درک TB تاخیر

Category: وب وایر Comments: No comments

بسیاری از افراد آلوده به مايکوباکتريوم توبرکلوزيس (Mtb) از باکتری پاتوژن است که باعث بیماری سل (TB) بندر نهفته باکتری است که بعد از فعال سازی مجدد به علت فعال بیماری است. تعیین مکانیسم های تنظیم Mtb پنهانی است که کلید درک Mtb inflicts آن آسیب برساند.

تحقیقات توسط جان چان, M. D., نشان می دهد که Mtb ژن Rv2623 ممکن است نقش مهمی در تنظیم Mtb تاخیر. موسسه ملی بهداشت اهدا کرد دکتر چان 5 سال 4.5 میلیون دلار کمک مالی به مطالعه و بررسی چگونگی Rv2623—پروتئین کد شده توسط Rv2623 ژن—تنظیم رشد Mtb در یک میزبان آلوده. این یافته ها ممکن است نور در چگونه Mtb قادر به فرار از پاسخ ایمنی میزبان به ادامه در وضعیت خوابیده در افراد آلوده است و ممکن است نشان می دهد رمان درمانی برای درمان Mtb عفونت است.

دکتر چان توسط استاد پزشکی و میکروب شناسی و ایمنی شناسی در انیشتین و یک پزشک متخصص در بیماری های عفونی در فیور. شرکت محقق اصلی در اعطای توسط Jordi Torrelles دکتری استاد در تگزاس پزشکی موسسه تحقیقات. (1R01AI146340-01A1)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>