداد به شدت افزایش می یابد. مشاوران در مدیریت سلامت همکاران تخمین می زنند که 12 میلیون به 35 میلیون نفر می تواند از دست دادن محل کار پوشش در اقتصادی shutdown با هدف شامل گسترش coronavirus.

این طرح برای ایجاد بخشی از گسترده تر اعلام شده توسط دولت جزئیات دور دوم اقتصادی امداد پرداخت به بیمارستان پزشکان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

قبل از چهارشنبه در اطلاعیه ای 30 میلیارد دلار بوده است توزیع شده است. وجوه اضافی در حال حاضر منتشر شده عبارتند از:

• 20 میلیارد دلار در پرداخت در سراسر طیف وسیعی از امکانات مراقبت های بهداشتی.

• 10 میلیارد دلار هدفمند به کروناویروس نقاط داغ; نیویورک دریافت خواهد کرد $4.4 میلیارد دلار است.

• 10 میلیارد دلار برای بهداشت روستایی درمانگاه ها و بیمارستان ها.

• 400 میلیون دلار برای هند سرویس بهداشتی امکانات.

آذر گفت اضافی تخصیص اعلام خواهد شد برای خانه های پرستاری برای بیمارستان ها و پزشکان است که تکیه بر مدیکید و برای دندانپزشکان.

برنامه های بازنشستگی

همچنین در روز چهارشنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت که او طرفدار اجازه می دهد متحده در مبارزه با عمومی بالا کارمند هزینه های بازنشستگی در این بیماری همه گیر در پاسخ به اعلام ورشکستگی به جای دادن آنها فدرال اعتراض کردند.

“من قطعا به نفع متحده اجازه می دهد به استفاده از مسیر ورشکستگی او گفت:” روز شنبه در پاسخ به یک سوال در همزمان هیو هویت رادیویی نشان می دهد. “آن را ذخیره برخی از شهرستانها وجود دارد هیچ دلیلی برای آن نمی شود در دسترس است.”

میزبان ذکر شده در کالیفرنیا و ایلینویز و کانکتیکات متحده بود که با توجه بیش از حد به کارکنان اتحادیه های کارگری و مک کانل گفت که او تمایلی به ادامه بدهی برای هر نجات.

“حدس من این است که اول خود انتخاب خواهد بود برای دولت فدرال به قرض گرفتن پول از نسل های آینده به ارسال آن به آنها را در حال حاضر به طوری که آنها مجبور به انجام این کار است,” او گفت:. “این چیزی است که من قصد دارم به نفع.

“من گفت: دیروز ما در حال رفتن به فشار دکمه مکث در اینجا چون من فکر می کنم کل این کسب و کار از کمک های اضافی برای دولت و دولت های محلی باید به طور کامل مورد بررسی قرار,” مک کانل اضافه شده است.

“شما مطرح خودتان این مسئله مهم از آنچه متحده انجام داده اند و بسیاری از آنها را انجام داده اند خود را با حقوق بازنشستگی خود را در, برنامه,” او گفت:. “وجود دارد و نمی شود هر گونه تمایل در طرف او به قید وثیقه از دولت حقوق بازنشستگی با قرض گرفتن پول از نسل های آینده است.”

گالری: شیوع کروناویروس

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/423virus/]

ملی انجمن فرمانداران گفت: دولت ها و شهرداری ها باید حداقل 500 میلیارد دلار در کمک به مقابله با بحران های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان مالیات بر درآمد می افتد و تقاضا برای منابع تشدید می شود. دموکرات ها ناموفق بودند در فشار خود را برای کمک به دولت در این فاصله بسته نجات که گذشت شنبه در مجلس سنا.

هیچ دولت قصور در بدهی های خود را پس از رکود بزرگ و حتی پس از آخرین رکود اقتصادی تنها تعداد انگشت شماری از شهرستانها رفت و ورشکسته از دولت ها گسترده اند توانایی به افزایش مالیات.

ملی مستند

در خبری دیگر مرگ و میر در ماساچوست تحت الشعاع 2,000 جمعه دو برابر از فقط یک هفته زودتر. در مورد 16,000 مردم باقی می ماند بستری در سراسر نیویورک.

گوشت گیاه در آیووا است که بسیار حیاتی برای این کشور گوشت خوک عرضه آخرین کشتارگاه را تعطیل, به دلیل شیوع بیماری. با اقتصاد در یک رکود کنگره در آستانه عبور تقریبا 500 میلیارد دلار امداد لایحه برای تقویت کسب و کارهای کوچک.

در اخبار جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت وعده داده شده آمریکایی است که وجود خواهد داشت بدون تکرار از ملی مستند.

“ما نمی خواهد رفتن را از طریق آنچه که ما از طریق رفت و برای دو ماه گذشته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

حتی به عنوان رئیس جمهور را برای هدف در سراسر کشور بازگشایی مجدد او چهره یک چالش جدید — برای متقاعد کردن مردم آن را بی خطر به گام و رزومه خود را به زندگی عادی.

“ما نیاز به ایجاد نوعی اعتماد به نفس در امریکا است که باعث می شود آن را به طوری که هر کس می رود به کار می کنند” گفت: Kevin Hassett یک کاخ سفید مشاور و رئیس سابق شورای مشاوران اقتصادی. “و اعتماد به نفس است رفتن به نیاز به تست و اعتماد به نفس است که محل کار خود را سالم است اما همچنین اعتماد به نفس در اقتصاد است.”

در کاخ سفید با مقامات بر این باورند آنها وارد یک فصل جدید از این بیماری همه گیر پاسخ حرکت از حالت بحران به پایدار به معنی کاهش و مدیریت.

کاخ سفید و مشاوران می گویند بازگرداندن اعتماد به نفس نیاز دارد همان “کل-از-امریکا” رویکرد است که آهسته ویروس گسترش یافته است.

“این یک چیز برای, دولت می گویند, ‘OK آن را امن برای بیرون رفتن”‘ نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک دموکرات روز سه شنبه گفت. “اگر مردم باور نمی کنم آن را ایمن آنها در حال رفتن به رفتن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی شده در اوایل این ماه که اقتصاد را مانند یک “موشک کشتی هنگامی که ما به عقب بر گردیم به کسب و کار است.” اما کارشناسان می گویند بازیابی خواهد شد به مراتب کندتر است.

“این می تواند یک فرایند تدریجی صرف نظر از آنچه یک فرماندار می گوید و یا رئیس جمهور می گوید,” گفت: دکتر رابرت Blendon یک استاد دانشگاه هاروارد بهداشت و درمان سیاست و تحلیل سیاسی. او گفت: سابقه مستندات به خصوص قرنطینه بیش از 25000 نفر در سراسر تورنتو در سال 2003 به سرعت گسترش سارس نشان می دهد که آن را هفته ها و حتی ماه, برای مردم به منظور توسعه اعتماد به نفس برای از سرگیری فعالیت طبیعی.

علامت شلسینگر یک استاد دانشگاه ییل از سیاست های بهداشتی و گفت: آن را به زمان “برای مردم دوباره به تعادل احساسی و آن را بسیار سخت برای پیش بینی چه مدت.”

“برای بسیاری از دلایل ما قرار دادن مردم در یک حالت اضطراب افزایش,” او گفت:.

بنابراین حتی اگر افرادی که نگران وضعیت اقتصادی خود را می خواهید به عقب بر گردیم به کار “کمتر آن را روشن کند که آیا مصرف کنندگان که رفتن به یک رستوران و یا یک فروشگاه یا دفتر دکتر” خواهد رفتار خود را تغییر دهید.

“ممکن است دائمی تغییرات رفتاری در چگونه مردم انجام کسب و کار و تعامل به عنوان یک جامعه” او گفت:.

همانطور که از چهارشنبه شیوع آلوده بیش از 2.6 میلیون نفر و کشته شدن حدود 183,000 در سراسر جهان از جمله بیش از 46,000 در ایالات متحده با توجه به یک چوب خط حساب وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از رسمی دولت آمار و ارقام.

اخراج FURLOUGHS

در ضمن دانشگاه جانز هاپکینز که محققان همچنین در سطح جهانی و نقش برجسته در ردیابی و مدلسازی گسترش این ویروس در انتظار است به قطع حقوق و کردند و اخراج کارکنان به دلیل چند دلار ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر رئيس جمهور خود را اعلام کرده است.

اما دانشگاه گفت: کاهش خواهد هیچ تاثیری در آن داده ها جمع آوری و تحقیقات بر روی این ویروس است.

رئيس دانشگاه رونالد فیشر نوشت: در نامه ارسال شده از شنبه که دانشگاه پژوهشی خصوصی در بالتیمور انتظار برای از دست دادن بیش از 100 میلیون دلار در پایان ماه ژوئن و تا آنجا که $375 میلیون نفر در طول سال مالی آینده. قبل از وقوع این دانشگاه تا به حال پیش بینی شده مثبت حاشیه 72 میلیون دلار در این سال مالی در بودجه به طور کلی از 6.5 میلیارد دلار.

وی افزود: در نامه خود “بیش از 1200 کارکنان ارائه شده است بیکار هستند چرا که آنها قادر به انجام وظایف خود است. بسیاری از در حال کار کردن-سایت اما به طور قابل توجهی در کاهش سطح بهره وری است.”

دانشگاه جانز هاپکینز است که نه تنها در مواجهه با چالش های مالی.

کالج ها در سراسر کشور در حال تقلا برای بستن حفره های بودجه پس از شیوع کروناویروس باعث ضرر و زیان مالی است که می تواند در مجموع بیش از 100 میلیون دلار در برخی از موسسات. سخت ضربه کالج را آغاز کرده اند furloughing کارکنان سعی کنید برای جلوگیری از آینده اخراج در حالی که برخی از مدارس کوچک بسته اند به طور دائم.

زودتر از تصور

در کالیفرنیا حداقل دو نفر که جان خود را در اوایل و اواسط ماه فوریه تا به حال قرارداد این رمان coronavirus مقامات بهداشتی در کالیفرنیا روز سه شنبه گفت که نشان می دهد این ویروس ممکن است گسترش یافته اند و ادعا کرد که زندگی در ایالات متحده هفته زودتر از آنچه قبلا تصور.

نمونه بافت گرفته شده در طول کالبد شکافی دو نفر که جان خود را در خانه های خود در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, آزمایش مثبت برای ویروس های محلی و مقامات بهداشت در بیانیه ای گفت. این قربانیان در فوریه. 6 و فوریه. 17

در ابتدا ملت اولین coronavirus مرگ و میر بر این باور بود که رخ داده است در فوریه. 29 در کرکلند بشویید. در حومه سیاتل است که به سرعت به یک نقطه داغ. در ماه مارس مقامات بهداشتی وجود ارتباط دو Feb. 26 مرگ و میر به covid-19.

سانتا کلارا کانتی مرگ و میر فشار اولین coronavirus مربوط به مرگ و میر توسط هفته با یافته های جدید به طور بالقوه تغییر جدول زمانی در ایالات متحده شیوع.

“این واقعیت است که وجود دارد و مرگ و میر مرتبط با covid بازگشت در اوایل ماه فوریه بسیار مهم است زیرا به این معنی است که ویروس در حدود بسیاری دیگر از ابتدا متوجه” جف اسمیت یک پزشک و شهرستان اجرایی در سانتا کلارا گفت: واشنگتن پست. “آن را در اطراف برای مدتی بوده است و آن را احتمالا در جامعه برای مدتی.”

هنوز مشخص نیست که دقیقا چگونه این دو نفر آلوده شد اما سارا کودی شهرستان بهداشت عمومی افسر گفت: پست است که این موارد اعتقاد به جامعه انتقال.

“از آنچه من درک می کنم ما نمی دانیم که از هر سفر تاریخ” گفت: کودی که همچنین یک دکتر. “بررسی بیشتر انجام خواهد شد سعی کنید و تایید کنید که این مورد است.”

هر دو از شهرستان سانتا کلارا مرگ و میر رخ داده است به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال محدود آزمون برای کسانی که نمایش داده می شود علائم تنفسی و به تازگی از سفر به چین و یا تماس نزدیک با فرد آلوده.

“ما بسیار ناراحت کننده است که ما گم شد موارد از آنجا که ما نمی باید این تست قادر به تایید” کودی گفت. “این به ما می گوید که بله ما قطعا موارد از دست رفته.”

اریک جابجا یک متخصص ژنتیک و محقق که هدایت موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه گفت: این پست که اوایل مرگ و میر می تواند به این معنی است که بسیاری از covid-19 بيمار ممکن است اشتباه بسیار اوایل این سال است.

“چگونه بسیاری از کسانی که به فرض به آنفولانزا یا ذات الریه زمانی که آنها در واقع covid-19?” او گفت:.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Ricardo آلونسو-Zaldivar, Regina گارسیا کانو و Zeke میلر از آسوشیتد پرس; توسط چچنی Chiu و تئو Armus از واشنگتن پست; و توسط Steven T. دنیس و ویلیام Selway خبری بلومبرگ.

صدها نفر از مردم در صف انتظار چهارشنبه در Salvation Army مرکز در چلسی, Mass., که در آن مواد غذایی دست به دست شده برای افرادی که تحت تاثیر شیوع کروناویروس. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/423virus/.
(AP/چارلز Krupa)”>
عکس AP
صدها نفر از مردم در صف انتظار چهارشنبه در Salvation Army مرکز در چلسی, Mass., که در آن مواد غذایی دست به دست شده برای افرادی که تحت تاثیر شیوع کروناویروس. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/423virus/.
(AP/چارلز Krupa)

یک بخش در 04/23/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>