UAMS revamps در صورت تکیه زمان

Category: آرکانساس Comments: No comments

لرزش تا در دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی به کاهش تعداد بالا عامل افسران از دو به یک است.

کریستینا کلارک در حال حاضر در خدمت به عنوان افسر ارشد عامل برای AMA’S) و مرکز پزشکی, پایان دادن به یک تقسیم ارائه شده است که بیمارستان با آن خود را بالا عامل افسر.

کلارک رهبری و مدیریت نقش یک کابینه موقعیت تحت صدراعظم کم پاترسون.

تجدید ساختار در جای دیگر تحت تاثیر 14 موقعیت های دیگر در واحد از جمله امور مالی عملیات و فناوری اطلاعات گفت: Leslie Taylor AMA’S) معاونت ارتباطات و بازاریابی است.

در حالی که تحت تاثیر موقعیت های پر شده بود “من نمی خواهد این طبقه بندی به عنوان اخراج بلکه به عنوان مواضع حذف به عنوان بخشی از جهان در انواع واحدهای کسب و کار” تیلور گفت: در یک ایمیل.

تغییرات “در طول چند هفته گذشته” آمده به عنوان AMA’S) به دنبال جلوگیری از “سه رقمی furloughs و اخراج” است که آمار دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به دلیل ضرر و زیان بودجه از covid-19 pandemic, تیلور گفت.

“AMA’S) در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را برای جلوگیری از این نوع عمل است. با این حال ما گرفته اند این بار به عنوان یک فرصت به اندازه مناسب ما بهره برداری و از بین بردن افزونگی” تیلور گفت.

موسسه — است که بودجه بیش از 1.6 میلیارد دلار — در عمل یک دانشکده پزشکی در حالی که ارائه مراقبت از بیماران در بیمارستان ها و کلینیک ها در سراسر کشور. این شهر همچنین دارای یک دانشگاه در شمال غربی آرکانزاس است.

در بودجه خود را خلاصه برای سال مالی شروع می شود که در 1 ژوئیه AMA’S) خود را اعلام کرد منابع مالی صدمه دیده اند “لغو اعمال جراحی الکتیو و غیر فوری بازدیدکننده داشته است به کاهش گسترش COVID-19.”

در ماه مارس به تنهایی خالص بیمار خدمات درآمد “کمتر از بودجه توسط $10.1 [میلیون] و کمتر از ماه مشابه در سال گذشته توسط $31.3 [میلیون],” AMA’S) اظهار داشت: در اسناد ارائه شده به دانشگاه آرکانزاس هیئت امنا.

دولت وزارت بهداشت بخشنامه ممنوع روش انتخابی برای بسیاری از ماه آوریل است. آنها اجازه داده شده تحت شرایط خاصی در آرکانزاس پس مارس 27.

اما “AMA’S) پیش بینی COVID-19 به ادامه به تاثیر بر روی بیمار درآمد از طریق سه ماهه اول سال مالی 2021” با توجه به بودجه خود را خلاصه. برای کارگران در سال آینده “را شامل نمی شود در سراسر هیئت مدیره و یا شایستگی را افزایش می دهد” خلاصه متحده است.

در آن بودجه مصوب امنا ماه گذشته AMA’S) پیش بینی کسری حدود 45.6 میلیون در سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>