UAPB کارمند به نام توتون و تنباکو پنل

Category: آرکانساس Comments: No comments

فرماندار منصوب کرده Jefferson County ساکن به دولت دخانیات و پیشگیری از قطع پنل.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون به نام Ruthie جانسون از پاین بلاف به دخانیات و پیشگیری از قطع کمیته مشورتی در روز پنج شنبه. انتصاب منقضی Oct. 1, 2023. او جایگزین جری لوئیس.

جانسون یک پروژه متخصص در دانشگاه آرکانزاس در پاین بلاف که در آن او از سال 1988. او یک پروژه/نظارت بر برنامه در دانشگاه اقلیت ابتکار زیر دریافت کننده کمک مالی دفتر که با این نسخهها کار به منظور کاهش استفاده از دخانیات توسط اعضای گروه های اقلیت در آرکانزاس است.

دولت کمیته مشورتی آمد, پس از حل و فصل مالی بین قهوه ای و ویلیامسون توتون و تنباکو Corp. این کشور سومین تولید کننده سیگار که موافقت به پرداخت هر ایالت و دو سرزمین میلیون دلار در سال 1998 قرارداد با وکلای عمومی در سراسر کشور.

در سال 2000 آرکانزاس رای دهندگان مورد تایید آغاز Act 1, تنباکو حل و فصل درآمد حاصل عمل می کنند. یک بخشی از آن را ایجاد کمیته مشورتی. این کمیته در دیدار فصلنامه مشاوره و کمک به هیئت دولت وزارت بهداشت در اجرای برنامه برای کمک به پیشگیری از قطع و آگاهی از عناصر دولت جامع دخانیات و پیشگیری از قطع برنامه.

دو دیگر Jefferson County ساکنان تمدید شد به ایالت پانل با توجه به فرمانداری. آنها عبارتند از:

• شادی Blankenship Pine Bluff, تمدید برای این, آرکانزاس, موتور خودرو, کمیسیون. انتصاب منقضی Jan. 14, 2027. کمیسیون ایجاد شده توسط عمل 388 سال 1975 برای صدور مجوز و مقررات جدید موتور خودرو صنعت در آرکانزاس است. Blankenship شده است مدیر اجرایی پاین بلاف مرکز شهر Development Inc. از سال 1999. مرکز شهر توسعه سازمان است 501(c)(3) غیر انتفاعی شرکت در پاین بلاف تمرکز بر تجدید حیات و حفظ تاریخی مرکز شهر پاین بلاف.

• تیموتی Atkinson, سفید, سالن, تمدید برای این, آرکانزاس, هیئت ورزشی, آموزشی. انتصاب منقضی Jan. 14, 2023. هیئت مدیره است که در دولت ایجاد شده و تحت عمل 1124 از سال 2001 است که صدور مجوز و نظارتی سازمان برای آموزش های ورزشی. فرماندار اول منصوب اتکینسون به هیئت مدیره در سال 2019.

SundayMonday در 04/19/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>