به عنوان نگرانی در مورد چین, شیوع ویروس گسترش دانشگاه ها در حال تقلا برای ارزیابی خطرات به برنامه های خود را و برخی از آنها لغو تحصیل در خارج از کشور فرصت ها و منع سفر موثر بر صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان.

از اروپا به استرالیا و ایالات متحده دانشگاه ها در کشور است که میزبان دانش آموزان چینی آن را تجدید دانشگاهی مرتبط با سفر به و از چین است. در ایالات متحده لغو اضافه کردن به تنش بین دو دولت که روابط در حال حاضر ترش.

ترساندن را تهدید می کند به علت آسیب پایدار به رشد علمی برنامه های تبادل رسیده است که ارتفاعات جدید در طول دهه گذشته و نیم کارشناسان می گویند.

این محدودیت های مسافرتی نیز پیچیده تر برنامه ریزی برای کنفرانس ها و دانشگاه ها در ایالات متحده آمریکا است که دانشمندان از چین ممکن است شرکت کنند.

“این درب بوده است اگر نه ناودان قطعا بسته برای آینده” گفت: Michael Schoenfeld دانشگاه دوک در معاونت امور عمومی و روابط دولت.

پس از مقامات ایالات متحده توصیه می شود در برابر غیر ضروری سفر به چین, بسیاری از دانشگاه ها محدود سفر وجود دارد از جمله دوک که نیز به اجرا در پردیس در چین در همکاری با دانشگاه ووهان است که در این شهرستان در مرکز شیوع.

دوک Kunshan دانشگاه بسته به دانشگاه خود را در Kunshan به غیر ضروری پرسنل تا فوریه. 24. این مدرسه همچنین به دانش آموزانی که به تازگی اعمال شده برای اقامت خود را دریافت گذرنامه از مقامات محلی به طوری که آنها می تواند سفر خانه و شروع به توسعه آموزش آنلاین برنامه ریزی برای آنها.

دو تا از 12 تایید ایالات متحده موارد مرتبط به دانشگاه. یکی تشخیص تایید شد در دانشگاه ایالتی آریزونا و یکی دیگر در دانشگاه ماساچوست در بوستون گفت که آلوده دانش آموز بود که به تازگی از سفر به ووهان.

این ویروس نشان دهنده بی سابقه اختلال به صورت علمی روابط بین ایالات متحده و چین گفت: Brad Farnsworth, معاون رئیس جمهور, جهانی تعامل در شورای آمریکایی در آموزش و پرورش است.

او به یاد می آورد که بحران سارس در سال 2002 و 2003 زمانی که سندرم حاد تنفسی است که سرچشمه در چین به کشته شدن حدود 800 نفر است.

“کل آموزش عالی ارتباط تقریبا به عنوان پیچیده به عنوان آن در حال حاضر است” فرانس وورس گفت. “ما بسیاری از, بسیاری از دانش آموزان در هر دو جهت.”

بسیاری از دانشگاهی همکاری می تواند موکول اگر این بحران حل و فصل به سرعت اما دیگر آن طول می کشد عمیق تر آسیب خواهد بود, او اضافه شده است.

چین می فرستد به مراتب بیشتر دانش آموزان به ایالات متحده بیش از هر کشور دیگر — بیش از 369,000 در آخرین سال تحصیلی با توجه به موسسه بین المللی آموزش و پرورش است. ایالات متحده به طور معمول می فرستد بیش از 11,000 دانش آموزان به چین در سال است. به تازگی رابطه تیره و تار شده است توسط ویزا مشکلات درگیری های تجاری ایالات متحده و نگرانی در مورد خطرات امنیتی ناشی از بازدید دانش آموزان چینی.

“این کمک نمی کند وضعیت کنونی است که بسیار متشنج در حال حاضر” فرانس وورس گفت. “این یک نقطه کم در ایالات متحده-چین آموزش عالی روابط وجود ندارد.”

چین سرکنسول در نیویورک هوانگ پینگ گفت: روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری که دانش آموزان پس از بازگشت به آمریکا از هوبئی استان که شامل ووهان باید گزارش به مقامات بهداشت به طوری که آنها می تواند نظارت. او خواست جامعه بین المللی برای همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این بیماری گفت: “ویروس است که دشمن نه چینی.”

در آلمان برلين دانشگاه آزاد برلين موسسه تکنولوژی هر گفت که آنها نمی خواهد اجازه بازديد از چین و یا تایید سفر به چین تا اطلاع ثانوی. پادربورن دانشگاه گفت که بررسی هر چین سفر برنامه های ساخته شده توسط دانش آموزان و یا دکترا.

یک سخنگوی سیلسیا دانشگاه در جمهوری چک گفت: این مدرسه به تعویق افتاد برنامه های تبادل 38 دانش آموزان چینی. چندین مدارس دیگر صادر مشابه لغو شد اما Masaryk دانشگاه در شهر برنو گفت که هنوز آماده پذیرش 24 نفر از چین که انتظار می رود در دو هفته.

ده ها هزار نفر از دانش آموزان ثبت نام شده در دانشگاه های استرالیا به رشته در کشور خود. دانشگاه موناش یافته تابستانی به دانش آموزان و کارکنان به زمان بیشتری برای بازگشت. کلاس های برنامه ریزی شده برای شروع در مارس 2.

اکثر دانش آموزان چینی تحصیل در ایالات متحده آمریکا شد و در حال حاضر در محل برای کلاس زمانی که ویروس پدید آمده اما نگرانی در مورد بیماری منجر شده بسیاری از مدارس به لغو برنامه ای برای ارسال آمریکایی به چین برای ترم آینده.

در دانشگاه آرکانزاس که در آن چین بوده است محبوب به تحصیل در خارج از کشور مقصد به خصوص برای کسب و کار دانش آموزان در مورد 60 دانش آموزانی که برنامه ریزی شده بود به سفر وجود دارد در ابتدای ماه مارس شاهد برنامه های خود را لغو.

دانشگاه تصمیم یک هفته پیش قبل از دانش آموزان تا به حال به تعهدات مالی و آن را کار کرده است به ترتیب از فرصت ها در دیگر نقاط جهان برای تحت تاثیر دانش آموزان گفت: سارا Malloy دانشگاه, مدیر تحصیل در خارج از کشور و بین المللی ارز.

یکی آرکانزاس, دانشجو, Lancaster, Richmond, برنامه ریزی شده بود به بازدید از پکن و شانگهای را به انجام برسانند نیاز از برنامه MBA. در حال حاضر 24 سال است که برنامه ریزی برای دیدار شیلی در این تابستان به جای.

“من به وضوح نا امید, اما من هم درک این دانشگاه در حال انجام هر کاری که آنها می توانند در بهترین مورد علاقه ما,” او گفت:. “از آن ساخته شده من پدر و مادر کمی راحت تر نیز هست. آنها بدیهی است که پس از اخبار است.”

نگرانی در مورد ویروس باید تغییر برخی از ریتم پردیس زندگی از جمله لغو از سال نو چینی, حوادث در دانشگاه اکران و دانشگاه آریزونا. اما بسیاری از دانشگاه ها می گویند آنها با تاکید بر اقدامات احتیاطی از قبیل مکرر دست شستن.

اندرو توماس ارشد بالینی افسر در ایالت اوهایو را مرکز پزشکی Wexner گفت: این دانشگاه نظارت بر وضعیت اما تلاش می شود “بیش از بالا به نقطه ای که ما بیشتر باعث نگرانی و ترس از موجه است در جامعه.”

دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین است که ثبت نام بیش از 5,500 دانش آموزان از چین گفت: برخی از دانش آموزان خود را از ووهان که سفر خانه در طول تعطیلات زمستانی تصمیم گرفتند به خود قرنطینه یا ماسک می پوشند در حالی که رفتن به کلاس برای محافظت از دیگران است. چندین نهاد خواست کسی از بازگشت از چین به منزوی کردن خود برای دو هفته به عنوان یک احتیاط.

در دانشگاه تحصیلات تکمیلی دانشجو Lele Luan گفت که در حالی که برخی از هموطنان چینی دانش آموزان گرفته اند به پوشیدن ماسک در اطراف محوطه دانشگاه در بوستون او احساس نمی کند نیاز دارید.

“آنها به من گفت که آن را بسیار امن است اینجا,” او گفت:. “بنابراین من هیچ کاری انجام نمی ویژه برای محافظت از خودم.”

در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی تانگ مرکز خدمات بهداشتی و درمانی سعی در هفته گذشته برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی در مدیریت اضطراب در مورد ویروس. اما آن مواجه واکنش به صورت یک لیست نشان می دهد که “واکنش طبیعی” ممکن است شامل بیگانه ستیزی و “نگرانی در مورد تعامل با کسانی که ممکن است از آسیا است.”

آمریکایی های آسیایی تبار به سرعت ابراز خشم در رسانه های اجتماعی. مرکز عذرخواهی برای “هر گونه سوء تفاهم ممکن است باعث” و تغییر جمله بندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im