UBS و مهر راه اندازی “دختران را سرمایه گذاری” در 12 شهرستانها در سطح جهان برای الهام بخشیدن به دختران نوجوان به نسل بعدی رهبران زن

Category: وب وایر Comments: No comments

UBS و بلومبرگ اعلام راه اندازی “دختران را سرمایه گذاری” یک ابتکار جهانی است که گسترش 2019 “به” وقایع به 12 شهرستانها در سراسر جهان. “دختران به امور مالی” با هدف الهام بخشیدن به نسل بعدی از رهبران زن با ارائه زنان جوان سالخورده 14-18, با بینش صنعت خدمات مالی و فرصت های شغلی در کسب و کار و امور مالی و فن آوری است.

در سال 2020 UBS و بلومبرگ را گسترش خواهد داد “به امور مالی” به شهرستانها عمده در سراسر جهان از جمله فرانکفورت, جاکارتا, ژوهانسبورگ, لندن, سان فرانسیسکو, São Paulo, سیدنی و زوریخ.

“به عنوان کسی که شروع به کار خود را در خدمات مالی به عنوان یک شاگرد در سن 15 سالگی من می دانم دست اول چقدر مهم تشویق به ساخت حرفه ای انتخاب” گفت: UBS مدیر عامل گروه Sergio P. Ermotti. “به همین دلیل من خیلی خوشحال برای گسترش این برنامه در این سال است. همراه با بلومبرگ ما می تواند الهام بخش صدها نفر از زنان جوان که در غیر این صورت ممکن است به طور جدی در نظر گرفته و به دنبال فرصتهای شغلی در زمینه امور مالی و بانکی و فن آوری است.”

عنوان قبلی “به” حوادث UBS و بلومبرگ در حال همکاری با محلی غیر سود در هر شهرستان برای میزبانی سایت حوادث در برخی از جهان نمادین ترین مکان در کسب و کار و امور مالی. تمام روز برنامه نویسی را شامل کارگاه های آموزشی با تمرکز بر رشد حرفه ای و مهارت های شبکه پانل های بحث و گفتگو با کارشناسان صنعت و انگیزشی مذاکرات با داوطلبان در مورد انواع مشاغل در خدمات مالی است.

“کسب و کار است که می خواهید برای جذب فردا استعداد درخشان باید بیشتر برای ایجاد فرصت های شغلی در صنعت خود را در دسترس برای بیشتر گروه های گوناگون در سن پیش از آن” گفت: Peter T. Grauer رئیس بلومبرگ LP و موسس و رئیس هیئت متحده 30 درصد باشگاه. “ما بسیار خوشحالیم که برای شرکت در ‘به امور مالی و هیجان زده به گسترش برنامه ردپا در سال دوم خود را به طوری که بیشتر زنان جوان می تواند در آینده برای خود در صنعت ما است که مشتاق برای استعداد خود را و چشم انداز.”

ابتکار عمل در ایجاد موفقیت افتتاحیه “به” حوادث آغاز شد که در مارس سال 2019 به عنوان “به وال استریت” در شهر نیویورک که در آن UBS بلومبرگ و خیابان دولت جهانی مشاوران تشکیل بیش از 100 دبیرستان دختران برای بعد از آموزشی حرفه مربیگری. روز به پایان رسید با دختران زنگ زنگ بسته شدن® در بازار بورس نیویورک به مناسبت شروع ماه تاریخ زنان.

در اکتبر 2019, UBS و بلومبرگ در زمان “به وال استریت” به هند میزبانی “دختران را دلال خیابانی” در بمبئی و “دختران را هدیه شهر” در احمدآباد. نزدیک به 150 نفر از زنان جوان از دانشگاه های سراسر بمبئی و پونا و احمدآباد در شرکت مشاوره حوادث. دانش آموزان نیز تا به حال این فرصت را به حلقه بسته شدن بل در بورس اوراق بهادار بمبئی و بازدید از هند بین المللی ارز (INX) هند اولین بورس بین المللی ارز.

علاوه بر این, UBS و بلومبرگ را مستقل طرح که تمرکز بر کمک به افراد جوان در پیشبرد آموزش و پرورش خود را و آینده شغلی.

UBS متعهد به در نظر گرفتن نقش رهبری در رانندگی تغییر است که مسائل در جهان است. از طریق استراتژیک تعهدات مالی و هدفمند داوطلبانه کارکنان برای پیشبرد آموزش و پرورش, شرکت اختصاص داده شده است برای توانمند سازی نسل بعدی از افراد جوان است. این نشان داده شده است از طریق تلاش های سراسر شرکت ارتباطات امور برنامه از جمله پل آکادمی در انگلستان کلید خود را به آینده: کالج و حرفه ای آمادگی در ما بله (جوان شرکت سوئیس) در سوئیس UBS جامعه آکادمی در APAC. پیشگام در اجتماعی امور مالی UBS Optimus پایه یک نقش پیشرو در رانندگی موثر بشردوستانه ارائه می شود که یافتن راه حل هایی برای مسائل اجتماعی و زیست محیطی. UBS نیز موسس شریک #TOGETHERBAND یک کمپین با Bottletop بنیاد که با هدف ترویج سازمان ملل اهداف توسعه پایدار (SDGs) برای رسیدن به توسعه پایدار در جهان تا سال 2030. این #TOGETHERBAND کمپین راه اندازی خواهد شد SDG5 برابری جنسیتی و توانمندسازی زنان در ماه مارس همزمان با ابتکار است.

عصر ایران, راه اندازی شرکت جهانی بشردوستانه آموزش و پرورش تعامل برنامه با پشتیبانی از زنان جوان در سراسر جهان با ارائه دسترسی به مربیان کارآموزی و حرفه ای-کارگاه آمادگی که در معرض دانشجویان متنوع و تاثیر گذار. بیشتر بخوانید درباره چگونه بلومبرگ پیشرفت زنان: https://www.bloomberg.com/women.

شهر و تاریخ: غیر انتفاعی شریک:
لندن – مارس 2 کارگزاری
سان فرانسیسکو آمریکا – مارس 4 KIPP منطقه خلیج
New York, US – مارس 6 KIPP نیویورک و زنان جوان را رهبری مدارس
زوریخ CH – 6 مارس بله و YOUSTY
ژوهانسبورگ ZA – 6 مارس اساسی Afrika
AU – مارس 12 ABCN و CareerTrackers
São Paulo, BR – مارس 17 AFESU
Frankfurt, DE – مارس 20 AWO
بانکوک, TH آگوست سال 2020 آموزش و پرورش برای صندوق توسعه

بعد از آن در سال 2020 UBS و بلومبرگ را به امور مالی به اندونزی و هند میزبانی رویدادهای در جاکارتا بمبئی و هدیه شهر.

در مورد یو
UBS را فراهم می کند مشاوره مالی و راه حل های ثروتمند سازمانی و مشتریان شرکت های بزرگ در سراسر جهان و همچنین به عنوان مشتریان خصوصی در سوئیس. UBS استراتژی محور در ما منجر ثروت جهانی مدیریت کسب و کار و ما برتر بانک جهانی در سوئیس پیشرفته مدیریت دارایی و بانک سرمایه گذاری. بانک تمرکز بر کسب و کار است که یک موقعیت رقابتی خود را در بازارهای هدف هستند سرمایه کارآمد و جذاب در دراز مدت ساختاری رشد و یا سود دهی چشم انداز.

در مورد بلومبرگ
بلومبرگ جهانی کسب و کار و مالی اطلاعات و اخبار رهبر می دهد با نفوذ تصمیم گیرندگان مهم edge با اتصال آنها به شبکه پویا از اطلاعات مردم و ایده ها. این شرکت قدرت – ارائه اطلاعات اخبار و تحلیل ها از طریق فن آوری های نوآورانه به سرعت و با دقت است – در هسته بلومبرگ ترمینال. بلومبرگ شرکت راه حل های ساخت این شرکت را قدرت هسته ای: اعمال نفوذ تکنولوژی به مشتریان اجازه می دهد برای دسترسی به, ادغام, توزیع و مدیریت داده ها و اطلاعات در سراسر سازمان بیشتر کارآمد و موثر است. برای اطلاعات بیشتر www.bloomberg.com و یا درخواست یک نسخه ی نمایشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>