UA چک در دانش آموزان بسته توسط pandemic

فایت-برخی با استفاده از تنها چند کلمه که یک دانشگاه آرکانزاس فایت بررسی پرسید: “چگونه است که همه گیر نهفته تجربه خود را به عنوان یک دانش آموز است؟”

در میان کوتاهترین پاسخ: “هر راه قابل تصور,” “هیچ تاثیری” “منفی” “خراب من ترم” “به طرز وحشیانه ای,” “سلامت روان” “هزینه های غیر منتظره,” “همه” “زیادی” “ذهنی” “نه چندان” و “این درست است.”

دیگران بیشتر به طور کامل شرح داده شده یک حس از دست دادن.

“آن را آلوده کالج من تجربه. من از دست رفته را بی شماری تجارب و خاطرات و هرگز کسانی که فرصت بازگشت” یکی از دانشجویان گفت:.

UA معلق در فرد آموزش در مارس 12 و روشن به آنلاین-تنها کلاس. دولت بزرگترین دانشگاه در نظر دارد به بدن دانش آموز بازگشت به دانشگاه در ماه آینده به عنوان این بازگشایی در فازهای در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

بررسی ارسال از طریق ایمیل در اوایل ماه جولای رفت و به همه دانش آموزان که در زمان دوره های بهار, دانشگاه, سخنگوی علامت عجله گفت.

چهار سوال پرسیده بودند با دانش آموز, پاسخ به اولین سوال-در مورد اثرات این بیماری همه گیر — ارائه شده به Arkansas Democrat-Gazette تحت دولت را افشا قانون است. دانشگاه گفته است که انتشار اضافی پاسخ.

عجله گفت که این نظرسنجی را به طور کلی هدف این است که “برای کمک به اطلاع رسانی ارتباطات و استراتژی های طراحی شده برای رسیدن به دانش آموزان توسط اندازه گیری افکار خود را در بازگشت به دانشگاه و چه انتظار می رود در طول ترم پاییز.” UA تیم که مشغول به کار در این بررسی بخشی از دانشگاه بزرگتر همه گیر پاسخ تلاش عجله گفت.

در برخی از پاسخ های دانش آموزان توصیف شرایط ساخت آنلاین-تنها کلاس یک چالش است.

“این COVID-19 همه گیر است و تقریبا خراب تجربه من به عنوان یک دانشجو. من زندگی می کنند در یک منطقه روستایی که در آن اینترنت سرعت بالا است که تنها در دسترس از طریق یک خطرناک تلفن همراه ارتباط” نوشت: یکی از دانشجویان که گفت: “من به طور جدی در نظر گرفتن فقط یک کار” به جای اتمام مدرسه.

نوشت: در مورد برخی از مشکلات با آموزش در خانه است.

“برای یک, آن را خوب به صفحه اصلی صرف وقت با خانواده و با خیال راحت اجتماعی فاصله. از سوی دیگر وجود تعداد بی شماری از حواس او را پرت و کمی انگیزه” یکی از دانشجویان گفت:.

دیگران تا به حال در مقابل تجربه.

“اگر هر چیزی آن را ساخته شده من بهتر است. من bettered من مهارت های مدیریت زمان و مطالعه بیشتر از همیشه. نمرات من زیادی بهبود یافته” یک دانش آموز گفت.

کالج, طرح میتوانست به زندگی

اظهار داشت: بسیاری از چگونه آنها از دست رفته این شرکت از همکلاسی های خود را.

“من یک پروانه اجتماعی و بودن قادر به ملاقات با افراد جدید و صحبت کردن با دوستان من که بسیار مرا سوار دیوانه. بسیاری از دوستان من بودند سالمندان در سال جاری و نمی گویم که همه ما در آخرین لحظات و حوادث هم مانند ردیف و formals” یکی از دانشجویان گفت: با اشاره به بزرگ “ردیف هفته” احزاب به میزبانی پردیس اخوت.

دیگری نوشت: “این بیماری همه گیر به شدت محدود تجربه اجتماعی از حضور در دانشگاه است. کالج است که قرار بود بهترین روز زندگی شما است که شما را وادار به ایجاد دوستی که یک عمر گذشته.”

یکی از دانشجویان گفت: “lowkey من نوع افسرده.. من باید پشت در پردیس من نیاز به کسانی که در تعاملات اجتماعی.”

دیگران نیز مبارزه با بهداشت روانی.

“آن نهفته است من سلامت روان در راه منفی و قادر به اطراف دوستان و حمایت سیستم که من در مدرسه بود واقعا سخت است برای من” یکی از دانشجویان پاسخ داد.

گفت: یکی دیگر: “دانشجو بودن آن شده است فوق العاده سخت برای یادگیری مهارت های من نیاز به یادگیری از طریق یک کامپیوتر به عنوان شاهد همه چیز را در زندگی حرفه ای من انجام شده است با یک گروه از مردم و به معنای یک تجربه مشترک است. همچنین من دچار افسردگی شدید بدون اینکه در تماس با مردم است.”

دانشجویان بین المللی توصیف محدودیت های مسافرتی و احساس ناراحت کننده با شرایط خود را.

“در زندگی به عنوان یک دانشجوی بین المللی, من بسیار می خواهم به خانه بروم. من بلیط لغو شد 7 بار بود و من درمانده گفت:” یک دانش آموز است. “اما من نه جرات رفتن به خانه چون من هنوز یک سال به تحصیلات تکمیلی و اگر من به خانه پس از آن من نمی تواند به عقب می آیند. من نمی توانم فارغ التحصیل.”

گفت: یکی دیگر: “من یک دانشجوی بین المللی مشتاق به یادگیری بیشتر در مورد فرهنگ آمریکایی; زمانی که دانشگاه تعطیل آن احساس فایت فقط درگذشت. آن را احساس و احساس تنهایی و بدون اجتماعی شدن می آید که با زندگی دانشجویی. آن را نیز به من می دهد, اضطراب, وقتی که من فکر می کنم در مورد این واقعیت است که من می توانم بروم خانه اما نه بازگشت به آمریکا”

منابع مالی شکایت

برخی از دانش آموزان اظهار داشت: در مالی تنش در آورده با این بیماری همه گیر.

“من از دست داده اند و هر دو از کارهای من و دیگر هیچ گونه درآمد” یک دانشجو نوشت.

“من در زادگاه من بیشتر و بابام گذاشته شده است خاموش” دیگری گفت.

“من تا به حال به یک کار جدید پس از من پول کمتر است. من پول کمتری برای حضور در پردیس در پاییز” در پاسخ به یک دانشجو.

“من از دست رفته پرداخت کارآموزی با توجه به همه گیر. این را برای پرداخت هزینه هایی مانند مواد غذایی و گاز در پاییز و زمستان بیشتر دشوار است.”

“من شکست و همه چیز هنوز هم هزینه پول” اظهار داشت: یکی کوتاه پاسخ.

این دانشگاه اعلام کرد در ماه آوریل که بازگشت دانش آموزان را دریافت اعتباری برای استفاده نشده اتاق و هیئت مدیره هزینه های.پردیس بسته آن اقامت سالن به اکثر دانش آموزان در آوریل 3.

برخی شکایت کرده اما در مورد پرداخت کامل شهریه و هزینه ها با توجه به تغییرات در نحوه کلاس ها تدریس می شود.

نرخ شهریه در حال افزایش نیست این سقوط در UA یک تصمیم ساخته شده توسط دانشگاه آرکانزاس سیستم هیئت امنا. برخی از سقوط کلاس ها روشن شده اند به فقط آنلاین آموزش — سخنگوی گفت: در حدود 1 در 4 — به عنوان دانشگاه تلاش می کند برای تشویق فیزیکی فاصله داده شده در فضای محدود. بسیاری از کلاس ها در نظر گرفتن یک رویکرد ترکیبی است که شامل چرخش بنابراین حضور دانش آموزان گاهی اوقات شرکت حاضر و نه در کلاس های درس.

“آن احساس می کند مانند یک سیلی بر صورت توسط دانشگاه به دانش آموزان شارژ کامل نرخ شهریه (بدون کاهش حتی از جمله نگهداری در افزایش) زمانی که همه احزاب آگاه از قطع ارتباط بین به طور کامل در فرد آموزش مجازی و از راه دور و یا حتی ترکیبی گزینه” یکی از دانشجویان گفت:.

“کالج یک شوخی است که ارائه یک تجربه آنلاین. من نمی خواهد پایان تحصیل در این شیوه است. آن ساخته شده آن را مشکل تر است و آن را با همان قیمت به عنوان چهره به چهره است که کاملا دیوانه در پرتو این شرایط گفت:” یکی دیگر از دانشجویان.

“من احساس می کنم مثل من نمی گرفتن کامل آموزش من برای پرداخت با دانشگاه” گفت: یک دانشجو.

خانواده تنش

دانش آموزانی که پدر و مادر توصیف دشواری در مراقبت از کودکان در حالی که دوره های خود را کار می کنند.

“همه گیر تعطیل مدارس خود پایین بود و من تمام وقت دانشگاه و دانشجو در نظر گرفتن کلاس های آنلاین ترم آخر. من نمی تواند پیدا کردن یک محل آرام برای انجام مطالعات من چون کودکان در خانه بودند و هر محلی را مانند یک کتابخانه یا یک محل برای مطالعه بسته شد” نوشت: یک دانش آموز اضافه کرد که “این است و قرار است در چنین یک سویه در امور مالی من نمی ممکن است قادر به حتی استطاعت برای بازگشت به دانشگاه است.”

یکی دیگر از دانشجویان اظهار داشت که “هنگامی که مدارس تعطیل نبود تغییر در کلاس های من آنقدر به این دلیل که من در حال حاضر به طور کامل آنلاین اما با بچه ها در خانه و همه کار نیاز به انجام آن بسیار سخت بود در سلامت روان.”

گفت: یکی دیگر: “از آن ساخته شده است تاثیر بسیار زیادی به عنوان یک پدر و مادر با بچه ها از مدرسه و سقوط نامشخص آن سخت خواهد بود برای تضمین حضور و غیاب.”

یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی گفت: “دانش آموزان و مربیان به طور یکسان, من صحبت کردن به عنوان هر دو در حال حاضر نگرانی های دیگر به نگرانی در مورد همراه خود حاشیه: از جمله نگرانی/برای مراقبت از اعضای خانواده دسترسی مسائل است.” این به این معنی “همان سطح از بهره وری سخت است به رعایت است.”

برخی از دانش آموزان توصیف داشتن علمی خود کار قطع شده است.

“آن را متوقف, پایان نامه پیشرفت است. بزرگترین نگرانی این است که من نمی قادر خواهد بود به پایان برساند در من ترجیح زمانی که تحقیقات من خواهد بود کمتر معنی دار از آن بستگی دانشجویی پردیس-استفاده از منابع” یک دانشجو نوشت.

دیگر دانشجویان تحصیلات تکمیلی در توصیف این بیماری همه گیر موثر بر جنبه های مختلف زندگی خود را.

“من یک دانشجوی کارشناسی ارشد و من را وادار به رفتن به ساعات اداری و یا با دوستان من که هم دانش آموزان است. من هم می دانم که دیگر دانش آموزان که در حال مبارزه مالی در حال حاضر به این دلیل که آنها قادر به گرفتن یک کار تابستانی به عنوان به زودی به عنوان آنها می خواهم امیدوار است پس از کمتر مکان شد استخدام” یکی از دانشجویان گفت:.

یک گروه از دانشجویان فارغ التحصیل در نامه ای به صدراعظم جو Steinmetz خواسته اند برای آموزش فارغ التحصیل دستیار حق الزحمه مطرح شود برای سال تحصیلی آینده با استناد به این بیماری همه گیر. یک درخواست آنلاین به دنبال یک “دستمزد زندگی می کنند” دستمزد بیش از 1,700 امضا از جمعه.

Steinmetz گفت که او می خواهد برای بالا بردن سطح دستمزد اما حداقل مقدار افزایش نخواهد یافت شده اند برای سال جدید است.

نگرانی های بهداشتی

این نظرسنجی نیست از دانش آموزان بخواهید در مورد سلامت خود را.

عجله UA گفت دانش آموزان خواسته بودند خود را شناسایی و, اما به دلیل پورتال آنلاین استفاده می شود به جمع آوری پاسخ “اطلاعات شناسایی دستگیر شد توسط سیستم.”

اسناد منتشر شده توسط دانشگاه به Democrat-Gazette را شامل نمی شود هر نام با پاسخ نیمه redacted. دانشگاه ذکر دانشجویی فدرال قانون حفظ حریم خصوصی به عنوان به خوبی به عنوان یک دولت قانونی است که مانع “سوابق پزشکی تصویب و مدارک و سوابق تحصیلی” از افشای عمومی.

پاسخ به این نظر سنجی به نظر نمی رسد به مراجعه به داشتن بیمار افتاده با covid-19 حداقل در میان 74 صفحه از پاسخ های منتشر شده توسط UA که از جمعه.

یکی از دانشجویان گفت: “من از دست داده اند و بسیاری از خانواده دوستان در حال حاضر با توجه به COVID-19.”

دیگر به لطف برای قادر بودن به مطالعه آنلاین با توجه به نگرانی های بهداشتی.

“من شده اند کار از راه دور و با در نظر گرفتن کلاس های از راه دور از اواسط ماه مارس اما من بسیار سپاسگزار برای این فرصت. من ضعف سيستم ايمنی بنابراین توانایی انجام کار و مدرسه از خانه, بنابراین من می توانید اقامت امن شده است بسیار زیاد امتیاز در طول این زمان” یکی از دانشجویان گفت:.

دیگران ذکر این بیماری همه گیر به عنوان یک دلیل که چرا دوره های آنلاین هستند یک گزینه خوب است.

“اگر چه کلاس های آنلاین نیستند به عنوان لذت بخش به عنوان چهره به چهره آموزش من احساس می کنم این بهترین راه برای رسیدگی به آموزش و پرورش در طول این همه گیر و من خوشحالم که کلاس منتقل شدند آنلاین در ترم بهار” یکی از دانشجویان گفت:.

چند دانش آموزان ذکر شده ترس در پاسخ های خود را.

“من احساس می کنم می ترسم به بازگشت به دانشگاه. من احساس می کنم قرار دادن عمر و سلامت به دست 30000 نفر” گفت: یک دانشجو.

اما یکی دیگر از دانشجویان گفت: ترس همه گیر نیست به طور کامل به حساب تجربه دانش آموز.

“من احساس می کنم که هر چند تجربه من به عنوان یک دانش آموز در نظر گرفته شده دور از من بدون فکر زیاد, چگونه آن را تحت تاثیر من است. من فکر نمی کنم لازم است که همه چیز را به دور از ترس” دانش آموز گفت.

برخی نگرانی ها در مورد این بیماری همه گیر فراتر رفت و سقوط.

“من انگیزه و رانندگی شده است فلج توسط قریب به اتفاق ترس است که زمانی که من فارغ التحصیل رشته من خواهد بود ارزش کمی در یک پست-همه گیر محیط زیست گفت: یک دانشجو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra