UA-فورت اسمیت به حالت تعلیق در کلاس; تمام 11 دانشگاه های دولتی در دولت و یا طرح اقدام بیش از coronavirus تهدید

Category: آرکانساس Comments: No comments

در کلاس های دانشگاه هستند که به حالت تعلیق در 5 بعد از ظهر امروز در دانشگاه آرکانزاس در فورت اسمیت بیش از نگرانی در مورد گسترش جدید coronavirus صدراعظم Terisa رایلی گفت: در یک پیام به پردیس.

با اعلام همه از دولت 11 عمومی دانشگاه ها یا به حالت تعلیق در کلاس های حضوری و یا اعلام یک تاریخ در این ماه زمانی که آنها انجام خواهد داد و با اولین دانشگاه انجام چهار شنبه.

همچنین در روز جمعه هندریکس کالج گفت که تعلیق در کلاس های حضوری موثر در پایان روز. W. الیس آرنولد سوم رئيس جمهور از کالج های خصوصی در کانوی گفت: پردیس عملیات خواهد باز بماند به عنوان مدرسه انتقال “به همزمان از راه دور یادگیری پس از رخصتی بهار باقی مانده از این ترم.”

Philander کالج اسمیت یکی دیگر از خصوصی instutition گفت: آن را به حالت تعلیق در کلاس های حضوری موثر مارس 23 پس از آن ،

در UA-فورت اسمیت رایلی اشاره کرد که “وضعیت تکامل یافته است به سرعت در آرکانزاس” و این که تصمیم به گسترش رخصتی بهار, با یک هفته “به ما اجازه می دهد برای شروع تمرین های اجتماعی فاصله.”

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

فورت اسمیت مدرسه برنامه ریزی شده رخصتی بهار بود که بسیاری از مدارس آرکانزاس است و از مارس 23-27.

در مارس 30, کلاس, سر گرفته خواهد شد “یا به طور معمول و یا از راه دور” رایلی گفت. تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای حرکت به آموزش از راه دور است که برنامه ریزی شده بود اعلام کرد مارس 26.

این دانشگاه در مجموع به حال ثبت نام از 6,265 دانش آموزان که از پاییز گذشته با توجه به دولت در بخش آموزش عالی است.

به شرح زیر است سراسیمگی از اطلاعیه روز شنبه از آرکانزاس, کالج تعلیق در کلاس های حضوری را به حرکت به دور روش آموزش با تعداد زیادی از کالج ها و دانشگاه ها در ایالات متحده در نظر گرفتن مراحل مشابه.

“روشن شود این است که یک بسته” رایلی گفت. “دانشگاه عملیات را ادامه خواهد داد کارکنان و اعضای هیات علمی خواهد شد و گزارش به دانشگاه به عنوان برنامه ریزی شده و محدود مسکن, ناهار خوری, آزمایشگاه های کامپیوتر و خدمات کتابخانه باقی خواهد ماند و در عمل.”

او گفت: زمان و بدون در کلاس های دانشگاه نیز مورد استفاده قرار گیرد به “عمیق تمیز کردن و ضد عفونی کردن کل پردیس.”

این داستان در اصل منتشر شد در 10:38 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>