UA intersession دیده می شود به عنوان خشک اجرا برای پاییز مدت

فایت — چهره به چهره آموزش رزومه دوشنبه در دانشگاه آرکانزاس فایت پردیس که در آن 28 کلاس خواهد نشست سخنگوی گفت.

“من به دنبال به جلو به هیجان که همیشه می آید با اولین روز از یک کلاس جدید” گفت: Stephen camp pendleton patch استادیار ثانویه آموزش علوم.

او مجموعه ای برای آموزش متمرکز دوره 10 روزه که بخشی از UA را در ماه اوت Intersession. چهره به چهره intersession کلاس به پایان خواهد رسید تعلیق در فرد آموزش آغاز شد که در UA در مارس 12 در پاسخ به covid-19.

هیجان آشنا به camp pendleton patch اما وجود خواهد داشت مقدار زیادی که جدید خواهد بود, او گفت:.

“من هرگز تدریس پوشیدن یک ماسک صورت قبل و یا با دانش آموزان با پوشیدن یک ماسک صورت یا اجتماعی دور” camp pendleton patch گفت.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

این intersession دوره — که شروع دوشنبه و امتحانات نهایی مجموعه Aug. 14 — ارائه خواهد شد چیزی از “محاکمه اجرا” برای ترم پاییز, camp pendleton patch گفت.

سقوط کلاس در حال برنامه ریزی برای شروع Aug. 24 با برخی از دوره های آموزشی آنلاین, در حالی که دیگران در حال انتظار برای ملاقات حضوری و ثبت شود برای دانش آموزان قادر به حضور UA مقامات گفته اند.

استفان کالدول رئیس دانشگاه ارومیه در مجلس سنا گفت: در یک ایمیل که با اوت Intersession “ما این فرصت را دارند که در اینجا به رعایت در یک مقیاس کوچک چه آموزش در یک جامعه فاصله کلاس درس خواهد بود, چگونه دانش آموزان را پاسخ خواهد داد و چه چالش های مدیریت فناوری و مطابق با اصول بهداشتی قبل و بعد از کلاس.”

David Barrett یک مربی در UA بخش فلسفه توصیف intersession به عنوان یک زمان را امتحان کنید در فرد آموزش در طول یک بیماری همه گیر.

“من امیدوارم که به مراتب بیشتر از صمیمانه اعتقاد دارم که آموزش در فرد می تواند انجام شود با خیال راحت. اما من مایل به آن ضربه. اگر امید من این است نقش برآب هر چند به طور طبیعی این امر می تواند کمی افسرده من نمی دریغ از راه دور” بارت گفت: در یک ایمیل.

در جولای 17 پردیس گسترده پیام صدراعظم جو Steinmetz گفت: “علمی که تمایل به آموزش از راه دور اجازه خواهد داشت برای مدیریت کلاس های خود را که در فرمت.”

UA سخنگوی جان پست گفت: در مجموع حدود 50 کلاس ارائه خواهد شد در طول UA را در ماه اوت Intersession از جمله 22 تدریس از راه دور.

“چهره به چهره دوره ممکن است شامل برخی از دوره های ترکیبی که در آن دانش آموزان حضور فرد در روز برنامه ریزی شده و از راه دور در روز های دیگر به طوری که مناسب اجتماعی فاصله می تواند نگهداری می شود در همه زمان ها” پست گفت: در یک ایمیل.

یک طرح مشابه برای مجموعه پاییز, اما با بسیاری از دوره های.

پست هفته گذشته گفت که 1,320 دوره بوده است روشن به آموزش از راه دور از مجموع 4,675 سقوط دوره و نه از جمله دوره های همیشه برنامه ریزی شده به صورت آنلاین-تنها دانش آموزان است.

بارت برنامه ریزی شده است برای آموزش مقدماتی فلسفه دوره با 30 ثبت نام دانش آموزان, او گفت:. حدود 10 باید گفت که آنها برنامه ریزی برای حضور در شخص او گفت:.

“این خواهد بود عجیب و غریب برای تدریس در مقابل تنها 10 دانش آموزان به جای عادی قبل از همه گیر 40+. اما محتوا و مفهوم حالت-از-نمایش-عاقلانه آن خواهد بود بسیار شبیه به آنچه که من انجام داده ام قبل از” بارت گفت: در یک ایمیل.

وقتی که می آید به صورت پوشش بارت گفت که او می تواند پوشیدن یک در هر زمان در حالی که در محوطه دانشگاه. او گفت که او می خواهم هم فوق العاده ماسک در مورد یک دانش آموز می رسد بدون.

“اگر ماسک به طور جدی مانع ارتباط من را صفحه اصلی و آموزش از راه دور” بارت گفت.

Camp pendleton patch آموزش و پرورش, استاد, گفت که او تدریس می خواهیم یک فارغ التحصیل در سطح کلاس برای دانش آموزان 13. او گفت که او مورد مطالعه دانش آموزان خود را و انتظار دارد که در حدود نیمی به حضور فیزیکی با دیگران تماشای آنلاین.

“دلیل من انجام رویکرد ترکیبی است از دو برابر شده است. یکی این است که من احساس اعتماد به نفس است که من می تواند اجرای اقدامات ایمنی برای اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک. و دو من احساس می کنم آن را مدیون خودم و دانش آموزان به آن را امتحان کنید” camp pendleton patch گفت. “بر اساس این نظر سنجی نیمی از دانش آموزان گفت: آنها می خواستند چهره به چهره است.”

کالدول علمی رئیس جمهور و همچنین استادیار در UA بخش موسیقی, شرح حال آماده سازی برای سقوط مدت است.

در مورد پوشش صورت “ما در حال کار بر روی یک پردیس گسترده ای بیانیه ای را در تمام برنامه های درسی دوره,” کالدول گفت. او گفت: او همچنین انتظار دارد تا هفته آینده یک سیاست برخورد با هر گونه دانش آموزان امتناع از پوشیدن ماسک.

UA در ادامه به انتشار اطلاعات جدید در مورد ایمنی و بهداشت مربوط به روش. پردیس الزامات مورد نیاز برای پوشش صورت و فیزیکی فاصله مورد نیاز با هدف کاهش خطر covid-19 انتقال است.

جدید کروناویروس است به فکر گسترش از فرد به فرد عمدتا از قطرات تنفسی ساطع شده در طول عطسه یا صحبت کردن, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. پوشش صورت ممکن است کمک به کاهش انتقال از کسانی که این ویروس اما آن را نمی دانم با توجه به CDC.

در UA, پوشش صورت نیاز در داخل خانه با محدود استثنا بود و در هنگام خوردن غذا و یا در یک جامعه ، همچنین از مطالعه حذف از نیاز مردم با برخی از مستند شرایط پزشکی با توجه به دانشگاه.

UA بازگشت-به-پردیس خواستار طرح کلاس های حضوری به “پیکربندی مجدد اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله با شماره صندلی که حداقل 6 فوت از هم جدا است.”

جوی برف یک دانش آموز فارغ التحصیل به دنبال یک استاد رشته هنر در آموزش یک ایمیل به در گفت که او “به طور کامل راحت” پوشیدن چهره و پوشش در کلاس.

“اگر ما پس از CDC دستورالعمل در مورد ماسک های صورت و اجتماعی فاصله من خواهد بود رفتن به کلاس” برف گفت.

او گفت: او را امضا کرد تا برای یک کلاس در کلاس درس مدیریت شروع می شود که روز شنبه در فرد هر چند او در نظر گرفتن آن به صورت آنلاین.

“پس از یک مقدار زیادی از زمان به فکر کردن در مورد آن تصمیم به رفتن در محوطه دانشگاه. من را انتخاب کنید به کلاس حضوری از آنجا که وجود خواهد داشت کمتر دانش آموزان (با توجه به مجازی گزینه) و من احساس می کنم راحت رفتن وجود دارد با این دانشگاه را سیاست نسبت به بازگشایی مجدد” برف گفت.

برنامه های خود را برای سقوط شامل یک وقت کارورزی در مدرسه “بنابراین من نیاز به تجربه خودم به عمومی در برخی از زمان,” او اضافه شده است.

ویکی Collet استادیار آموزش و پرورش و برنامه درسی و آموزش گفت: او می توان به تدریس در مجموع 10 دانش آموزان است.

“من بسیار هیجان زده به در همان اتاق با دانش آموزان دوباره! ما یک مقدار زیادی از انرژی از یکدیگر در طول کلاس بنابراین من خوش شانس بود در حال حاضر با دانش آموزان” Collet گفت: در یک ایمیل.

این پوشش صورت اضافه کردن یک چالش او گفت: به عنوان او البته تا حدودی شامل آماده سازی معلمان آینده برای آموزش دانش صدا و پژواک یک مطالعه, آموزش روش که شامل تطبیق برای تلفن های موبایل با حروف و یا گروه از حروف است.

“برای این جلسات این مهم است که دانش آموزان می توانید ببینید دهان من است و من می توانید ببینید ایشان. بنابراین من در حال حرکت این جلسات به یک همزمان فرمت آنلاین. من نیاز به اداره خود امتحان در دانش صدا و پژواک برای تلفن های موبایل به صورت جداگانه از طریق برنامه ریزی شده در یک زوم جلسات بیش از حد” Collet گفت: با اشاره به ویدئو کنفرانس برنامه.

او گفت: “بزرگترین چالش” آموزش دانش آموزان در فرد و از راه دور در همان زمان.

“من هنوز در تلاش برای کشف کردن تدارکات که از اتاق که در آن من به آموزش ندارد تصویری-قابلیت ضبط در عین حال که در زمان ترم پاییز شروع می شود. من خوشحالم که به تدریس یک دوره در طول intersession هر چند که تجربیات ما را به من پا برای سقوط” Collet گفت.

Camp pendleton patch گفت که او برنامه ریزی برای استفاده از لپ تاپ خود را به ضبط خود را در کلاس درس و اجازه می دهد تا دانش آموزان برای شرکت آنلاین.

“خواهد شد که یک بی دست و پا چیز. من نمی دانم چگونه آن کار خواهد کرد تا زمانی که من آن را امتحان کنید” camp pendleton patch گفت.

او گفت که او نمی داند که چگونه آن را احساس به پوشیدن ماسک در حالی که آموزش در طول intersession کلاس که آخرین 2.5 ساعت است.

“من یک معلم خوب صدا. من استفاده می شود به طرح,” camp pendleton patch گفت.

آن را نیز ناشناخته اما چگونه بحث گروهی ممکن است تحت تاثیر قرار است.

“است که می تواند در نوع با صدای بلند” camp pendleton patch گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma