دانشگاه باعث می شود دست sanitiser برای حمایت از بیرمنگام شورای شهر خط مقدم کارکنان

Category: وب وایر Comments: No comments

دانشگاه بیرمنگام است که نقشی حیاتی در کمک به پاسخ به کمبود دست sanitiser مورد نیاز خط مقدم مراقبت اجتماعی کارگران برای جلوگیری از گسترش Coronavirus.

در درخواست از بهداشت عمومی انگلستان, یک تیم از تکنسین های کار در دانشگاه گل سرسبد مشارکتی تدریس آزمایشگاهی (CTL) به تولید ضروری و مورد نیاز دست sanitiser برای بیرمنگام مراقبت اجتماعی کارگران است. این sanitiser در حال ارسال به بیرمنگام شورای شهر را شورای خانه به گردد باشد به فرد بطری و توزیع به خط مقدم کارکنان.

کمک به ایجاد جدید سهام از دست sanitiser

استاد Andy Schofield, نرم افزار-معاون صدراعظم و رئیس دانشکده مهندسی و علوم فیزیکی گفت: “ما در حال کار سخت برای استقرار دانشگاه تخصص و منابع در انواع راه هایی برای پاسخ دادن به COVID-19 همه گیر از جمله تجزیه و تحلیل ویروس ها و اپيدميولوژی آن.

“ما نیز شانس به امکانات کلاس جهانی مانند گل سرسبد ما مشارکتی تدریس آزمایشگاهی که در آن ما آموزش دانش آموزان در رشته های شیمی مهندسی شیمی و گسترده تر در رشته های مهندسی و تدوین و فرموله کردن یک طیف گسترده ای از محصولات از جمله کسانی که در خانواده.

“در پاسخ به همه گیر و به عنوان بخشی از وظایف ما به عنوان یک مدنی دانشگاه ما تبدیل این مرکز به تولید دست sanitiser برای کسانی که مشغول به کار در خط مقدم برای جلوگیری از انتقال ویروس از طریق حصول اطمینان از آنها می توانید با نگه داشتن دست خود را تمیز می کند.”

Dr اما Melia مدیر عملیات در دانشگاه بیرمنگام دانشکده مهندسی و علوم فیزیکی گفت: “ما تکنسین های خواسته شده توسط بهداشت عمومی انگلستان برای کمک به تولید دست sanitiser برای مراقبت اجتماعی کارگران که در حال کار با آسیب پذیر و افراد مسن اما در حال اجرا کوتاه از منابع.

“ما جمع آوری منابع ما در سراسر محوطه دانشگاه از ایزوپروپیل الکل اتانول و هیدروژن پراکسید و گلیسرول را به دست sanitiser در خط با سازمان جهانی بهداشت دستورالعمل و ما در حال کار به سرعت در حال به دست آوردن اولین دسته ،

دانشگاه گل سرسبد مشارکتی تدریس آزمایشگاهی افتتاح شد تا سال 2016 برنده جایزه نوبل پروفسور آقا فریزر Stoddart در ماه مه سال گذشته در یک رویداد خاص است.

با گرد هم آوردن عملی فعالیت های آموزشی در سراسر طیف گسترده ای از علوم و مهندسی رشته های مشارکتی تدریس آزمایشگاهی شامل یک آزمایشگاه خشک آزمایشگاه و e-lab. این اجازه می دهد تا دانش آموزان برای تجربه محیط آنها به احتمال زیاد به روبرو می شوند در صنعت.

یادداشت به ویراستاران:

  • برای رسانه ها درخواست لطفا تماس بک Lockwood, مطبوعات, دانشگاه بیرمنگام, تلفن: +44 (0)781 3343348: ایمیل: [email protected]
  • استاد آقا فریزر Stoddart شد رئیس دانشکده شیمی در دانشگاه بیرمنگام در سال 1993 و 1997. در سال 2016 اهدا شد جایزه نوبل در رشته شیمی زمین شکستن کار او انجام شده با یک گروه از همکاران هیات علمی.
  • این CTL طرح نشانه یک حرکت به دور از نظم و انضباط خاص آزمایشگاه با هدف حمایت از همگرایی علوم و مهندسی بر اساس موضوعات و پرورش co-نوآوری است. این CTL ساخته شده توسط ساخت و ساز و زیرساخت های شرکت مورگان Sindall و طراحی شده توسط معمار شپرد Robson.
  • دانشگاه بیرمنگام رتبه در میان جهان بالا 100 موسسات. کار خود را به ارمغان می آورد مردم از سراسر جهان به بیرمنگام از جمله محققان و معلمان و بيش از 6500 دانشجوی بین المللی از بیش از 150 کشور جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>