کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل airlifts کمک های اضطراری برای سودان پناهندگان در چاد

Category: وب وایر Comments: No comments

کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان سازمان airlifted 93.5 تن از کمک های اضطراری برای سودان پناهندگان در چاد از آن ذخایر جهانی در دبی روز پنج شنبه (19 مارس). کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل-اجاره بوئینگ 777 فرود در Chadian سرمایه عصر روز گذشته.

درگیری در جنینه در غرب سودان دارفور دولت از دسامبر 2019 مجبور بیش از 16000 نفر عمدتا زنان و کودکان به فرار از خشونت و تجاوز به کشور همسایه چاد.

آنها وارد خسته آسیب دیده اند و اغلب با نشانه هایی از سوء تغذیه. بسیاری از آنها اقامت در فضای باز و یا در زیر پناهگاه های موقت با کمی حفاظت از عناصر. سرپناه و آب و غذا و مراقبت های اولیه بهداشتی ضروری و مورد نیاز به عنوان پناهنده در حال نقل مکان دورتر از مرز برای ایمنی و حفاظت از دلایل.

این آخرین هجوم به ارمغان می آورد تعداد کل سودان پناهندگان در چاد به 360,000.

دیروز ترابری شامل 10,000 پتو 12,000 جری قوطی 12,000 پشه 10,640 پلاستیکی سطل 6,000 آشپزخانه مجموعه, 4,000 خواب تشک از 2000 لامپ های خورشیدی و 2000 ورق پلاستیکی در علاوه بر این به یک آمبولانس خودرو. این اورژانس اقلام امدادی در حال انتظار برای پاسخ دادن به نیازهای انسانی از برخی از 10,000 پناهندگان.

انسانی چارتر پرواز به ارزش US$308,000 شد سازماندهی شده توسط یو پی اس از طریق تیم خود را در دبی و هزینه های حمل و نقل به طور کامل تحت پوشش یو پی اس.

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در حال کار در سراسر ساعت برای کمک به مردم مجبور به فرار از خانه های خود به دلیل خشونت و آزار و اذیت. این حمل و نقل را تضمین خواهد کرد هزاران نفر از آسیب پذیر سودان خانواده دریافت مقدار مورد نیاز کمک.

ما سپاسگزار برای یو پی اس برای به موقع آن کمک مالی پوشش هزینه های حمل و نقل و بشردوستانه بین المللی شهر جهانی, توپی برای بشردوستانه اضطراری آمادگی و واکنش در دبی برای آن پشتیبانی مداوم.

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل ذخایر جهانی در دبی در سال 2006 تاسیس شد و ما بزرگترین ذخایر در جهان است. این مرکز دارای سهام خانواده, چادر و دیگر پناهگاه مواد و همچنین پتو مجموعه آشپزخانه و سایر اقلام امدادی برای بیش از 250 ، 000 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>