UAFS می افزاید: به دانشجويان گزینه های روی نمرات کلاس

Category: آرکانساس Comments: No comments

دانشگاه آرکانزاس در فورت اسمیت در حال تغییر است آن را درجه بندی سیاست را به دانش آموزان منتقل/گزینه خروج پس از دیدن دوره خود را نمرات برای بهار کلاس صدراعظم Terisa رایلی چهارشنبه اعلام کرد.

سیاست تغییر است و با هدف کمک به دانش آموزان “نه به احساس جریمه توسط این تغییر به از راه دور آموزش آنلاین” رایلی گفت: در یک ایمیل به پردیس.

UAFS مانند دیگر کالج ها در دولت منتقل شده به آنلاین-تنها کلاس در پاسخ به covid-19 شیوع.

دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک و جان براون, دانشگاه, خصوصی, کالج مسیحی در سیلوام اسپرینگز نیز باید تغییر درجه بندی سیاست ها به طور کلی گسترش گزینه برای دانش آموزان این بهار هر چند سیاست های متفاوت توسط مدرسه.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

UAFS دانش آموزان بعد صبر کنید تا نمرات نهایی شده برای ترم بهار قبل از تصمیم گیری کنند.

دانش آموزان خواهد شد که سه گزینه. آنها می توانند خود را حفظ درجه در یک دوره تعیین نمره قبولی به “عبور” پس از آن تاثیر نمی گذارد کلاس خود-نقطه متوسط و یا برداشت از یک دوره. یک “عبور” درجه خواهد شد نسبت به مدرک اتمام, اما برداشت از یک دوره به معنی کلاس نمی خواهد تعداد نسبت به یک درجه است.

ترم بهار به پایان می رسد ممکن است 8 و دانشجویان باید تا ژوئن 5 خود را انتخاب کند.

سیاست تغییر “تلاش برای جلوگیری از به طور بالقوه منفی و نتایج آموزشی برای دانش آموزان” رایلی گفت.

دانش آموزان با پرسش در مورد چگونگی درجه گزینه های ممکن است کمک های مالی و یا کمک هزینه تحصیلی باید تماس با دفتر کمک های مالی دانشگاه ایمیل متحده است. اما رایلی نیز با اشاره به قوانین فدرال شناخته شده به عنوان Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند بیان کرد که “قانون مراقبت را فراهم می کند هدایت است که اجازه می دهد تا ما را به بسیار لیبرال با محاسبه پیشرفت رضایت بخش علمی به عنوان یک نتیجه مستقیم از مفاهیم از COVID-19.”

در میان دیگر دانشگاه های دولتی, دانشگاه آرکانزاس مرکزی گفت: آن را نمی خواهد گسترش ارائه pass/fail نمرات این بهار.

در دانشگاه آرکانزاس فایت دولت بزرگترین دانشگاه دولتی ارومیه توصیه های “در حال حاضر در نظر گرفته شده با توجه به پتانسیل تغییرات به دانشگاه بهار درجه بندی سیاست” سخنگوی جان ارسال یک ایمیل به در گفت شنبه.

مترو در 04/02/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>