UA نام دنباله منجر به آینده; ارشد راه رفتن و قدمت آن به 1900s اولیه گرفتن بالابر

فایت — کار انتظار می رود در این ماه به جای قدیمی ترین بخش از پیاده روی ارشد در دانشگاه آرکانزاس, Fayetteville, دانشگاه, مقامات گفت.

سال از بحث درگیر ایده های مختلف برای برخورد با فرو ریختن بخشهایی از بتن پیاده رو حک با نام اولین مدرسه فارغ التحصیلان.

بتن استفاده می شود در جای 50 سال اول ارشد راه رفتن که شامل ارشد کلاس از سال 1875 از طریق 1924, Mike Johnson, UA دانشیار معاونت مدیریت امکانات, مدیریت گفت: در یک ایمیل.

نام نیز خواهد بود سندبلاست — روش مورد استفاده در حال حاضر برای بخش های ارشد پیاده روی بزرگداشت فارغ التحصیلان اخیر-به جای تلاش برای تقلید از دست محاط کار دانش آموزان در اوایل 1900s پردیس, مقامات گفت.

“ما برآورد تاریخ اتمام پایان مارس” جانسون گفت.

این پروژه هزینه شده است $502,460 جانسون گفت: با 250.000 دلار در اعطای پول از آرکانزاس طبیعی و منابع فرهنگی شورای کمک به پرداخت هزینه برای این کار.

این نرم افزار کمک مالی توصیف گرانیت پانل های جایگزین پیاده رو بخش است که گسترش چند ده متری از ورودی اصلی از اصلی دانشگاهی ساختمان. آن را توصیف گرانیت به عنوان “پیش بینی برای آخرین بار بیش از 150 سال” و قرار دادن برچسب قیمت در $676,990 برای ارشد رفتن جایگزینی یک مقدار حدود 35 درصد بیشتر از آنچه در این پروژه در حال حاضر هزینه.

جانسون گفت: بیشتر مذاکرات منجر به انتخاب از بتن می باشد.

“در بعد از بحث و گفتگو با دولت حفظ تاریخی و ANCRC کارکنان آنها به شدت احساس است که نگه داشتن ارشد راه رفتن مواد در بتن استاندارد با فرمت سندبلاست نام بود و بیشترین احترام به تاریخی بودن این دانشگاه ویژه میراث فرهنگی و نگه داشتن در درون ما هسته ای دانشگاه فدرال تعیین شده منطقه تاریخی” جانسون گفت. او گفت: در برنامه اول توسعه یافته توسط دانشگاه شامل گزینه های برای هر دو اسلب گرانیت و یا استاندارد بتن.

UA ارشد راه رفتن سنت آغاز شد و در اوایل 1900s.

برای کلاس های ارشد از سال 1904 از طریق سال 1924 نام دانش آموز بودند “دست چوب اسکنه خورده به تازه بتن ریخته پیاده” با توجه به درخواست کمک مالی ارائه شده در سال گذشته است.

در سال 1941 نام دانشگاه قدیمیترین ارشد کلاس — سال 1875 از طریق 1903 — راه اندازی شد به بتن پیاده روی در یک آجر پلازا منطقه فقط در خارج از ورود به اصلی این نرم افزار کمک مالی اعلام کرد.

“هدف ما این است که برای حفظ بخش های مهمی از موجود پیاده روی برای آینده نمایش عمومی” جانسون گفت.

هیچ طرح نهایی شده است اما با این وضعیت از ارشد راه رفتن بخش به یک عامل در هر آینده نمایش جانسون گفت. یک احتمال این است که به جای پیر ارشد راه رفتن بخش بر روی صفحه نمایش در داخل پیر اصلی.

“ما همچنین برنامه ریزی برای نصب برخی از علامت های خارجی همراه بخش جدید ارشد راه رفتن برای توضیح آنچه واقع شده بود در اینجا قبلا” جانسون گفت که نشانه های جدید خواهد شد بخشی از یک بزرگتر “پردیس گسترده ای علامت تلاش” هنوز به طور کامل توسعه یافته است.

ارشد راه رفتن بخش برای UA اولین ارشد کلاس های تشکیل شده از یک دوجین یا کمتر نام اما سنت را تحمل کرده است و حتی با دانشگاه در حال رشد به ثبت نام بیش از 27,000 دانش آموزان این پاییز گذشته. فارغ التحصیلان هنوز هم می توانید انتظار برای دیدن نام خود را همراه با همکلاسی های خود را در یک بخش از ارشد راه رفتن.

در سال 2018 UA برای اولین بار مذاکره با صاحبان مالکیت خصوصی به دست آوردن حقوق به وضع ارشد راه رفتن بخش است. ارشد راه رفتن بخش برای کلاس 2018 در سمت شرق آرکانزاس خیابان.

این دانشگاه دارای یک “طرح جامع” برای آینده ارشد راه رفتن در مکان های یادبود فارغ التحصیلی کلاس ها بیش از سه دهه به آینده هر چند جانسون گفته است کسانی که در سایت انتخاب باقی می ماند آزمایشی.

مستند پوشیدن در قدیمی ترین پیاده روی ارشد بخش آغاز شد و در سال 2013 با توجه به UA را در اختیار برنامه کاربردی است که اشاره به “ارزیابی وضعیت” انجام شده در سال 2014. این نرم افزار کمک مالی توصیف “شتاب سرعت” از وخامت است که در سمت چپ “نام ناخوانا و یا به طور کامل از دست رفته است.”

ترک نظر می رسد در بسیاری از بخش ها که هر یک از آنها تعیین شده است برای یک کلاس سال است. پیاده رو بخش برای دو کلاس سال 1906 و 1907 بودند شرح داده شده در برنامه اعطای عنوان “تقریبا از بین رفته اند.” این دانشگاه قبلا جایگزین یک پنل برای کلاس 1905.

آرکانزاس طبیعی و منابع فرهنگی شورای ابتدا اعطا 150.000 دلار برای این پروژه در سال گذشته است. جانسون گفت: افزایش است که جبران کاهش یکی دیگر از شورای اعطای به UA-یک $750,000 جایزه برای مرمت این مدرسه انسان محیط زیست علوم ساختمان در حال حاضر کاهش به $650,000.

علامت عجله یک UA گفت دانشگاه هدف این است که برای پرداخت بقیه ارشد راه رفتن لایحه — $252,460 — با بالا بردن منابع مالی خصوصی. داخلی پردیس منابع می تواند مورد استفاده قرار گیرد در غیر این صورت.

پس از یک “قبل از ساخت و ساز” پروژه جلسه UA مقامات انتظار می رود تاریخ شروع “به بعد” از Feb. 24 دانیل Clairmont UA مدیر مهندسی و ساخت و ساز گفت: در یک ایمیل.

نام در فرو ریختن بخش های ارشد راه رفتن شامل J. ویلیام فولبرایت سابق آمریکا و سناتور و رئیس دانشگاه بود که یک UA ارشد در سال 1924.

استوارت فولبرایت بزرگ-برادرزاده سابق سناتور گفت: Democrat-Gazette در سال 2015 است که هزینه برای استفاده از گرانیت — که در آن زمان تخمین زده شده توسط یک UA رسمی به حدود $500,000 — بود “نامناسب است.”

در روز پنج شنبه فولبرایت یک UA فارغ التحصیل و معمار یک ایمیل به در گفت که او فکر دانشگاه “درست انتخاب بتن” هر چند او هنوز هم ابراز نگرانی در مورد هزینه ها.

“این امر می تواند سرد اگر آنها به ایجاد یک رقابت برای پروژه و کاهش بودجه قرار داده و بقیه پول را به چیزی پیشرفته تر مانند کمک هزینه تحصیلی و یا هنر در دانشگاه” فولبرایت گفت.

جانسون گفت: یک طراح و پیمانکار انتخاب شده برای این پروژه است.

تیم طراحی است که توسط رهبری SCM معماران که دارای دفاتر در فایت و سنگ کوچک و DCI که همچنین دارای دفاتر در فایت و Little Rock Johnson گفت. پیمانکار است CDI پیمانکاران است که دفتر شرکت در لیتل راک.

اعطای نرم افزار همچنین شامل برنامه ای برای حذف آجر پلازا در خارج از درب اصلی به اصلی و جایگزین کردن آن با ماسه سنگ در بالای یک پایه بتنی قرار دادن کل هزینه پیشرفت در $949,991.

جانسون گفت: پلازا جایگزینی در حال حاضر به عنوان یک پروژه جداگانه. عجله گفت: پلازا پروژه های در حال حرکت رو به جلو با ماسه مواد انتظار می رسند ممکن است.

ارشد پیاده رو در حال ترک خوردگی در مقابل پیر اصلی در دانشگاه آرکانزاس پردیس در فیتویل. مناطق آسیب دیده از اواخر 1800s و اوایل 1900s. “>
عکس NWA Democrat-Gazette/J. T. Wampler
ارشد پیاده رو در حال ترک خوردگی در مقابل پیر اصلی در دانشگاه آرکانزاس پردیس در فیتویل. مناطق آسیب دیده از اواخر 1800s و اوایل 1900s.

مترو در 02/07/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید