UA رم مرکز توقف کار می فرستد دانشجویان بازگشت به ایالات متحده

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — دانشگاه آرکانزاس رم مرکز معلق علمی عملیات باقی مانده از ترم و همه دانش آموزان در حال بازگشت به ایالات متحده است.

حرکت ساخته شده بود “در تلاش برای حفاظت از سلامت و ایمنی از اعضای هیات علمی و دانشجویان” دانشگاه جمعه اعلام کرد پیوستن به دیگر دانشگاه های ایالات متحده در داشتن دانش آموزان در بازگشت از ایتالیا پس از آنچه در جهان, مقامات بهداشت و درمان را به نام “افزایش سریع” از covid-19 ویروس در کشور است.

این دانشگاه اعلام کرد تصمیم گیری در وب سایت خود را با استناد به “سطح 3” سفر مشاوره از وزارت امور خارجه ایالات متحده و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. “سطح 3” CDC مشاوره توصیه می کند “مسافران جلوگیری از غیر ضروری سفر به ایتالیا.”

وی قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که “سطح 4” مشاوره سفر برای بخش هایی از ایتالیا در روز شنبه بعد از ظهر. به عنوان بالاترین سفر مشورتی “سطح 4” به معنی “سفر نیست.”

UA سخنگوی جان توماس در یک ایمیل به Arkansas Democrat-Gazette قبلا در این هفته گفت: 40 UA دانشجويان در UA رم مرکز این ترم بهار. حدود 60 اضافی نفر از دانشجویان دانشگاه های دیگر نیز در نظر گرفتن کلاس در این مرکز است.

در ایتالیا وجود دارد 650 موارد تایید شده — بیش از 10 برابر کل از هر کشور دیگر اروپایی. که با توجه به داده های به روز جمعه توسط سازمان بهداشت جهانی است که به توصیف یک “افزایش سریع” از تایید covid-19 موارد پس از Feb. 21.

دانشگاه بیانیه ای کوتاه گفت: UA “تعیین کرده است, بهترین عمل است به حالت تعلیق علمی عملیات رم مرکز باقی مانده از ترم و بازگشت همه دانش آموزان به آمریکا برای ادامه تحصیل.”

دانشگاه کانکتیکات در روز شنبه اطلاع دانش آموزان در ایتالیا بازگشت به ایالات متحده با توجه به آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>