درک Weinstein جرم بالقوه مجازات

نگاهی به اتهامات علیه Harvey Weinstein, 67, و مجازات آن احترام هالیوود تیتان می تواند در صورت محکومیت در شهر نیویورک تجاوز به عنف محاکمه. یک هیئت منصفه از هفت مرد و پنج زن شروع به تعمق روز سه شنبه در نزدیک تماشا #MeToo محاکمه. به محکوم یا تبرئه Weinstein در هر شارژ خود حکم باید به اتفاق آراء.

چه HARVEY WEINSTEIN متهم ،

نمرات از زنان جلو آمده و در سال های اخیر برای متهم Weinstein از سوء رفتار جنسی اما خود شهر نیویورک محاکمه ناشی از فقط سه اتهامات.


در “داستان عامهپسند” تولید کننده است که به اتهام تجاوز به یک زن در هتل منهتن اتاق در مارس 2013 و به زور در دهان در زن تلویزیون و فیلم دستیار تولید میمی Haleyi در آپارتمان خود در ژوئیه 2006.

جدی ترین اتهام درنده تجاوز جنسی نیاز به هیئت منصفه برای تصمیم گیری دو چیز است: اگر او تجاوز بازیگر Annabella Sciorra در اواسط 1990s و اگر او مرتکب یکی از شارژ عمل می کند.

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام تجاوز به عنف متهم به دلیل آن روشن نیست که آیا او مایل به شناسایی publicly.

چه اتهامات علیه HARVEY WEINSTEIN?

از اتهامات عنوان شده علیه Weinstein هستند یک تعداد هر یک از اول و سوم-درجه تجاوز به عنف برای مارس 2013 نماید. در درجه اول شارژ مدعی Weinstein استفاده از زور فیزیکی و یا ضمنی و یا ابراز تهدید است که منجر به اتهام قربانی به ترس از مرگ فوری و یا آسیب. سوم-درجه اتهام مدعی تنها که وجود دارد عدم رضایت.

یک تعداد از جنایی عمل جنسی برای Haleyi را مجبور دهان دادند.

دو فقره از درنده حمله جنسی یکی برای هر یک از شارژ عمل می کند.

چگونه درنده تجاوز جنسی علیه HARVEY WEINSTEIN شارژ کار می کند ؟

تحت نیویورک, قانون, یکی از راه های یک فرد می تواند مجرم درنده تجاوز جنسی است که اگر او مرتکب برخی جرائم جنسی در گذشته حتی اگر که انجام نمی در نتیجه اتهامات جنایی.

در Weinstein مورد دادستان ها ادعا می کنند که او مورد تجاوز Sciorra در اواخر یا اوایل سال 1993 1994 — یک اتهام است که بیش از حد قدیمی به اساس اتهامات جنایی خود را در آن به دلیل قانون محدودیت.

آیا داوران باید برای رسیدن به یک حکم در همه اتهامات علیه HARVEY WEINSTEIN?

هیچ. دادند به اتهام پنج فقره اما راه حکم فرم طراحی شده منصفه نمی خواهد که به تصمیم گیری در همه آنها.

فرم دستور هیات داوران برای شروع با رسیدن به یک حکم در درنده تجاوز جنسی می شمارد که شامل دیگر شارژ عمل می کند. با توجه به آنچه آنها تصمیم بگیرند که در آن شمارش آنها می توانید حرکت بر روی و یا جست و خیز اتهامات دیگر.

برای مثال اگر منصفه پیدا Weinstein گناه از درنده تجاوز جنسی تعداد ادعا او هر دو raped Sciorra و حمله Haleyi سپس داوران نیازی به تصمیم گیری جنایی عمل جنسی اتهام مربوط به Haleyi.

اگر هیئت منصفه می یابد Weinstein گناه دوم درنده تجاوز جنسی تعداد ادعا که او هر دو raped Sciorra و تجاوز به زن در 2013, سپس هیات داوران نیازی به تصمیم گیری مستقل و تجاوز اتهامات مربوط به زن است.

اگر داوران تصمیم می گیرد Weinstein نمی rape Sciorra, سپس آن را نمی توانید پیدا کنید Weinstein گناه از هر درنده تجاوز جنسی به دفعات مشاهده شده است.

اگر منصفه تبرئه Weinstein دوم درنده تجاوز جنسی تعداد زیرا آنها احساس نمی شد یک درجه اول تجاوز, آنها هنوز هم می تواند با در نظر گرفتن یک سوم درجه اتهام تجاوز به عنف مربوط به زن است.

چه HARVEY WEINSTEIN دفاع?

Weinstein حفظ برخوردهای بودند با رضایت طرفین. وکیل او گفت که این اتهامات هستند “پشیمانی تغییر نام داد و به عنوان تجاوز به عنف.” دفاع کبابی Haleyi و 2013 با شاکی در مورد جلسات آنها با Weinstein پس از اتهام ضرب و جرح و برجسته دوستانه, مخ زن, ایمیل آنها فرستاده او است.

چقدر زمان می تواند HARVEY WEINSTEIN ،

هر یک از درنده تجاوز جنسی فقره مجازات 25 سال به زندگی در زندان است.

اولین درجه تجاوز و جنایی عمل جنسی شمارش هر یک از حمل حداکثر مجازات حبس از 25 سال در زندان است.

سوم-درجه تجاوز به حمل یک جمله حداکثر 4 سال در زندان است.

بدترین سناریو برای HARVEY WEINSTEIN?

او را محکوم به درنده تجاوز جنسی. حتی اگر هیئت منصفه می یابد Weinstein گناه در فقط یکی از کسانی که در سطح بالا شمارش حداقل حکم خواهد نگه داشتن او در زندان تا زمانی که او در اوایل 90s.

خواهد HARVEY WEINSTEIN باید برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی?

بله. اگر دادند به اعدام محکوم شده در هر یک از اتهامات عنوان شده علیه او خواهد بود نیاز به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی تحت نیویورک نسخه از آنچه شناخته شده به عنوان مگان قانون.

خواهد HARVEY WEINSTEIN توان بريدن در دستبند حق دور ؟

اگر دادند به اعدام محکوم شده در هر یک از این اتهامات وجود دارد یک فرصت خوب خود را وثیقه لغو خواهد شد و او خواهید بود به زندان حق دور.

دادستان می تواند استدلال می کنند او باید انگیزه اضافی برای فرار و که او غنی به اندازه کافی به آن را انجام دهد. حتی قبل از محاکمه دادستان ها می گویند او نشانه هایی از بی قراری. یک قاضی پیاده خود را به قید وثیقه در ماه دسامبر و پس از, دادستان او را متهم کرد از futzing با نظارت الکترونیکی دستبند.

گام بعدی برای HARVEY WEINSTEIN?

برنده شدن یا از دست دادن Weinstein چهره بیشتر اتهامات جنایی در کالیفرنیا مورد اعلام کرد در ماه گذشته فقط به عنوان او در نیویورک محاکمه شد در جریان است. در این موضوع دادند متهم به تجاوز جنسی یک زن و تجاوز به دیگری در back-to-back شب روز قبل از مراسم اسکار در ماه فوریه 2013.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید