تحت رادار: کلینتون Kragen Bradley

Category: آرکانساس Comments: No comments

در روزهای چهارشنبه ما از ویژگی های یک دولت در چشم انداز است که می تواند پرواز تحت رادار از مربیان کالج. این هفته UTR بسکتبال چشم انداز کلینتون Kragen Bradley.

کلاس: 2020

موقعیت: دسته کوچک موسیقی جاز گارد

اندازه: 6-2, 170 پوند

علاقه: شمال, آرکانزاس, کالج, Central Baptist کالج و هاردینگ

آمار: 25 امتیاز و 6 ریباند 5 پاس گل در هر بازی در حالی که تیراندازی 45 درصد از میدان 41 درصد از 3 نقطه محدوده و 82 درصد در خط پرتاب آزاد

کلینتون مربی کول گاردنر:

“او به ثمر رساند گارد افزایش در jumpshot. او شاخه های یک کالج سطح jumpshot. او نمی مانند در دبیرستان جایی که آنها به سختی هر بلند کردن کف. او در پایان در حاشیه با کنترل بدن. بسیار آکروباتیک. بسیاری از اوقات او را به گارد افراد بزرگتر از او. زمانی که او می شود همسان با کسی کوچکتر از آن را آسان تر برای او چرا که او تا به حال به گارد بسیاری از مردم بزرگتر.

“به خصوص در این سال او بوده است ما رفتن به پسر. او به طور متوسط در حدود 25 در هر بازی است و احتمالا گرفتن faceguarded هر بازی. او رسیده بیش از 1 ، 000 امتیاز در تیم اول دانشگاه یا دانشکده خود را حرفه ای.

“او واقعا خوب بازی بسکتبال, بازیکن, اما او حتی بهتر بچه. می آید از یک خانواده بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>