رفتن به نوشته‌ها

Uber است که گفته می شود در مذاکرات برای خرید تحویل رقیب Postmates

Uber Technologies, Inc. در مذاکرات برای خرید Postmates Inc., گفت: یک فرد آشنا با این مباحث به دنبال گسترش خدمات تحویل مواد غذایی در ایالات متحده و سرمایه گذاری در افزایش سفارشات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Postmates است متناوبا کاوش در مسیرهای مختلف به عمومی گفت: این فرد که نخواست فاش شود به دلیل بحث خصوصی هستند. یکی از گزینه های آن را با توجه را شامل ادغام با یک هدف خاص کسب, شرکت, فرد گفت.

در گفتگو با بارگذاری یک معامله می تواند ارزش Postmates در $2.6 میلیارد دلار با توجه به وال استریت ژورنال. نمایندگان برای بارگذاری و Postmates کاهش یافته است به نظر. به نیویورک تایمز گزارش داد که روز شنبه Uber تا به حال ساخته شده است یک پیشنهاد برای به دست آوردن Postmates.


سهام در حال بارگذاری شد تا 3.1 درصد در قبل از بازار تجارت در نیویورک است.

در سال 2011 تاسیس Postmates یکی از اولین به اجازه دهید مشتریان در ایالات متحده آمریکا جهت تحویل غذا با استفاده از یک برنامه تلفن هوشمند. اما رقابت رشد شدید در سال های اخیر و Postmates است دور چهارم. این شرکت اعلام کرد در ماه فوریه 2019 است که آن را تا به حال در زمینه مدارک محرمانه برای ارائه عمومی اولیه اما رفت و هرگز ، آن را به افزایش سرمایه گذاری های خصوصی بعد از آن سال ارزش نهادن به کسب و کار در 2.4 میلیارد دلار بود.

اثرات این ویروس را افزایش تحویل مواد غذایی هر چند این باعث نشده سود. بازار به شدت رقابتی است و حاشیه باریک هستند. همه گیر نیز نابود بارگذاری اصلی کسب و کار از سوار شدن نقطه. در ماه های اخیر بارگذاری را قطع کرده است حدود یک چهارم از کارکنان آن و ریختن سمت کسب و کار. تحویل مواد غذایی شده است یک نقطه روشن برای این شرکت به مشتریان بیشتر دستور داده اند که در مواجهه گسترده رستوران تعطیلی.

Postmates نبود بارگذاری انتخاب اول برای کسب. Uber اقدام به خرید Grubhub, این سال, اما پیشنهاد معامله را از طریق کاهش در اوایل این ماه زمانی که اروپایی رقیب فقط خوردن Takeaway.com میهن خرید آن به جای. Uber پیشنهاد برای Grubhub, یکی از بازیکنان بزرگتر در ایالات متحده آمریکا تحویل مواد غذایی در بازار شد به احتمال زیاد به افزایش آنتی تراست نگرانی به گفته تحلیلگران.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در کرین نیویورک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول