UA زنان به چهره در دولت مخالفان

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — دانشگاه آرکانزاس زنان تیم بسکتبال برنامه بازی تمام چهار بخش دیگر من برنامه در آغاز دولت در 2021-22 فصل است.

سال چهارم, آرکانزاس, مربی مایک همسایه گفت: Razorbacks بازی خواهد کرد دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک در سیمونز بانک آرنا در شمال لیتل راک در فصل آینده در یک تاریخ مشخص شود. فصل بعد Razorbacks بازی خواهد کرد UALR, Arkansas State University, دانشگاه آرکانزاس مرکزی و دانشگاه آرکانزاس-پاین بلاف.

همسایه گفت: 2021-22 matchup در برابر UALR برگزار خواهد شد در والتون عرصه در فیتویل. از آن خواهد شد شروع از چهار سال در خانه-و-خانه توافق بین برنامه ها که شامل بازی در جک Stephens مرکز در لیتل راک.

این Razorbacks’ چهار سال سری در برابر آرکانزاس دولت آغاز خواهد شد در 2021-22 در اول بانک ملی آرنا در جنسبرو. این Razorbacks بازی خواهد کرد یا UAPB یا UCA در سیمونز بانک آرنا که فصل بازی خواهد کرد و در تیم های دیگر عرصه خانه همسایه ها گفت. UCA و UAPB نیز بازی های آینده بازی های در فیتویل.

این Razorbacks’ دیرینه ممنوعیت پخش ایالتی آرکانزاس و UCA هفته گذشته به پایان رسید که آرکانزاس مدیر ورزشی شکارچی Yurachek اطلاع مربیان آنها می توانید برنامه در هر حالت در تمام رشته های ورزشی فوتبال. این Razorbacks تا به حال شده است قادر به برنامه تیم از UA سیستم از جمله UALR و UAPB گذشته دو فصل است.

“من یکی از کسانی که 10 سال از کودکان در آرکانزاس که هرگز نمی تواند کشف کردن که چرا ما نمی [بازی در مدارس دولتی] گفت:” همسایگان یک UA فارغ التحصیل که در گرینوود. “من آن را درک کنند و من می دانم چرا آن وجود دارد اما من فکر می کنم ما در حال رفتن برای رسیدن به بخشی از آنهایی که اول از همه این است.”

آرکانزاس, بازی های برگزار شده است آرکانزاس دولت هشت بار UALR دو بار و UCA یک بار در تاریخ آن است. این Razorbacks هرگز بازی کرده اند UAPB.

“این چیزی است که من بسیار هیجان زده هستم که این فرصت را به انجام” UCA مربی ساندرا عجله گفت. “ما هنوز در حال کار کردن روی جزئیات و چیزهایی که احتمالا کمی زمان چون ما باید چیزهای دیگر در بشقاب ما ما باید به نگرانی در مورد. من آرزو می کنم ما می تواند بازی این سال است.

“من فکر می کنم آن را به مقدار زیادی کمک کند. من متوجه آنها SEC اما چیزی که آن را به ما کمی بیشتر قرار گرفتن در معرض در دولت با بسکتبال زنان.”

این Razorbacks’ آخرین بازی در برابر یک دولت حریف قبل از آخرین فصل سال 2005 زمانی که آنها از دست 98-84 در WNIT بازی در آرکانزاس دولت است.

قبل از 86-53 پیروزی بر UALR در سیمونز بانک آرنا در ماه دسامبر آرکانزاس بود نه برنامه ریزی شده در مدرسه دولتی پس از یک سال 1983 بازی در برابر ایالتی آرکانزاس در جنسبرو.

“مجموعه ما با آرکانزاس خوب است برای دولت خوب برای طرفداران بسکتبال و خوب برای هر دو برنامه های” UALR مربی جو فولی توییتی چهارشنبه. “من بسیار هیجان زده هستم برای برنامه های ما به صورت Razorbacks دوباره.”

همسایه گفت: او با دوستان دیگر چهار بخش من سر مربیان در دولت: فولی در UALR مت دانیل در ایالتی آرکانزاس, سپیده دم قهوه ای در UAPB و عجله در UCA.

“من همه آنها را به عنوان ما صحبت می کردند که اگر افراد مختلف شده بود مسئول در مکان های مختلف این ممکن است کار کرده اند” همسایه ها گفت. “از آنجا که همه آنها مسئول برنامه های خود را در این زمان این کار را کامل است.”

همسایگان دوم مربی در آرکانزاس که گفت: او را برنامه دیگر من بخش تیم ها در دولت است. آرکانزاس مربی بیس بال Dave Van Horn روز دوشنبه گفت: تیم خود را بازی هر چهار تیم در 2021.

آرکانزاس مرکزی سر مربی ساندرا عجله هدایت تیم او در نیمه دوم از دور اول زنان کالج بسکتبال بازی برابر لویی در مسابقات NCAA در Louisville, Ky., چهار شنبه, مارس 18, 2016.
(AP Photo/Timothy D. ایزلی)

UALR سر مربی جو فولی مذاکرات به بازیکنان خود را در طول سه ماهه چهارم از تروجان ها’ 58-46 پیروزی در پنج شنبه, ژان. 9, 2020, در جک Stephens مرکز در لیتل راک.
(Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>