UA-فایت سرپرستان وزن کار از خانه درخواست در میان coronavirus نگرانی

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — سرپرستان در دانشگاه آرکانزاس فایت باید “مهم نيست” در اعطای درخواست از کارکنان برای کار از راه دور داده می شود نگرانی در مورد گسترش covid-19 بیماری های این دانشگاه در بخش منابع انسانی اظهار داشت: در یک پیام به کارگران روز سه شنبه.

درخواست برای کار از راه دور ساخته شده توسط کارکنان سالم و بدون خانواده بیمار در نظر گرفته خواهد شد تحت UA-فایت طبیعی سیاست راه دور متحده پیام.

“سرپرستان قابل توجهی اختیار تعیین که آیا اجازه می دهد تا کارکنان به کار از راه دور به ویژه در شرایط فعلی,” UA-فایت پیام به کارگران متحده است.

در ماه دسامبر یک UA-فایت گفت: این دانشگاه تا به حال در مورد 5,200 کارگران از جمله 1,337 دانشکده 2,999 منصوب کارکنان و 870 ساعتی کارکنان.

برخی از بزرگ دیگر دانشگاه های دولتی در دولت نیز اطلاعیه ها و یا تاسیس سیاست های جدید در مورد کارکنان از راه دور.

Arkansas State University, دولت, دومین, دانشگاه, پشت, UA-فایت روز سه شنبه اعلام کرد یک “بهداشت عمومی اورژانس کار از راه دور سیاست” موثر طریق ممکن است. این سیاست آمده است که “کارکنان که وظایف شغلی می توان با انجام کار از راه دور باید مجاز به انجام این کار پس از دریافت تایید از ریاست و یا معاونت را منصوب از ASU سیستم نهاد.”

پردیس در جنسبرو دارای حدود 1,600 تمام وقت اعضای هیات علمی و کارکنان در این رابطه گفت: بیل اسمیت.

آرکانزاس فناوری دانشگاه روز دوشنبه اعلام کرد که خود را اعضای هیات علمی و کارکنان به محل کار از خانه “به عنوان آنجا که ممکن است” آغاز روز شنبه. این Russellville, پردیس حدود 870 کارگران در این رابطه گفت: سام Strasner.

تمام مدارس مانند سایر کالج ها در دولت را به حالت تعلیق در کلاس های حضوری انجام این کار یا اواخر هفته گذشته و یا به عنوان از این گذشته دوشنبه. آرکانزاس, Tech, آرکانزاس, دولت و UA-فایت نیز در میان بزرگ دانشگاه در آرکانزاس که باید نگه داشته پردیس اقامت سالن پذیرائی و خدمات باز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>