UAW مخالف در اوایل ممکن است تولید راه اندازی مجدد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

DETROIT — UAW در روز پنج شنبه گفت: راه اندازی مجدد آمریکا تولید خودرو در اوایل ممکن است یک هدف خیلی از این صنعت شده است و هدف خواهد بود “بیش از حد مخاطره آمیز” برای کارگران و خانواده های آنان است.

اتحادیه به مخالفان را تهدید به upend طرح های دیترویت 3 برای پایان دادن به نزدیک به کل خاموش است که در حال حاضر به طول انجامید بیش از یک ماه است. فیات کرایسلر اتومبیل گفته بود آن را با هدف به راه اندازی مجدد چند متحده آمریکا کارخانه آوریل 4 و اطلاعات داده شده به کارکنان و تامین کنندگان نشان داد که شرکت موتور فورد. و جنرال موتورز با توجه به زمان مشابه.

“در این نقطه در زمان UAW باور نمی کند که داده های علمی قطعی است که آن را بی خطر است به اعضای ما در محل کار” UAW جمهور روری قمار در بیانیه ای گفت. “ما انجام داده اند به اندازه کافی تست واقعا درک این تهدید ما اعضای صورت. ما می خواهیم به مطمئن شوید که داده های علمی حمایتی است و هر ممکن است سلامت پروتکل ها و افزایش حمایت ها در محل قبل از UAW اعضای رفتن به محل کار.”

دیترویت 3 و اتحادیه شده اند در مذاکرات در مورد بازگشایی گیاهان با تعدادی از افزایش اقدامات ایمنی از جمله دما چک و ایستگاه های کاری تجدید سازمان به گسترش کارکنان بیشتر از هم جدا.

Faurecia یک صندلی و فضای داخلی تامین کننده این هفته گفت: آن UAW-نماینده کارکنان در شور Mich., به گزارش به کار جمعه, مارس 27 به راه اندازی مجدد تولید برای تسلا قبل و بعد عقب هل دادن قاب زمان یک هفته. این کارخانه را راه اندازی مجدد ممکن است 4 برای Ford Motor Co. و فیات کرایسلر اتومبیل کارگران گفته شد.

“ما به شدت نشان می دهد به شرکت های ما در تمام بخش های که در اوایل ممکن است تاریخ است خیلی زود و بیش از حد مخاطره آمیز برای اعضای خانواده و جوامع خود را” قمار گفت. “که گفت: ما با شرکت های خودرو’ پاسخ و همکاری در کار را از طریق ایمنی و بهداشت پروتکل های ما را در محل کار هنگامی که آن را مناسب است به راه اندازی مجدد.”

یک UAW گفت: این اتحادیه به توافق داوطلبانه تکالیف برای اعضای آن به عنوان طولانی به عنوان پروتکل های ایمنی در محل عنوان شده است مورد طول shutdown در گیاهان که در آن خودروسازان در حال ساخت تجهیزات پزشکی و دنده محافظ.

وقتی پرسیده شد که اگر این اتحادیه را به کارگران خانه باید خودروسازان بازگشایی گیاهان خود را مارس 4, سخنگوی گفت: “ما همچنان به گفت و گو با دیترویت 3.”

FCA در پاسخ به UAW نظرات با این عبارت: “FCA همچنان به سلامت و رفاه کارکنان خود را یک اولویت است. در طول این زمان تولید مکث ما در حال همکاری با مقامات دولتی و UAW به اجرای روش های جدید به گواهی سلامتی روزانه از نیروی کار خود را در حالی که همچنین طراحی مجدد ایستگاه های کاری برای حفظ مناسب اجتماعی فاصله و گسترش در حال حاضر گسترده تمیز کردن پروتکل ها و در همه مکان ها. همانطور که ما گفته اند قبل از ما فقط راه اندازی مجدد عملیات با امن و مقادیر محل برای محافظت از همه از کارمندان ما است.”

جرالد جانسون جنرال موتورز است معاون اجرایی رئیس جمهور از تولید جهانی گفت: اخبار خودرو در روز پنج شنبه که این شرکت تمرکز بر ایمنی.

“ما یاد گرفته ایم زیادی در طول چهار هفته اخیر ما بوده است” جانسون گفت. “ما به صحبت و تعامل با متخصصان پزشکی حرفه ای در بیماری های عفونی, مقامات دولتی, اتحادیه ما شرکای … به تدوین یک پروتکل است که ما در حال رفتن اعتماد به نفس در. ما که. بنابراین در این راستا ما آماده هستیم. ما در حال آماده از لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای اجرای پروتکل — هنگامی که زمان مناسب است. و عوامل دیگر وجود دارد که باید در نظر گرفته شود برای زمان بندی درست مانند بودن تراز وسط قرار دارد با ما مقامات دولتی در آمریکا و در کشورهای چون ما را به ما عرضه پایه تا با ما. و هنگامی که ما مطمئن هستیم از کسانی که در صف بندی های ما آماده خواهید بود از نظر ایمنی. ما را مردم ما به کار می کنند.”

فورد در بیانیه ای گفت: آن را به حال مشخص نیست که تولید را از سر گرفت.

“ما در حال ادامه برای ارزیابی بهداشت شرایط دولت دستورالعمل و تامین کننده آمادگی برای تعیین زمانی که زمان مناسب است برای از سرگیری تولید” یک فورد سخنگوی گفت.

هانا لوتز و وینس باند جونیور کمک به این گزارش.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>