تحت رادار: سرسی را فردی هیکس

Category: آرکانساس Comments: No comments

در روزهای چهارشنبه ما از ویژگی های یک دولت در چشم انداز است که می تواند پرواز تحت رادار از مربیان کالج. این هفته UTR بسکتبال چشم انداز است سرسی را فردی هیکس.

کلاس: 2020

موقعیت: پاسداران

حجم: 6-5 210 نفر از پوند

ارائه می دهد: هاردینگ, Missouri-Kansas City

علاقه: Oral Roberts, آرکانزاس, خارجه آرکانزاس مرکزی

آمار: 24 امتیاز و 11 ریباند 3 پاس گل و 2 بلاک در حالی که تیراندازی 47 درصد از میدان 29 درصد از 3 نقطه محدوده و 78 درصد از خط پرتاب آزاد. او گل است 1,603 حرفه ای امتیاز.

سال اول سرسی مربی Wayne shawn mendes:

“او یک کار باور نکردنی اخلاق. او می خواهد به گرفتن بهتر در هر روز است. او در واقع او تا به حال به انجام تیم ما در این سال است. او انجام یک کار خوب از های بسکتبال و همه درگیر. در صحبت کردن به مردم در اینجا آنها گفت: آنها را دیده ام شب و روز تفاوت تا آنجا که خود رهبری است. او از بیشتر بازی گای در سال گذشته و در این سال او واقعا در زمان نقش رهبری برای ما و بچه ها سخت کار می کنند هر روز در عمل است.

“او همه کاره است. او می تواند نمره در داخل و خارج از رسیدن به خط پرتاب آزاد. بزرگتر از آن به نظر می رسد بیشتر از او افزایش یافت. دو بار ما بازی غرب ممفیس رفت و بیش از 30 در یک بازی و 28 دیگر. او تا به حال 37 برابر ماریون در خانه.”

تا حدودی ناشناخته:

“او بازی نمی کند در EYBL مدار یا چیزی شبیه به آن طوری که او پرواز شده است تحت رادار. من فقط فکر می کنم کسی در حال رفتن به یک سرقت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>