تحت رادار: El Dorado را الی چوپان

Category: آرکانساس Comments: No comments

در روزهای چهارشنبه ما از ویژگی های یک دولت در چشم انداز است که می تواند پرواز تحت رادار از مربیان کالج. این هفته UTR چشم انداز است زرخیز را الی چوپان.

کلاس: 2021

موقعیت: کارفرمایی

حجم: 5-10, 170 پوند

دانشگاهیان: 4.0 معدل 30 در عمل

آمار: به عنوان یک تازه وارد به پایان رسید 141 از 229 عبور برای 2,043 متری و 16 touchdowns.

علاقه: آفتاب کمربند و Southland کنفرانس مدارس

مربی استیون جونز:

“او یک رهبر برای شروع با. تیم ما بسیج در سراسر الی سال گذشته است. او احتمالا ما بیشتر بهبود بازیکن آغاز تا پایان. او تمام کارفرمایی ناملموس. او را دوست دارد توپ. او را خوردند تا با آن است. تا آنجا که به موقعیت جلسات و چیزهایی مانند که او را دوست دارد به نشستن در اتاق و شرکت در این نوع از چیزی و بحث فوتبال به طوری که واقعا باعث می شود او را یک مربی در این زمینه است.

“به عنوان فصل رفت و او بهبود یک تن به عنوان یک رهگذر. من احساس می کنم مثل او کت و شلوار قوی در حال حرکت است در جیب و پرتاب در اجرا. او بسیار همراه تا زمانی که جیب سقوط می کند او هنوز هم می تواند در گسترش بازی و چیزی اتفاق می افتد. او می داند پوشش و او می داند که در آن ما در حال تلاش برای رفتن با فوتبال و آنچه که ما در حال تلاش برای انجام.

“او نمی باید هر گونه ارائه می دهد اما من انتظار آن آمده است شاید زمانی که ما شروع فصل آینده است. من فکر می کنم او در ابتدا برای یک سال برک آوت با آنجا که او بهبود یافته است. در اتاق وزن او به دست آورده 20 پوند است.

“الی یک رقیب. هنگامی که چراغ آمده در شب جمعه او تبدیل به یک های مختلف موجود است. الی نیز یک عضو از آرکانزاس فعالیت های کانون دانشجویی کمیته مشورتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>