UAPB, UAM حرکت کلاسهای آنلاین; Pulaski آکادمی بسته پس از پدر و مادر تماس با کروناویروس بیمار

Category: آرکانساس Comments: No comments

5:45 p. m.

دانش آموزان در دانشگاه آرکانزاس در پاین بلاف خود را باید در دوره های آنلاین از طریق مارس 30 دانشگاه اعلام کرد شب چهارشنبه.

سخنگوی Tisha آرنولد گفت که او هنوز نمی دانند که آیا دانش آموزان می شود خواسته به ترک دانشگاه و یا اگر ناهار خوری خدمات باقی خواهد ماند در دسترس به آنها.

“یازده دانشجویان پرستاری شرکت کننده در clinicals دو عضو هیئت علمی و چند معتقد هستند که ارتباط مستقیم با بیمار که تست مثبت” در Jefferson منطقه ای مرکز پزشکی این دانشگاه را اعلام متحده است.

تمام فعالیت های دانشگاه و کارمند سفر لغو شد.

— امیلی Walkenhorst

5:26 P. M.

دانشگاه آرکانزاس در مانتیسلو حرکت خواهد کرد و همه از آن کلاس های آنلاین فردا.

یک UAM دانشجویی گزارش دادند که تماس مستقیم مارس 9 با کسی که آزمایش مثبت برای coronavirus در پاین بلاف.

مدرسه نیز درخواست از دانش آموزان برای رفتن به خانه و اقامت در خارج از پردیس سخنگوی اخگر دیویس گفت:. دانش آموزانی که نیاز به باقی می ماند در خوابگاه خود را می توانید با پر کردن یک فرم آنلاین نشان دادن به نیاز خود و دانشگاه را جای کسانی که با یک نشان از عدم توانایی به ترک محوطه دانشگاه.

این دانشگاه در حال کار با آن ناهار خوری خدمات پیمانکار در طرح به ارائه آن دسته از دانشجویانی که باقی می ماند در پردیس با مواد غذایی اگر آنها به آن نیاز دارید.

دانش آموزانی که اصلا دسترسی به اینترنت می توانید با مدرسان خود را بر روی یک جایگزین به معنی حضور در دوره های خود را اگر آنها نمی تواند انجام آنلاین, دیویس گفت:. که می تواند ارائه تکالیف بر روی کاغذ, او گفت:.

— امیلی Walkenhorst

3:20 P. M.

Pulaski آکادمی در لیتل راک خود را بسته پردیس چهارشنبه پس از یک پدر و مادر که یک پزشک است گزارش او آمده بودند در تماس با اولین presumptive coronavirus بیمار در آرکانزاس است.

پدر و مادر خود را برداشت دوم-دانش آموز کلاس پنج شنبه بعد از ظهر با توجه به انتشار اخبار و خانواده را تحت یک 14-روز خود شده است.

Pulaski آکادمی بسته باقی خواهد ماند تا جمعه به عنوان پردیس عمیق است-تمیز “از فراوانی از احتیاط” با توجه به انتشار. همه مدرسه-فعالیت های مرتبط در و یا خارج از دانشگاه نیز لغو شد تا اطلاع ثانوی.

این مدرسه گفت: در آن باقی خواهد ماند در تماس با وزارت امور خارجه از سلامت و برقراری ارتباط با خانواده ها در مورد آموزش آنلاین ترتیبات.

— Nyssa Kruse

2:15 P. M.

شرقی, آرکانزاس, کالج, سخنگوی کوردل اردن گفت: پردیس بسته در ظهر روز چهارشنبه. آن را تا به حال مشخص شده است که آن را دوباره باز خواهد شد.

— اندی دیویس

1:30 P. M.

اعضای هیئت علمی و مدرسان در دانشگاه آرکانزاس فایت ها گفته بودن آنها نیاز به آماده شدن تا آماده شود بعد از مارس 30 برای یک تغییر از روش آموزش.

در دانشگاه کلاس ادامه دارد “در این زمان” با توجه به به روز رسانی امروز پست شده در دانشگاه ،

این پیام را به اعضای هیات علمی و کارکنان در UA را فولبرایت کالج از تاد سپر دین از دانشکده آمده است که “در این زمان ما پیش بینی نشده است و دانشگاه خواهد بود به طور کامل بسته شده اما ما پیش بینی است که چهره به چهره آموزش خواهد شد معطوف به آموزش از راه دور.”

حرکت به آموزش از راه دور برای تکمیل بهار سال 2020 ترم را شامل آنلاین مختلف سیستم عامل های فن آوری و همچنین کنفرانس تلفنی و ایمیل با توجه به سپر’ ایمیل که فرستاده شد امروز.

— جیمی Adame

1:23 P. M.

شرقی, آرکانزاس, کالج در پاین بلاف را برای تمیز کردن عمیق پس از سه نفر در معرض یک بیمار در جفرسون کانتی مرکز پزشکی که آزمایش مثبت برای covid-19.

سه نفر انجام چرخش بالینی در بیمارستان زمانی که آنها در معرض بیمار است. بیمار اول presumptive مورد covid-19 در آرکانزاس هر چند دولت ارسال خواهد شد نمونه به مراکز کنترل بیماری به تایید نتیجه تست مثبت.

دانش آموزان خواهد شد قرنطینه تا مارس 30 با توجه به انتشار اخبار اما آنها در ابتدا غافل از قرار گرفتن در معرض خود را و با حضور در کلاس های روز شنبه در McGeorge ساختمان.

دانشگاه کل تعطیل خواهد بود پنج شنبه انتشار متحده و McGeorge ساختمان را تمیز مطابق با دستورالعمل CDC.

انتشار روشن نیست چه زمانی پردیس بسته خواهد شد و اینکه آیا کلاس ها لغو خواهد شد. یک تماس به یک کالج سخنگوی نمی شد و بلافاصله بازگشت.

متعدد کالج ها و دانشگاه های سراسر کشور در آخر هفته را لغو کلاس و یا نقل مکان به طور انحصاری کلاس های آنلاین برای مبارزه با گسترش ویروس.

— Nyssa Kruse

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>