Uber برای فروش نرم افزار خود را به حمل و نقل عمومی و ارائه دهندگان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Uber فن آوری های در حال وارد شدن به نرم افزار. این شرکت در حال ساخت فن آوری است که قدرت آن سوار-نقطه کسب و کار در دسترس دیگران شروع با سازمان های حمل و نقل.

کالیفرنیا شهرستان مارین حمل و نقل ارائه دهندگان اولین مشتریان به خرید دسترسی به بارگذاری نرم افزار در یک معامله این شرکت اعلام کرد روز شنبه. ترتیب نشان دهنده پتانسیل جریان درآمد جدید برای بارگذاری در زمانی که این شرکت می تواند از آن استفاده کنید.

“این است که یک. این یک محصول جدید و یک کسب و کار جدید” Uber حمل و نقل سر دیوید رایش گفت:, و اضافه کرد که این شرکت در نظر دارد به همکاری با دیگر سازمان های حمل و نقل در آینده است. “ما با هم می خواهید برای ایجاد مالکیت خودرو یک چیزی از گذشته است.”


اما تلاش این است که شروع به کوچک. برنامه Marin, اتصال, است انتظار می رود به قدرت تدارکات برای فقط چهار صندلی چرخدار در دسترس وانت زمانی که شروع ژوئیه 1. Teaming تا با مارین حمل و نقل و حمل و نقل اقتدار مارین آن را نیز حمل و نقل عمومی و برنامه ها و تخفیف در دسترس در حال بارگذاری برنامه در شهرستان و ارائه کوپن برای سواران سفر آخرین مایل به مقصد خود را از حمل و نقل متوقف شود.

دو سال معامله هزینه خواهد شد $80,000 گفت: نانسی Whelan, مدیر کل مارین حمل و نقل.

“ما خلبان بسیاری از چیزهایی که” Whelan گفت. “ما سعی می کنید به ماندن زیرک است.” مارین حمل و نقل کار کرده با حمل و نقل شرکت های فن آوری کردن اجسام و از طریق در گذشته است.

Uber تا به حال rocky سال پس از عرضه اولیه عمومی آن در بهار گذشته. تنها با چند مورد استثنا بارگذاری سهام همواره معامله زیر قیمت IPO. سرمایه گذار ایمان در این شرکت بیشتر غوطه ور در طول همه گیر پس از پناهگاه در محل سفارشات نابود سوار خود را-نقطه کسب و کار و تاخیر در جاه طلبی های خود را به نوبه خود سود.

با هیچ جدول زمانی مشخص برای بازگشت به قبل از همه گیر تقاضا در سطح سان فرانسیسکو–بر اساس شرکت در ماه گذشته کاهش 25 درصد از نیروی کار آن بسته ده ها تن از دفاتر در سراسر جهان است و رها کردن—و یا با توجه به رها کردن همه خود را غیر هسته کسب و کار.

افزایش تقاضا برای مواد غذایی تحویل شده است یک نقطه روشن برای بارگذاری آن از تلاش های اخیر برای خرید Grubhub شکست خورده است. رقیب فقط خوردن غذای آماده توافق برای خرید Grubhub هفته گذشته ایجاد یکی از بزرگترین وعده غذایی-تحویل شرکت های آماده به جنگ Uber برای رهبری در آمریکای شمالی است.

Uber تلاش به repurpose نرم افزار خود را برای دیگران به استفاده شده است در ساخت رایش گفت. اگر چه در برخورد اول آن را می تواند شروع یک قابل اعتماد جریان درآمد در قالب قراردادهای بلند مدت. حال بارگذاری است صحبت کردن با ده ها تن از سازمان های حمل و نقل در سراسر جهان رایش گفت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>