بیکار هنوز هم انتظار برای چک به عنوان متحده در تلاش برای پرداخت محرک بودجه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

متحده در حال التماس برای کمک به از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان آنها در تلاش برای رسیدگی تورنت بیکاری ادعا می کند که در ادامه به تورم به عنوان کسب و کار باقی می ماند توقیف در سراسر کشور است.

در سه هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا قانون اختصاص 1 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای فرایند مدعیان تعدادی از گذاشته شدن آمریکایی ها برای استفاده از مزایای در حال حاضر رسید گذشته 16 میلیون.

کمتر از نیمی از این پول را برای هزینه های اداری در تازه ترین محرک لایحه توزیع شده به ایران, با توجه به وزارت کار کردند. اما حتی یک بار آنها را به مقدار کامل در دست متحده می گویند که آنها خواهد شد نیاز به پول و حتی بیشتر به تعمیرات اساسی کهنه سیستم های بایگانی و آنها نیز نیاز به اطلاعات بیشتر و راهنمایی از وزارت کار به آنها اجازه می دهد برای ساده کردن مطالبات و قطع به نفع چک سریع تر است.

در حال حاضر کارگران بیکار در سمت چپ در حال انتظار برای چک به عنوان متحده در تلاش برای رسیدگی به حجم بیکاری برنامه های کاربردی بی سابقه پس از ایالات متحده آمریکا آغاز شده و پیگیری برای رفع بیکاری در سال 1967.

“ما می توانیم فدرال کمک برای که ؟ پاسخ این است که هیچ” فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر این هفته گفت: بحث جرم خواستار جاری شدن سیل در این ایالت وزارت امنیت اشتغال. “ما نمی توانیم فدرال کمک کند. ما به سختی گرفتن فدرال برای کمک به هر چیز دیگری ما نیاز به پرسنل و در حال حاضر آن را همه با تمرکز بر نیروی انسانی پزشکی و مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.”

یک دول سخنگو در بیانیه ای گفت: این بخش “حمایت از دولت ما شرکای آنها تحویل سنتی بیکاری و گسترش منافع موجود” و “به سرعت منتشر شد قوانین جدید و هدايت متحده کسب و کار و فرد آمریکایی ها برای کمک به کسانی که نیاز به کمک.”

متحده تلاش کرده اند تا کنون را با منابع و هدایت آنها. ایلینوی و مریلند باید تمدید ساعت reassigned کارگران و استخدام کارکنان جدید برای جواب دادن به تلفن. کانکتیکات و نیوجرسی در حال تقلا برای پیدا کردن باقی مانده چند برنامه نویسان کامپیوتر است که آشنا هستند با 60 سال برنامه نویسی به زبان. کالیفرنیا چشم پوشی معمولی دوره انتظار است و اجازه می دهد مقامات دولتی به “ورزش انعطاف پذیری” با اعطای مزایای در برخی موارد قبل از اتخاذ تصمیم نهایی از یک فرد واجد شرایط بودن.

مسائل را با پردازش تعداد مدعیان بیکاری و به طور آهسته از مزایای چک فقط آخرین شواهد که تریلیون ها دلار کنگره صرف کمک به کارگران و کسب و کار هنوز برای رسیدن به بسیاری از کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر. بانکداران شده اند شفاعت به طور مستقیم با مغلوب ساختن پیشی جستن به رفع مشکلات با اداره کسب و کار کوچک سیستم برگزاری آنها از صدور $350 میلیارد دلار در دولت با پشتوانه وام های طراحی شده برای جلوگیری عمده اخراج. دیگر بانک ها و شرکت های مالی برجسته هستند بیشتر کار که باید انجام شود به سرعت $1,200 محرک چک به آمریکایی ها هشدار می دهند که ارسال مقاله چک از طریق پست الکترونیکی می تواند تبدیل به یک منبع اصلی از تقلب.

1 میلیارد دلار اختصاص داده شده در زیر خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل می کنند که اثر در زمان در روز جمعه بود که به منظور کمک به کشورهای نوسازی سیستم های بایگانی و دسته یورش ادعا می کند. اما این پول هنوز به trickling به کشورهای مقدار در بسیاری از مناطق به بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر شده برای سیستم های که ناديده گرفته شده برای سال و نمی توان گفت یک شبه.

“سه هفته پیش از یک میلیارد دلار به نظر می رسید مانند بسیاری” گفت: میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه. “اما این یک سنبله در ادعای پردازش مانند ما هرگز قبل از دیده می شود.”

کوره در رفته تماس برای داوطلبان آموزش دیده در یک دهه-کامپیوتر های قدیمی زبان برنامه نویسی به نام COBOL شاید starkest مثال از اینکه چگونه غفلت دولت بیکاری سیستم شده اند. راب Asaro-Angelo, نیوجرسی کمیسر کار و نیروی کار و توسعه به خبرنگاران گفت: بیش از آخر هفته که در آن کارگران مشغول به کار هستند “بدون توقف” را به دولت 40-سال-سیستم های قدیمی همچنان به انجام چنین “آتیپیک شرایط است.”

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی قرار دادن یک تماس به صورت داوطلب که آموزش دیده در کهنه برنامه گفت: “این چیزی است که دولت بررسی خواهد شد پس از این بیماری همه گیر. در نیوجرسی بیش از 362,000 ساکنان ظ بیکاری در دو هفته گذشته. مزایای رسید با حدود 1600 درصد در طول هفته اول پس از وقوع.
“ما سیستم های هستند که 40 سال-plus, پیر و وجود خواهد داشت مقدار زیادی از postmortems. و یکی از آنها در لیست ما خواهد بود و چگونه ما را دریافت کنید در اینجا که در آن ما به معنای واقعی کلمه نیاز COBOL برنامه نویسان?” مورفی گفت: بیش از آخر هفته.

حتی پس مورفی گفت که نیوجرسی است که در یک “موقعیت بهتر از بسیاری از” متحده و وزارت کار گرفته است چند اقدامات برای بهبود پردازش مانند اضافه کردن خطوط تلفن و آموزش های اضافی کارکنان به میدان تماس از به طور مداوم مسدود خطوط تلفن. اما فرماندار همچنین گفت: دولت خواهد خوش آمدید هر گونه پول اضافی برای بهبود زیرساخت های آن است.

“ما باید قاطع تقاضا داریم legacy systems” مورفی گفت. “ما می توانید هر چیزی که ما می توانید دریافت کنید.”

در ویسکانسین مقامات دست زدن به مزایای بیمه بیکاری گفت: آنها واجد شرایط برای دریافت 9 میلیون دلار در یکی از فدرال کمک مالی صورتحساب. آنها گفتند که می خواهیم با استفاده از آن عمدتا به استخدام کارکنان جدید و گوشت گاو تا نیروی انسانی برای اداره بیکاری برنامه های. ویسکانسین دریافت نزدیک به 310,000 ادعا می کند در دو هفته پایان مارس 4 تا از حدود 78,400 بیش از مدت مشابه گذشته سال است.

که مجموع “حتی نمی خواهید برای شروع به آدرس ما موضوع نوسازی سیستم ما گفت:” علامت گذاری Reihl از بیمه بیکاری بخش مدیر در ویسکانسین وزارت توسعه نیروی کار. او تخمین زده است که تعمیرات اساسی ویسکانسین است که سیستم همچنین با استفاده از COBOL را در جایی هزینه بین $40 میلیون و 60 میلیون دلار.

در سراسر کشور تعداد بی حد و حصر کارگران هنوز هم پیدا کردن خود را مبارزه با این ماجرا خطوط تلفن و سقوط کردن وب سایت ها و حتی صف های طولانی را تهدید می کند که قرار گرفتن در معرض coronavirus.

رایان Yeates, 26, یک جانباز نیروی دریایی گفت: او را به نام ایالت نیویورک بیکاری خط بارها و بارها برای هفته گذشته اما هنوز برای رسیدن به یک فرد زندگی می کنند. Yeates گفت که او سعی کردم به درخواست آنلاین بود اما تبدیل به دور است زیرا او اولین بار متقاضی.

“آنها به شما مشغول پیام گفت: تمام ادعاهای متخصص هستند گرفته شده در حال حاضر تماس در زمان بعد و سپس آنها را قطع بر شما” Yeates گفت. “که فقط اتفاق می افتد و حدود دو درصد از زمان. حدود نود درصد از زمان تماس نیست حتی از طریق و آن را فقط می گوید: “مشغول است.'”

در چهارشنبه Yeates توییتی یک تصویر از گوشی های هوشمند خود را ورود به سیستم تماس بگیرید. او به نام به حال 200 بار در شش روز.

“مثل ما شوخی در حال انجام در این مرحله چگونه بسیاری از بار ما تماس بگیرید که در روز” گفت: Yeates.

در فلوریدا صدها نفر از مردم صف خارج یک کتابخانه نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل برای دریافت مقاله برنامه های کاربردی پس از دولت سایت و خطوط تلفن شد و غیرمنتظره. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: در این هفته او اضافه 72 سرور reassigned 2,000 کارکنان دولت و استخدام خواهد بود 750 بیشتر برای کمک به روند ادعا می کند.

متحده نیز شکایت دارند که برگ برنده دولت بود آهسته به راهنمایی در مورد نحوه توزیع مزایای بیکاری برای افراد خود اشتغال و فرفره کارگران است. وزارت کار در نهایت به چاپ یک برگه در روز یکشنبه نزدیک به دو هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا ارائه به قانون است.

“شده است وجود دارد بسیاری از مردم نا امید در تلاش برای ثبت نام که گفت:” مایک Ricci ارتباطات مدیر مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان یک جمهوری خواه است.

مانند بسیاری از ایالت مریلند است که هنوز در تلاش برای ارتقاء زیرساخت های آن — به طور خاص اجازه می دهد تا کارگران فدرال بسیاری از آنها رفت و آمد به واشنگتن درخواست آنلاین. مریلند بوده است فیلدینگ 1,000 تماس هر دو ساعت Ricci گفت: با برخی از متقاضیان هرگز قادر به دریافت از طریق. مقامات آموزش بیشتر کارکنان دولت به روند ادعا می کند اما نمی تواند از راه دور انجام می شود.

“ما در حال تلاش برای نگه داشتن باریک لیست از افرادی که نیاز به تماس در” Ricci گفت.

Reihl های ویسکانسین مدیر اضافه شده است که به سادگی با داشتن وزارت کار پاسخ به سوالات سریع تر کمک خواهد کرد دولت حرکت با سرعت بیشتری از طریق پردازش آن ادعا می کند. “راهنمایی اسناد و مدارک هستند اما آنها به مراتب از تکمیل در پاسخ دادن به تمام سوالات,” او گفت:. “ما واقعا می خواهم به سوالات ما پاسخ داد: هر چه زودتر.”

وزارت کار را rollout از مزایای جدید و برنامه های بدون شرح جامع جزئیات که واجد شرایط نیز موجب سردرگمی که بیشتر deluged متحده برخی از مقامات گفت. در کلرادو مقامات نیروی کار گفت: بخش قابل توجهی از 200,000 روزانه تماس های آنها به میدان فرستاد در هفته گذشته از مردم خواسته در مورد محرک چک و مسائل دیگر که نیاز به کارگردانی جاهای دیگر.

“بنابراین اطلاعات ما قبل از اعلام برنامه ها خواهد بود واقعا مفید گفت:” جو Barela مدیر اجرایی کلرادو وزارت کار و اشتغال است. “این واقعا من فکر می کنم ما به عنوان ما در تلاش برای فیلتر کردن مردم به حق نهادهای سازمان در سطح دولت است.”

قانونگذاران خواستار پاسخ این هفته از وزارت کار. سی و هفت حزب دموکرات در نامه ای به نیروی کار, منشی, یوجین Scalia شنبه درخواست خود را در آژانس به “همه چیز را در قدرت خود را برای حمایت متحده” — از جمله ارائه پشتیبانی فنی در حال گسترش ظرفیت سیستم های آنلاین و ارائه به همان اندازه انعطاف پذیری عملیاتی به عنوان امکان پذیر است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیاز به انجام بیشتر برای کمک به کشورهای دریافت پول از درب” سناتور. Ron Wyden از اورگان نماینده دموکرات در کمیته امور مالی مجلس سنا در بیانیه ای گفت در ایمیل فرستاده شده به سیاسی.

“برای کارگران شده اند که آمار اقتصادی wrecking ball و در حال تلاش برای قرار دادن غذا روی میز, هر روز بدون مزایای مهم,” او گفت:. “ما قصد داریم به نگه داشتن فشار دادن دولت به انجام همه از آن می تواند.”

شیعه Kapos و کتی مورفی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>