اتحادیه نفع صندوق میدارد هفت بیمارستان ها به عنوان شرکای در زایمان مراقبت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این 32BJ سلامت, صندوق, مزایای بازوی ملک خدمات اتحادیه کارگران گفت: این امر توصیه اعضا به ارائه کودکان خود را در هفت بیمارستان که مرتکب شده اند به برخی از اهداف کیفیت مانند کاهش غیر ضروری C-بخش.

اتحادیه انتخاب نیویورک بهداشت + بیمارستان/المهرست در کوئینز نیویورک بهداشت + بیمارستان/ژاکوبی در برانکس, نیویورک, بهداشت + بیمارستان/شهری و کوه سینا وست در منهتن و ابن میمون مرکز پزشکی در بروکلین.

در نیوجرسی سلامت صندوق با همکاری اقیانوس اطلس سلامت سیستم Morristown مرکز پزشکی و چشم پوشی مرکز پزشکی در اجلاس و همچنین هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه.

سلامت تحت پوشش صندوق حدود 200000 نفر مانند doormen دفتر پاک کننده ها و ماموران امنیتی و سیاست جدید را تشویق خانواده ها برای رفتن به شریک بیمارستان, موثر, آوریل 1.

بيمارستان متعهد به کاهش نرخ های خود را از عوارض غیر ضروری C-بخش و episiotomies و به حفظ و مراقبت مقرون به صرفه است.

“ما تمرکز گروه از اعضای ما. اکثریت آنها گفت: مراقبت های بهداشتی سخت است برای ما به حرکت و ما از هیت صندوق به ما کمک کند کشف کردن که در آن برای رفتن برای مراقبت” گفت: سارا Rothstein, مدیر 32BJ سلامت صندوق. “هنگامی که شما حامله هستید, شما می توانید غرق شود تمام تصمیمات شما را.”

بیمارانی که به یکی از شریک بیمارستان را خود بیمارستان copay مسترد از طریق تخفیف و تنها خواهد بود مسئول برای $40 copay برای اولین مراقبت از نوزادان مراجعه کنید. که بسیار پایین تر از $4,569 زنان با حمایت کارفرما بیمه صرف از جیب را به هنگام تولد به طور متوسط در سال 2015 با توجه به مطالعه منتشر شده در امور بهداشت و درمان در ماه ژانویه است.

“این 40 دلار آغاز تا پایان برای داشتن یک نوزاد” Rothstein گفت. “ما فکر می کنیم که خیلی خوب است.”

طرح اعضای که آیا رفتن به یکی از شریک بیمارستان اما از انتخاب یک شبکه گسترده تر ترجیح امکانات خواهد بود مسئول برای $100 بیمارستان copay. اگر آنها را انتخاب کنید یک nonpreferred بیمارستان copay است $1,000.

نیویورک–پروتستان بیمارستانها در منهتن Northwell سلامت, NYU Langone و Westchester مرکز پزشکی هستند nonpreferred ارائه دهندگان که Rothstein گفت: بر اساس هزینه های بالاتر در مقایسه با همسالان.

این برنامه متفاوت از برخی از سلامت صندوق کار قبلی که در آن قرارداد به طور مستقیم با کوه سینا سیستم بهداشت و درمان برای برخی از اعمال جراحی ارتوپدی و جراحی چاقی. در این مدل کوه سینا است در معرض خطر مواجهه با مجازات اگر هزینه مراقبت از بالن به یک توافق هستند.

Rothstein گفت که این اولین مرحله از زایمان مدل مراقبت و او امیدوار است برای اضافه کردن مشوق های مالی برای کاهش هزینه ها. متنوع هزینه های بیماران تجربه می تواند با توجه به در بارداری عوارض آن را مشکل تر برای ایجاد همراه, پرداخت, او گفت:.

ایجاد ارزش پرداخت مبتنی بر برنامه در مراقبت زایمان نیز دشوار است زیرا دهندگان ترتیبات جداگانه با داوطلبانه OB/GYNs و ماماها که تحویل نوزادان در بیمارستان ولی لزوما به کار گرفته شده توسط آنها.

“این یک آزمایش برای دیدن اگر رابطه آثار,” Rothstein گفت. —جاناتان LaMantia

پزشکی طراحی مجدد تیم برای برگزاری دومین نشست میان coronavirus نگرانی


به نیویورک و سلامت خود مراقبت رهبران صنعت ادامه کار به آدرس تعداد فزاینده ای از موارد از رمان coronavirus بیش از دو دوجین از این کارشناسان انتظار می رود برای دیدار امروز در مورد نحوه تولید میلیاردها دلار در پزشکی پس انداز.

با اعضای دولت مدیکید طراحی مجدد تیم مسئول پیشرو در سیستم های بهداشتی بیمه و سازمان های دولتی بسیاری می گویند آنها در حال حاضر به اندازه کافی در صفحات خود را بدون اضافه کردن یک بیماری همه گیر. اما آنها ماندن این دوره در پزشکی طراحی مجدد برای دیدار با یک پایان ماه بودجه مهلت.

اعضای پزشکی طراحی مجدد تیم برگزار خواهد شد در ظهر امروز در این شهرستان برای ادامه همکاری در یک گزارش نهایی به برای در نظر گرفتن ارسال در مالی 2021 بودجه دولت وزارت بهداشت روز دوشنبه گفت:. جلسات تیم و نظر مرجع تخصصی شده اند باز است.

دولت و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت که آن را “درک می کند که با توجه به نگرانی های اطراف رمان coronavirus بسیاری ممکن است نگران وضعیت این نشست است.”

“در حالی که این رویداد باز است را به عموم مردم یادآوری به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند و یا ایمنی بدن به خطر بیافتد و به جای پیوستن به جلسه از طریق پخش زنده” این اداره گفت. به عنوان توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اگر کسی در جلسه حضور آغاز می شود که علائم Covid-19 که شامل تب و سرفه و تنگی نفس “آنها باید این رویداد را ترک و به دنبال توصیه های پزشکی” به آن اضافه شده است.

جلسه امروز گام مهمی در پزشکی طراحی مجدد تیم روند. در میان دیگر بررسی و طرح در این جلسه است که انتظار می رود برای ریختن به نور در کار و پیشنهادات خود را از یک به طور جداگانه انتخاب شده طولانی مدت مراقبت کارگروه.

مدیریت مراقبت طولانی مدت و مصرف کننده هدایت کمک های شخصی برنامه در آن قابل توجه بوده است رانندگان پزشکی ثبت نام و رشد هزینه های. —جنیفر هندرسون

NYU Langone رسمی صدای نگرانی در مورد Covid-19 تست


برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید به حال مشکل گرفتن آزمون برای بیماران مشکوک به داشتن Covid-19 سرپايی مراقبت از تنظیمات Dr. Gary Kalkut یک عضو از بهداشت عمومی و سلامت شورای برنامه ریزی روز دوشنبه گفت.

Kalkut که معاون ارشد رئیس جمهور از شبکه ادغام در NYU Langone گفت: پزشکان در ابتدا مواجه با مقاومت از ادارات بهداشت محلی در گرفتن بیماران خود را مورد آزمایش قرار اگر آنها نمی نیاز به اورژانس ارزیابی و یا بستری برای پذیرش علائم تنفسی

“در دسترس بودن و دسترسی به تست شده است بسیار محدود” Kalkut گفت. “بسیاری از بیماران که به خانه فرستاده نیست تست شده است.”

نظرات خود را در یک جلسه ویژه این شورا که در آن تایید اورژانس مقررات که تغییر زبان از مقررات خاص و مشخص جداسازی و قرنطینه روش.

در یک ایمیل دوشنبه شب Kalkut گفت Crain را که بیماران ارائه در مطب با تب و سرفه در حال حاضر باید قادر به گرفتن تست به آسانی با تست بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.

هر کسی که علامتی باید آزمایش می شود که مشخص شده در ارشاد هفته گذشته تعیین زمانی که تست مناسب است, Lora Santilli, مدیر, امور خارجه, وزارت بهداشت اداره بهداشت عمومی عمل گفت: شورای.

بخش توزیع شده است که هدایت از طریق آن سلامت تجارت سیستم Santilli گفت و بین 1500 و 3000 پزشکی حرفه ای شده اند و در تنظیم آن به صورت هفتگی آموزشی در Covid-19.

دولت روز دوشنبه گفت: صبح که 142 نفر تست مثبت برای Covid-19 از جمله 98 در شهرستان Westchester, 19 در شهر نیویورک و 18 در لانگ آیلند.

ایالت نیویورک کار کرده است و به تدریج ساخت تا ظرفیت خود را برای تست در چند هفته گذشته و Wadsworth آزمایشگاهی در آلبانی نیویورک بهداشت عمومی آزمایشگاه در منهتن و Northwell سلامت Labs در لانگ آیلند در حال پردازش نمونه. LabCorp و تلاش تشخیص نیز فعال هستند و هفت آزمایشگاه به دنبال تایید از دولت فدرال است.

“ما امیدوار به تقویت توانایی برای تست در جامعه به عنوان” Santilli گفت. —J. L.

رفتاری گروه سلامت ملاقات با AG را در مورد مواد مخدر حل و فصل بودجه


رفتاری گروه سلامت روز دوشنبه در دیدار با کارکنان دفتر دادستان کل Letitia جیمز در مورد اهمیت مصرف بودجه حل و فصل.

این گروه به نام برای زبان در حل و فصل نیاز به تعادل کامل از بودجه باید صرف پیشگیری, درمان, بهبود و کاهش آسیب ائتلاف برای سلامت رفتاری گفت. در سراسر کشور این مقدار می تواند تا آنجا که 80 میلیارد دلار اگر چه روشن نیست و در عین حال چقدر نیویورک ممکن است دریافت خواهید کرد.

این گروه همچنین شامل اعتیاد به الکل و سوء مصرف مواد ارائه دهندگان این شورا برای جامعه رفتاری بهداشت و درمان ائتلاف از دارو-کمک به درمان ارائه دهندگان و طرفداران اتحاد ملی در بیماری های روانی ائتلاف برای کودکان رفتاری و سلامت روان, سلامت انجمن و انجمن روانپزشکی خدمات توانبخشی.

آنها همچنین پیشنهاد کرد که اگر این پول وارد خزانه دولت اکثریت بودجه به دفتر اعتیاد خدمات و پشتیبانی و بخشی به دفتر سلامت روانی به خدمت افراد با همکاری اتفاق می افتد اختلالات است. به عنوان یک جایگزین آنها توصیه می شود از جمله زبان در حل و فصل است که ایجاد یک نهاد مستقل غیر انتفاعی—جدا از درآمد دولت و یا کمبود بودجه برای نظارت بر بودجه.

علاوه بر این گروه گفت: بودجه باید به آسانی در دسترس برای جامعه مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی به ویژه در جوامع در سخت ترین ضربه از بحران مواد مخدر.

آنها بیشتر به نام در قوه مقننه و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو شامل زبان در بودجه است که مصرف بودجه حل و فصل شود و در کنار مجموعه ای از اهداف است.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که بودجه از حل و فصل در حال تزریق به سیستم برای مصرف مواد, پیشگیری از کاهش آسیب, درمان, بهبود, و co-وقوع اختلالات گفت:” امی Dorin, رئيس جمهور و مدیر عامل این ائتلاف برای سلامت رفتاری.

با بودجه تنگ است آن را به عنوان او گفت: “این پول واقعا می تواند یک مزیت.” —J. H.

در یک نگاه


نوشیدنی های شیرین: نیویورک شهرستان, بهداشت + بیمارستان ها گفت: این امر از بین بردن فروش نوشیدنی های شیرین—کسانی که با افزودن شیرین کننده با بیش از 25 کالری در هر 8 اونس—systemwide برای مبارزه با چاقی. نوشیدنی های شیرین برداشته شد از بستری وعده های غذایی در سال 2008 و ماشین آلات در سال 2017. در سال 2019 میان سلامت سیستم مراقبت های اولیه جمعیت بیش از 35 درصد از بيمار مبتلا به اضافه وزن و اضافی 37 درصد چاق بودند. حدود 16 درصد از کودکان بيمار مبتلا به اضافه وزن و اضافی 27 درصد چاق بودند.

رویداد به تعویق افتاد: مترو نیویورک فصل بهداشت و درمان مدیریت مالی انجمن به تعویق انداختن آن سالانه موسسه به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس. این رویداد برنامه ریزی شده برای 12-13 آوریل در لانگ آیلند ماریوت در یونیندل.

تبلیغات سیاسی: بیشتر بیمارستان نیویورک انجمن و 1199SEIU در حال اجرا تبلیغات تلویزیون در حمایت از فرماندار که انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای دولت فدرال تصمیم به انکار دولت پیشنهاد تحویل سیستم اصلاحات تشویقی پرداخت برنامه چشم پوشی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>