UA-فایت به توقف همه اما “ضروری عملیات’ در پردیس

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت – تنها “ضروری عملیات” ادامه خواهد داد و در دانشگاه آرکانزاس فایت پردیس بلافاصله موثر صدراعظم جو Steinmetz گفت: در پردیس اعلام روز چهارشنبه بعد از ظهر.

هر گونه عملیات و فعالیت های در نظر گرفته نمی ضروری “باید معطوف به آنلاین و یا دیگر کنترل از راه دور به معنی به حداکثر میزان ممکن است بلافاصله موثر” Steinmetz گفت.

اولین presumptive مورد کوروناویروس در فایت اعلام شد شنبه صبح.

هیچ عضوی از UA دانشگاه جامعه شناسایی شده اند که با داشتن بیماری Steinmetz گفت: اما او گفت که این دانشگاه را “نگرانی اصلی این است که برای کاهش گسترش ویروس در حالی که همچنان به خدمت به جامعه دانشجویی به بهترین توانایی ما.”

دانش آموزان هنوز هم زندگی در محوطه دانشگاه خواهد بود قادر به دسترسی به مسکن خود را در حال حاضر اما همه منازل از جمله یونانی خانه ها بسته خواهد شد آغاز آوریل 3.

Steinmetz, در دانشگاه پیام گفت: دانش آموزان ممکن است درخواست معافیت “به دلایل شخصی از جمله ایمنی, دسترسی به اینترنت, دیگر در دسترس مسکن تحصیلی پریشانی و یا دیگر دلایل مشروع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>