UALR پرس جلوتر در تمرکز

Category: آرکانساس Comments: No comments

علمی نو سنگر سازی در دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک نیست, کاهش, با وجود اعتراض ها از دانشکده که تصمیم گیری داده ها ناکافی است و covid-19 همه گیر را تغییر آموزش عالی است.

صدراعظم کریستینا Drale در نظر دارد به ارسال به دانشگاه های مالی 2021 بودجه و نهایی از نو سنگر سازی و پیشنهاد به دانشگاه آرکانزاس سیستم جمهور دونالد Bobbitt هفته آینده. Bobbitt توصیه خواهد کرد بودجه و از نو سنگر سازی و برنامه ریزی برای امنا است.

Drale انتظار این دانشگاه تا پایان سال مالی جاری 6 میلیون دلار به 7 میلیون دلار در قرمز و برای ارسال یک ریزش دوباره در سال آینده حداقل 4.2 میلیون دلار. او قصد دارد برای پوشش کمبود درآمد با دانشگاه ذخایر که در مجموع $47 میلیون نفر است.

لطفا اضافه کنید و حدود 9-10 grafs در طی بخش نامه: [سند: جزئیات نامه ارسالی به Drale, Bobbitt و امنا ” arkansasonline.com/426faculty/]

زیان رانده پایین تر ثبت نام نسبت به پیش بینی (در حدود 5 میلیون دلار در ضرر و زیان) و حدود 6 میلیون در ضرر و زیان دانشگاه اجازه داده شد به محل در بودجه خود را برای این سال است. از دست دولت در تخصیص بودجه و استرداد و اعتباری دانشجویی مسکن و اتاق و هیئت مدیره پرداخت معنی این دانشگاه آمد تا حدود 15 میلیون دلار کوتاه در این سال قبل از ساخت چندین میلیون در برخی غیر دانشگاهی کاهش است.

“این فقط یک ثابت یورش از چالش ها در این سال” Drale گفت. “ما در حال گرفتن هر چند آن. ما نمی خورده. ما نمی فروپاشید. مردم ما بسیار انعطاف پذیر هستند و در حال کار سخت. من هر بیت از اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن بود خوب در دراز مدت است.”

Drale گفت که او امیدوار است برای کاهش بیشتر هنوز هم از بودجه امسال است و برخی از راه برای انجام این کار است که نمی توانست ممکن است بدون این بیماری همه گیر.

“ما فقط تبدیل شده تا تمام ترموستات در محوطه دانشگاه به 75,” او گفت:. “پس از آن کمی گرم و در اینجا.”

UALR را ثبت نام کاهش یافته است برای یک دهه. جدید الورود افزایش در سال گذشته و Drale گفت: حتی بیشتر ممکن است ثبت نام در پاییز بر اساس داده های داخلی. اما کسانی که سال ها از کاهش ميانگين مجموع ثبت نام برنده را افزایش نمی دهد برای برخی از زمان حتی اگر تعدادی از دانشجویان را افزایش می دهد.

در اوایل این ماه UALR ارومیه در مجلس سنا کمیته اجرایی با ارسال نامه ای به Drale, Bobbitt و امنا درخواست برای یک سال اضافی از برنامه ریزی برای دانشگاهی از نو سنگر سازی است که در این فرایند رسمی که توسط یک دانشگاه به دنبال بازسازی تحصیلی خود را ارائه و به دست آوردن قدرت به خاتمه شاغل دانشکده. Drale است گفت که او در نظر دارد به درخواست امنا به آغاز این روند است.

“UA سنگ کوچک شروع تحصیلی برنامه ریزی از نو سنگر سازی و ورزش کمتر از پنج ماه پیش; قابل ملاحظه ای زمان کوتاه برای هر گونه تلاش” در این نامه آغاز می شود. “این موسسه است که در مواجهه با مجموعه ای کاملا متفاوت از تهدیدات خارجی و واقعیت از کسانی که آگاهانه اصلی علمی برنامه ریزی ورزش. تحصیلی برنامه ریزی خواهد شد که در دراز مدت عواقب آن در آینده UA لیتل راک و باید به حساب تنظیمات لازم برای یک پست-COVID محیط یادگیری.

“عدم انجام این کار” در این نامه ادامه می دهد “به احتمال زیاد قرار داده و این نهاد در یک راه است که آن را دشوار است به رشد ثبت نام و نمی خواهد حرکت کند این موسسه در یک جهت است که تاثیر مثبت آن پوزیشن خالص.”

Drale او منتشر شد پیشنهاد از نو سنگر سازی و برنامه ریزی در پایان ماه مارس و به دنبال بازخورد از دانشکده این ماه است.

او گفت که او انتظار ندارد برای تاخیر نو سنگر سازی فرآیند و اشاره کرد که انجام این کار خواهد بود و نه تصمیم او به تنهایی.

پرسید که آیا این سیستم که مایل به توقف از نو سنگر سازی فرایند یک سیستم گفت: سیستم باقی می ماند در برنامه با پیشنهاد اصلی جدول زمانی.

“بسیاری از کار و جهت مورد UA کوچک سنگ را در مسیر رو به جلو بوده و به دقت برنامه ریزی شده و علنا خطاب در چند UA سیستم هیئت امنا جلسات در طی سال گذشته,” UA سیستم سخنگوی Nate Hinkel در بیانیه ای گفت به Arkansas Democrat-Gazette. “در حالی که همه گیر است و قطعا ارائه شده جدید بودجه مسائل در همه دانشگاه های ما UA کوچک سنگ سخت کار کرده است به منظور توسعه یک ساختار پیشنهادی برای اطمینان از آینده خود و آنها در حال حاضر خواهد شد که طرح به رئیس جمهور و در نهایت به هیئت مدیره در اوایل ممکن است.”

پنجره کوچک که در آن دانشگاه داده های جمع آوری شده — یک ترم-و تهدید covid-19 معنی Drale را از نو سنگر سازی و پیشنهاد ممکن است متناسب با آینده واقعیت UALR ارومیه در مجلس سنا رئیس جمهور آماندا Nolen گفت.

بازار کار سقوط کرده است و یا حداقل متوقف شده او گفت:. آینده دانش آموزان ممکن است فکر می کنم متفاوت در مورد علمی خود را راه. برای مثال آنها ممکن است بیشتر را انتخاب کنید “همه گیر ضد” راه در سلامت آموزش و پرورش و یا دیگر برنامه های حرفه ای.

“من فکر می کنم نقطه به نگاه نسبت که ممکن است اطلاع رسانی این چیزی است که اتفاق افتاده است در LSU و دانشگاه تولان نیواورلئان و پس از طوفان کاترینا در” Nolen گفت. “است که به طور کامل مختل تمام آموزش و پرورش در دولت است. برای دیدن چگونه است که تغییر ماهیت نه تنها چه نوع از برنامه های مردم به دنبال بلکه آنچه که دانش آموزان آمد.”

دانشگاه بالاتر از جمعیت غیر متعارف از دانش آموزان نیز به معنی آن است که در مقایسه با بسیاری دیگر از مدارس و دانش آموزان بیشتر مختل همه گیر.

اگر چه برخی از توصیه می شود کاهش بودند همان دانشکده مجلس سنا کمیته موقت پیشنهاد کمتر چشمگیر کاهش نسبت به Drale انجام داد.

با استفاده از ویدئو کنفرانس برای نشست ماه آوریل جمعه ارومیه در مجلس سنا رای دادند و در برابر بسیاری از Drale پیشنهاد در میان چندین ساعت بحث و گفتگو.

قبل از آن Drale خطاب به بدن و مطمئن اعضای آن که او در خواندن همه نظرات او را دریافت و از اعضای هیئت علمی بود و “با در نظر گرفتن آن به قلب است.”

“ما هنوز در حال رفتن به مجبور به کاهش در امور تحصیلی و رفتن به باید قابل توجهی” او گفت:. “اما من در تمام اطلاعاتی که شما در حال ارسال به من, و من فکر می کنم وجود داشته است برخی از متفکر و طرح های جالب وجود دارد و من به دنبال در آن.”

Drale همچنین در جواب یک سوال از یک سناتور لورا Barrio ویلر است که بر عهده دانشگاه خواهد اعلام مالی exigency سال آینده.

“من برنامه ریزی در مالی به دنبال exigency سال آینده مگر اینکه اثرات covid-19 به میزان قابل توجهی بدتر از ما پیش بینی” Drale گفت. “من امیدوار هستم که ما ثبت نام خواهد بود بهتر از ما در حال طرح ریزی امیدوار است که مسکن خواهد بود بهتر از ما در حال طرح ریزی. اما ناشناخته در این نقطه و ما انجام بهترین ما می توانیم.”

“ما شکست نیست,” او اضافه شده است.

مالی exigency نوع دیگری از نو سنگر سازی در دانشگاه آرکانزاس سیستم سیاست. این یک اعلامیه از “قریب الوقوع بحران پولی است که از جمله جاذبه را ضروری ختم پرسنل” می کند و نه مراجعه به دانشگاهیان به طور انحصاری است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

Drale است که به دنبال علمی نو سنگر سازی و تاکید کرد به دانشکده سنا که دانشکده به دانشجو نسبت خیلی کم در مقایسه با رقابت نهاد.

“ما نمی توانیم همچنان به حفظ یک دانشجو-به-دانشکده نسبت 12 به 1 یا 13 به 1 زمانی که همه از ما دیگر رقبای عامل در 17 تا 19 (1),” او گفت:.

بالاتر نسبت اجازه می دهد آن دسته از مدارس به بودجه بیشتر “کارآمد” و سرمایه گذاری در نقاط قوت خود را به آنها یک مزیت استراتژیک بیش از UALR, Drale گفت.

دانشکده سنا باید آن را ارسال کنید بازخورد به Drale روز دوشنبه قبل از اینکه او تسلیم پیشنهاد خود را به این سیستم ،

پس از بحث که آیا دانشکده سنا باید حتی تا Drale پیش نویس از نو سنگر سازی و برنامه ریزی — برخی ابراز نارضایتی از جمع آوری داده ها — سنا صرف نزدیک به پنج ساعت جمعه رای گیری در مورد اینکه آیا این توافق متفاوت از نو سنگر سازی و پیشنهادات.

“در پایان روز, ما همه می خواهم همان چیزی که” Nolen گفت. “و ما در حال کار به سمت هدف همان است که پایدار و پر جنب و جوش, موفق, موسسه آموزش عالی است. و ما فقط نیاز به برخی از زمان به مرتب کردن بر اساس آنچه که باید مانند نگاه.”

مترو در 04/26/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>