اوکراین جنگ آتش سوزی جنگل در نزدیکی چرنوبیل

Category: آرکانساس Comments: No comments

مینسک بلاروس — اوکراین آتش نشانان زحمت کشیده به یکشنبه شب در تلاش برای قرار دادن دو جنگل شعله در اطراف چرنوبیل نیروگاه هسته ای بود که تخلیه به دلیل آلودگی رادیو اکتیو پس از سال 1986 انفجار در کارخانه.

اوکراین در شرایط اضطراری خدمات گفت: یکی از آتش سوزی پوشش حدود 12 هکتار بوده است ترجمه شده است. آن را گفت که دیگر آتش سوزی که در حدود 50 هکتار است. در اوایل روز شنبه از دولت اکولوژیک بازرسی خدمات Yehor Firsov گفت: این آتش سوزی در حال گسترش به حدود 250 هکتار است. اختلاف در اندازه بلافاصله نمی تواند حل و فصل شود.

Firsov گفت: سطح تابش در آتش بودند به طور قابل توجهی بالاتر از حد نرمال است. اما شرایط اضطراری گفت: سطح تابش در پایتخت از کیف در حدود 60 مایلی جنوب شد و در هنجارهای.

آتش سوزی بودند که در بین 1000 مایل مربع چرنوبیل منطقه تاسیس شده پس از فاجعه سال 1986 در نیروگاه است که با ارسال یک ابر ذرات رادیواکتیو بیش از حد از اروپا است. این منطقه تا حد زیادی خلوت اگر چه حدود 200 نفر باقی مانده اند با وجود سفارشات به ترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>