بارگذاری آسانسور راننده کروز محدودیت در طول شیوع

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به این شهر نزدیک به خاموش شدن غرق تقاضا برای سواری بارگذاری بلند است محدودیت در درایور دسترسی به آن برنامه است.

سوار-تگرگ های غول پیکر گفت: رانندگان شنبه است که آن را به طور موقت برداشته به اصطلاح تحریم محدودیت هایی که بوت رانندگان از برنامه زمانی که آنها به مناطق بدون به اندازه کافی نزدیک سواران درخواست سفر.

Uber گفت: تغییر ساخته شده بود بیش از نگرانی برای خود رانندگان که نرخ کاهش یافته است. در یک درآمد تماس پنجشنبه Uber مدیر عامل دارا Khosrowshahi گفت: این شرکت در حال پیگیری 60% تا 70% کاهش در مناطق سخت ترین ضربه Covid-19.


اما این حرکت نیز می آید همان روز معاون منتشر شده در معرض در مورد چگونگی سیاست مجبور برخی از رانندگان به خواب در ماشین خود و کار بدون توقف به نگه دارید تا با یک سیستم سهمیه بندی.

Lyft برای اولین بار به تصویب چنین محدودیتهایی در ماه ژوئن. این شرکت گفت که این حرکت در پاسخ به این شهر تاکسی و کرایه تاکسی کمیسیون 2018 حداقل دستمزد قوانین. قوانین کاهش سهم شرکت نسبت به $17.22 راننده حداقل دستمزد اگر آن دسته از کاربران باید قوی “نرخ بهره” یک اصطلاح برای چگونه اغلب یک راننده پرداخت مشتری به جای رانندگی در جستجوی یک. بالاتر بخشی از دستمزد می آید از طریق کرایه به جای.

با لگد زدن به رانندگان کردن برنامه هنگامی که از رسیدن به مناطق با کمی تقاضا Lyft می تواند آن پایین تر نرخ بهره و پول را نجات دهد. Uber در ضمن گفت Lyft تصمیم خواهد فشار همه کسانی که رانندگان بر روی آن برنامه رانندگی پایین بارگذاری را استفاده.

Uber اتخاذ سیاست خود را شش ماه بعد. این شرکت گفت: این حرکت بود در واکنش به, Lyft, اما همچنین به دنبال یکی دیگر از مجموعه ای از قوانین و مقررات از TLC که نیاز به سوار-تگرگ شرکت ها برای افزایش بیشتر راننده بهره نرخ.

هر دو Uber و Lyft را ناموفق به چالش TLC سیاست های. Lyft, شکایت بیش از حداقل دستمزد در حالی که بارگذاری به چالش کروز کلاه.

TLC قبلا در پاسخ به Uber و Lyft محدودیت گفت: شرکت های اشباع جاده ها با سوار-تگرگ وسایل نقلیه هل دادن پایین پرداخت برای رانندگان است. قوانین جدید کمک به کاهش است. “بارگذاری تصمیم به لغو محدودیت های خود را در استفاده از چیزی که حق انجام این کار برای رانندگان ما” گفت: TLC کمیسر و صندلی Aloysee هردیا Jarmoszuk.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>