اتحادیه شکایت وزارت کشاورزی ایالات متحده بیش سریعتر مرغ گیاهی تولید سرعت

WEST DES MOINES, آیووا — اتحادیه به نمایندگی از کارگران در مرغ گیاهان پردازش در شش متحده شکایت کرد وزارت کشاورزی ایالات متحده در روز سه شنبه گفت: سیاست اجازه می دهد شرکت های به کشتار پرندگان بیشتر به سرعت کارگران به خطر می اندازد و باعث می شود آن را مشکل تر برای محافظت در برابر گسترش coronavirus.

ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه های محلی و اتحادیه های کارگری به نمایندگی از 10 کارخانه در آلاباما آرکانزاس, ایندیانا, کنتاکی, می سی سی پی و میسوری پیوست و با غیر انتفاعی حمایت از مصرف کننده گروه عمومی شهروند به فایل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در واشنگتن ،

وزارت کشاورزی ایالات متحده برای اولین بار مجاز سرعت خط چشم پوشی در سال 2018 پس از ملی مرغ شورای مرغ, صنعت, تجارت, گروه, درخواست آن را به افزایش سرعت.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که چشم پوشی نقض اداری روش عمل می کنند چرا که وزارت کشاورزی ایالات متحده موفق به ارائه عمومی اطلاع و یا اجازه اظهار نظر عمومی و باید کنار گذاشته شود.

اتحادیه ادعای کارگران در معرض خطر سریعتر خط سرعت و بیشتر در معرض خطر در این بیماری همه گیر کوروناویروس به دلیل سرعت سریع تر را کافی کارگر فاصله تقریبا غیر ممکن است.

“آمریکا مرغ کارگران شده اند در خط مقدم از این بیماری همه گیر از یک روز با قرار دادن خود در راه آسیب است به مطمئن شوید که ما خانواده های غذایی که باید در طول این بحران گفت:” UFCW بین المللی رئیس جمهور مارک پرونه. “به عنوان COVID-19 همچنان به آلوده کردن هزاران بسته بندی گوشت می آمد کارگران آن خیره کننده است که وزارت کشاورزی ایالات متحده است که بیشتر به خطر انداختن این کارگران اجازه می دهد طیور شرکت برای افزایش خط سرعت به خطرناک سطوح جدید است که افزایش خطر آسیب و اجتماعی فاصله در کنار غیر ممکن است.”

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند وزارت کشاورزی اجازه داده است 53 از 124 مرغ گیاهان پردازش به پردازش تا 175 پرندگان در هر دقیقه به جای دربندی تولید در 140 پرندگان به عنوان مشخص شده در قوانین و مقررات تصویب شده در سال 2014.

یک سخنگوی این وزارتخانه ایمنی مواد غذایی و خدمات بازرسی گفت: این سازمان اظهار نظر نمی کنم و در انتظار دادخواهی.

نمایندگان شرکت پردازش گوشت تایسون و وین مزارع است که ذکر شده در طرح دعوی در دادگاه بلافاصله پاسخ به پیام ها به دنبال نظر.

ملی مرغ شورای تام سخنگو فوق العاده گفت: ایمنی از خط با سرعت 175 پرندگان در هر دقیقه است و طی 25 سال پس از اولین پروژه های آزمایشی راه اندازی شد در دولت کلینتون.

“مدرن سیستم شده است مورد مطالعه مورد بحث غالب در دادگاه و بازبینی شده است در عمق بیش از دو دهه برای اطمینان از اثربخشی آن در بیشتر مدرنیزه مرغ بازرسی در حالی که بهبود ایمنی مواد غذایی و حمایت از کارگران,” او گفت:.

محلی اتحادیه پیوستن به طرح دعوی در دادگاه نماینده کارگران در مرغ گیاهان پردازش دریافت کرده اند که چشم پوشی برای سرعت بخشیدن به پردازش. این اتحادیه گفت: در اسناد دادگاه که به طور متوسط هشت کارگران در سال درگذشت, در بین سال های 2013 و 2017 در کشتارگاههای طیور و کارگران معمولا دچار رگ به رگ شدن پارگی و contusions. آنها ادعا می کنند که تحقیقات و کارگر تجربه نشان می دهد کار با سرعت یک از عوامل عمده به بالا بودن نرخ آسیب رنج می برد توسط طيور.

فوق العاده گفت: میزان آسیب در طیور پردازش کاهش یافته است در سال های اخیر است. اخیر وزارت کار اداره آمار نیروی کار نشان داده ضبط مرغ پردازش بیماری و آسیب نرخ برای سال 2018 بود 3.5 مورد در هر 100 نفر از کارگران در هر سال را از 3.8 در سال 2017.

طرح دعوی در دادگاه در دادگاه می پرسد برای پیدا کردن که چشم پوشی از برنامه تصویب شد و بدون روش مناسب توسط قانون مورد نیاز و اعلام به چشم پوشی از برنامه, دلخواه, هوس باز و خلاف قانون و تنظیم آن را کنار گذاشته است. جایزه هزینه ها و مخارج از جمله هزینه وکیل معقول است و کارشناس هزینه های شاهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma