UA پردیس مهد کودک کارگر دستگیر جنسی شرمی با کودک به اتهام تجاوز به عنف

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — دانشگاه آرکانزاس پلیس روز چهارشنبه اعلام کرد یک پردیس مهد کودک کارگر به اتهام دو فقره جنسی شرمی با یک کودک و یک تعداد از تجاوز توسط اجباری, نوازش کردن, UA پلیس سروان. Gary Crain گفت.

Joseph C. اونیل, 31 در حال حاضر معلق شده است و ممنوع از ژان تایسون رشد کودک مرکز مطالعات زمانی که او دستگیر شد, پلیس گفت:. اونیل ذکر شده به عنوان یک فایت مقیم منتشر شد پنج شنبه از واشنگتن کانتی بازداشتگاه در یک 50.000 دلار اوراق قرضه با توجه به زندان سوابق.

“در حال حاضر ما دو [مقتولین],” Crain گفت: با تحقیقات ادامه دارد.

پلیس روز دوشنبه با دریافت گزارش از جنسی ممکن است در جزئيات با یک کودک در سایت و در حال بررسی اتهامات که سوء استفاده در محل مرکز Crain گفت.

مرکز مراقبت از نوزادان و کودکان نوپا و پیش دبستانی, با توجه به وب سایت خود را, و دو مقام وجود دارد گفت: کارکنان به نام دولت کودک سوء استفاده از خط تلفن به عنوان به زودی به عنوان آنها یاد گرفته از اتهامات.

“مرکز پرسنل ساخته شده اولیه خط تماس با شروع تحقیقات و کمک در هر مرحله از راه” شلی McNally, مرکز را مدیر برنامه های آموزش و پرورش و داگ والش, مرکز, مدیر اجرایی, برای کسب و کار و عملیات گفت: در یک پاسخ کتبی به پرسش از Democrat-Gazette.

مرکز اخراج اونیل در چهارشنبه گفتند. روز دوشنبه UA پلیس با صدور “هشدار ایمنی” به UA جامعه از طریق ایمیل مورد بررسی است. این “هشدار ایمنی” اظهار داشت: یک کارمند معلق شده بود و ممنوع از مرکز.

“پدر و مادر باید در صحبت با فرزندان خود را به تعیین اگر اضافی وجود دارد قربانیان و یا هر گونه رفتار مشکوک” ایمنی هشدار اعلام کرد.

اونیل استخدام شد Aug. 12 UA سخنگوی گفت.

McNally و والش گفت: تمام استخدام های تحت “پس زمینه های متعدد را بررسی می کند.”

“ما را از هر گونه اتهام سوء استفاده جدی و کارکنان ما طول می کشد اقدام فوری. این وضعیت این است که عمیقا مورد برای همه ما است. ما در حال بررسی پروتکل ها و روش های برای اطمینان از ایمنی کودکان در مراقبت از ما,” گفتند.

مرکز مراقبت برای حدود 150 کودکان آنها گفت. آرکانزاس دولت پلیس جرایم علیه کودکان در بخش کمک به تحقیقات پلیس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>