تحت رادار: North Little Rock را Spencer Simes

Category: آرکانساس Comments: No comments

در روزهای چهارشنبه ما از ویژگی های یک دولت در چشم انداز است که می تواند پرواز تحت رادار از مربیان کالج. این هفته UTR بسکتبال چشم انداز شمال لیتل راک را Spencer Simes.

کلاس: 2020

موقعیت: پاسداران

حجم: 6-3, 185 پوند

علاقه: Ouachita باپتیست Henderson, خارجه, جنوبی آرکانزاس

ارائه می دهد: LaBette کالج ایالتی آرکانزاس-Mid-South, Southern, آرکانزاس, دانشگاه تکنولوژی

آمار: 14.3 امتیاز 5.5 ریباند 2 پاس گل در هر بازی; شات 57 درصد در 2 نقطه تلاش

مربی جانی برنج:

“او شروع نمی شود در بازی های قهرمانی در سال 2018 اما او به ثمر رساند دو چهره است. او آغاز شده و در آن سال است. او را دو و نیم سال شروع شد و یک بخش حیاتی از سال 2018 قهرمانی کشور تیم. او بهتر از هر سال و توسعه در مناطق بیشتر او به عنوان پیشرفت. او یکی از آن دسته از بچه ها که مانند یک بولداگ همیشه در این حمله. او می تواند گارد موقعیت های متعدد. او می تواند پایان در رنگ و می تواند به لبه. خود را در خارج به ضرب گلوله کشته شد نوع شک دارم اما نه وحشتناک. او سختی و سرسختی نوع او را مجموعه جدا از مرد به طور متوسط.

“او نقش سخت تمام وقت و فوق العاده رقابتی است. چیزهایی که من در مورد او بیش از هر چیز این است که او هرگز یک مشکل در کلاس درس و او دسته خود دانشگاهیان. او بالاتر از 3.0 (معدل).”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>