اتحادیه های کارگری از دست دادن زمین در نیویورک

اتحادیه عضویت در نیویورک به زودی می تواند سقوط به زیر یک در هر پنج کارگر اگر کاهش آغاز شد که در سال 2016 همچنان بسیار طولانی.

اداره فدرال آمار کار گزارش که به تازگی 21 درصد از کارگران در وزارت امور خارجه برگزار شد در سال 2019 از 22.3 درصد در سال 2018 و تقریبا چهار درصد پایین تر از رقم برای سال 2014. اتحادیه های کارگری نیز از دست زمین در سراسر کشور به نمایندگی از تنها 10.3 درصد از کارگران در سال گذشته است. در ایالات متحده تنها 6 درصد از بخش خصوصی کارگران متعلق به اتحادیه های کارگری در حالی که 33 درصد از کارگران بخش دولتی انجام داد.


کاهش ایالت بازتاب نتایج حاصل از یک مطالعه از شهر نیویورک اتحادیه های منتشر شده در ماه سپتامبر توسط CUNY مدرسه زايمان مطالعات نشان داد که عضویت در پنج بخش نیویورک کاهش دو درصد به 21.8 درصد. (مطالعات پوشش کمی دوره های زمانی مختلف).

کاهش می آید با وجود تلاش های نیویورک مقامات به تقویت سازماندهی کار است. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گره خورده است معافیت های مالیاتی برای ساخت و ساز جدید در نزدیکی اسکله مناطق به استفاده از اتحادیه های کارگری کارگران ساختمانی. شهردار بیل د Blasio هل دادن یک پیشنهاد به نیاز تمام هتل های جدید برای دریافت, شورای شهر اجازه نمیدهد که به قدرت هتل اتحادیه کارگران حق وتو در طول پروژه و به طور موثر نیاز به هتل های جدید و به رسمیت شناختن اتحادیه.

اما جمهوری منصوب به ملی روابط کار هیئت مدیره نورد شده پشت یک سری از اوباما طرح را سازماندهی کارگران آسان تر است.

با همه نامزدهای دموکرات برای ریاست جمهوری حمایت به نمایندگی از اتحادیه سرنوشت کارگران سازمان یافته ممکن است در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

یک سخنگوی New York City, Central کار شورا می گوید: به دلیل محدودیت های ایالتی داده کاهش است نظر آماری معنیدار نبود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید