عدم قطعیت باقی می ماند به عنوان خودرو راه اندازی مجدد تلاش کردن

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

تلاش برای راه اندازی مجدد صنعت خودرو شتاب در ماه گذشته به خودروسازان و تامین کنندگان به تدریج بازگشایی بیشتر کارخانه ها و ramped تا تولید خودرو و قطعات. اما “درجه بالایی از عدم قطعیت” ناشی از زنجیره تامین چالش های مصرف کننده اعتماد به نفس و تضعیف اقتصاد باقی می ماند و با نگرانی گفت: جان Bozzella اتحاد برای خودرو نوآوری است.

Bozzella مدیر عامل شرکت خودرو گروه لابی گری به نمایندگی از عمده ترین خودروسازان صحبت یکشنبه در جلسه برگزار شده توسط کمیته مجلس سنا در تجارت, علم و حمل و نقل به بحث در مورد تاثیر COVID-19 همه گیر در حمل و نقل و زیرساخت های حیاتی. شاهدان شامل تجارت ملی به نمایندگی از گروه های مختلف حمل و نقل بخش هایی مانند حمل و نقل و حمل و نقل راه آهن.

“به عنوان خودروسازان و تامین کنندگان و دیگران را جذب COVID مربوط به ضرر و زیان این صنعت خواهد شد که کمتر از سرمایه برای سرمایه گذاری در آینده توسعه فناوری” او گفت:, نوشته شده در شهادت. “این بسیار رقابتی سرمایه بر صنعت, سیاست است که حمایت از ثبات بازار تبدیل خواهد شد و حتی مهم تر به عنوان ما را در همزمان چالش از دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر و تداوم سرمایه گذاری در نوآوری است که تعریف آینده از شخصی تحرک است.”

اتحاد کار کرده است با موتور و انجمن سازندگان تجهیزات و تجهیزات اصلی انجمن تولید کنندگان بر ایمنی و سلامت راهنمایی برای اطمینان از امن و هماهنگ راه اندازی مجدد. این تلاش شامل اجرای اقدامات احتیاطی مانند دما اسکن, عینک ایمنی, چهره سپر و فیزیکی تنظیمات به محیط کار.

Bozzella نیز نامیده می شود برای ادامه سرمایه گذاری در سیستم های پیشرانش که کاهش تولید گازهای گلخانه ای و خودکار و متصل خودرو فن آوری.

“همانگونه که پاسخ ما به این بحران بهداشت عمومی صنعت خودرو است تا به چالش — اما ما نمی توانیم آن را به تنهایی انجام,” او گفت:. “حفظ رهبری ایالات متحده در خودرو نوآوری مستلزم تعهد مشترک از هر دو صنعت و همکاران ما در دولت است.”

Bozzella همچنین اظهار نظر در سراسر کشور تظاهرات و ناآرامی های مدنی در اطراف مرگ جورج فلوید در مه 25 در مینیاپولیس.

“نیروی کار آمریکا صنعت خودرو به طور کامل نشان دهنده تنوع در کشور ما و برای نسل های صنعت خودرو شده است یک موتور قدرتمند برای پیشرفت اقتصادی و تحرک برای آمریکایی ها از همه نژادها و مذاهب و پس زمینه” او گفت:. “رهبران شرکت های عضو باید صحبت کردن با کلمات قدرتمند تکرار و ارزش های خود تاکید کرد که نژادپرستی و نفرت را در سازمان های خود را در صنعت ما در جامعه ما است. ما ایستاده در همبستگی در برابر نژاد پرستی و حمایت از تنوع سهام و شمول است.”

اتحاد قبلا با صدور یک بیانیه عمومی در چه Bozzella به عنوان یک “زمان استرس” در داخل کشور است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>