NFL اتحادیه بازیکنان کمیته اجرایی رای دادند 6-5 جمعه به توصیه رد شرایط کار معامله تایید شده توسط NFL صاحبان قبلی بعد.

صاحبان پیشنهاد ویژگی های 17 بازی فصل پیش فصل کوتاه تر و بزرگتر فهرست اسامی و محدودیت در تعداد بازی های بین المللی. آن آینده خواهد بود رای دادند با 32 بازیکن نمایندگان. حتی اگر آنها آن را رد اتحادیه انتظار می رود را در این طرح به کل عضویت.

اگر NFLPA تایید نمی کند, شرایط, فعلی توافق دسته جمعی که منقضی می شود در ماه مارس سال 2021 که در اثر باقی می ماند و بیشتر مذاکرات مورد نیاز خواهد بود.


اتحادیه کمیته اجرایی شامل NFLPA جمهور اریک وینستون سابق غول linebacker علامت Herzlich و سابق صورتحساب linebacker لورنزو الکساندر همه بازنشسته; غول طولانی اهمیت Zak DeOssie; 49ers cornerback ریچارد شرمن; پرستان تنگ پایان بنیامین Watson; کلت کیکر آدم Vinatieri; شارژر مقابله با راسل Okung; Saints توپ زن توماس Morstead; Buccaneers linebacker سام Acho; و غول ایمنی مایک توماس.

چند نفر آشنا با این شرایط می گویند آنها قابلیت افزایش حداقل حقوق, تغییرات, در, تمرین تیم ملی, آرایش و واجد شرایط بودن و کاهش offseason و فصل مورد نیاز به عنوان محوری بخش از معامله.

کسانی که مردم به صحبت کرد آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن becausespecific جزئیات مفاد توافقنامه ای که اجرا می شود از طریق 2030 در حال ساخته شده است.

اعتراض به گسترش فصل به طور منظم در نظر گرفته مانع اصلی برای بازیکن تایید.

گسترش برگشتی به هفت تیم در هر کنفرانس تنها با دانه بالا در کنفدراسیون فوتبال آسیا و NFC گرفتن یک کارت خداحافظ می تواند برقرار لیگ بدون هر گونه مذاکره — به عنوان طولانی به عنوان postseason باقی مانده در چهار هفته با فرمت. صاحبان چند به شدت در حمایت از انجام این کار صرف نظر از CBA وضعیت.

یکی از وحشی-کارت آخر هفته ها ممکن است باد تا یک شنبه شب مسابقه.

17-برنامه بازی در واقع یک سازش را برای برخی از صاحبان که می خواستند 18 بازی. اضافه کردن یک به طور منظم فصل بازی به نظر می رسد برای نشان دادن هر یک از این بازی خواهد بود در خنثی سایت.

اما لیگ قول داده است که این اتحادیه به کلاه تعدادی از بازی های بین المللی که وجود دارد خواهد بود یک هفته از این مسابقات. به احتمال زیاد بیشتر است ادامه داد: ترکیبی از بازی ها در انگلستان (و سایت) و مکزیک است. اکثر برنامه های تیم خواهد شد که نه خانه بازی و هشت جاده gamesin متناوب سال است.

فصل خواهد بود کاهش می یابد از چهار بازی سه شمارش نیست Hall of Fame بازی شروع می شود که این نمایشگاه برنامه.

اردوگاه های آموزشی شیوه های خالی خواهد بود کاهش می یابد از مجموع 28 به 16. پنج روز دوره عادت خواهد پرسيد تابستان شیوه های. وجود خواهد داشت بیشتر روز در اردوگاه و هشت به جای پنج و محدودیت در شیوه های مشترک.

خواهد بود وجود دارد هیچ اضافی bye هفته در فصل به طور منظم چیزی است که تا به حال بحث شده است. با این حال تیم خواهد اساسا دو هفته برای آماده سازی برای فصل بازکن با حذف چهارمین بازی پیش فصل.

فهرست اسامی را گسترش از 53 تا 55 با 48 بازیکن قادر به بازی به جای زمان 46. تمرین جوخه را از 10 بازیکن به 12 و در نهایت به 14 احتمالا تا سال 2022. وجود خواهد داشت بیشتر و انعطاف پذیری برای حفاظت از تمرین squaders از تبدیل شدن به رایگان عوامل است.

تعلیق برای یک تست مثبت برای ماری جوانا به احتمال زیاد خواهد شد به جز موارد دستکاری با یک آزمون. اما پزشکان منصوب لیگ و اتحادیه توانایی به توصیه بازیکنان نشستن اگر آنها تحت درمان و یا در معرض خطر هستند اگر آنها کت و شلوار.

نقطه عمده ای از مشاجره هنگامی که زمان توافق رسیده بود در سال 2011 پس از 4 1/2 ماه تحریم شد کمیسر راجر Goodell نقش در نظم و انضباط است. باید این شرایط پذیرفته شده توسط بازیکنان یک بی طرف به طور مشترک منصوب شنیدن افسر را یافته در خارج از حوزه مسائل و اینکه آیا این اقدامات نقض لیگ را شخصی انجام سیاست. این یافته ها الزام آور خواهد بود اما یک بازیکن می تواند درخواست تجدید نظر — با Goodell اتخاذ تصمیم نهایی.

این شرایط شامل تغییرات قابل توجهی در انواع جریمه برای نقض قوانین باشگاه به ارائه یک مقیاس گذاری و انضباط سیستم. حداکثر جریمه نمی تواند ارائه شده تا یک سوم نقض.

قابل توجهی افزایش در حقوق بازنشستگی برای بازیکنان بازنشسته و فعال نیز آنهایی که ارائه شده در قرارداد. وجود مقررات برای آوردن بازیکنان که در حال گرفتن حقوق بازنشستگی بیش از حد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im