دانشگاه هم پیر مختصر مصاحبه

Category: آرکانساس Comments: No comments

اگدن یوتا — یادداشت از یک روزنامه مصاحبه با یک یوتا فاحشه خانه صاحب نزدیک به 70 سال پیش کشیده اند منافع گسترده ای از افرادی که می خواهید یک شات در افشای مرموز مختصر.

وبر دانشگاه دولتی دریافت صدها نفر از ارائه می دهد برای کشف یادداشت از مصاحبه با اگدن مادام Rossette Duccinni Davie استاندارد-آزما گزارش.

دعاوی و شوهرش زد رز اتاق فاحشه خانه در 1940s و 1950s که در حال حاضر یک کلوپ شبانه به نام ادعا.

استاندارد-آزما خبرنگار برت رشته انجام مصاحبه در سال 1951. یادداشت های خود را به تازگی کشف شده در یک جعبه عکس از 1970s.

رشته چندین دهه مختصر سبک ارائه یک معما برای سارا Langsdon رئیس مجموعه ویژه در ایالت وبر در اگدن: هیچ کس نمی تواند آنها را بخوانید.

دانشگاه پذیرفته شده هفت رونوشت و به آرامی به هم چسباندن پازل. به احتمال زیاد خواهد شد غیر ممکن است برای ترجمه مختصر کلمه به کلمه اما یک موضوع مشترک پدید آمده است Langsdon گفت.

“این نوع از بار خوانده شده مانند یک رسوب” Langsdon گفت. توضیح داد که دعاوی اساسا متهم کلانتر از فساد است.

به طور گسترده ای پذیرفته شده نظریه این است که دعاوی با موفقیت عمل او را فاحشه خانه با داشتن دنج رابطه با اگدن پلیس و وبر شهرستان کلانتر دفاتر Langsdon گفت.

ترجمه یادداشت های پشتیبانی اتهام با دعاوی ادعا کلانتر, پذیرش رشوه و پنهان شواهد در میان دیگر کارهای بدی Langsdon گفت.

Langsdon استفاده از رسانه های اجتماعی و کانال های دیگر به درخواست ممکن است مترجمان. استاندارد-آزما نیز به چاپ مقاله در این کشف در ماه ژانویه و همراه با فشار داستان را دنبال کرد.

Langsdon را متعاقبا دریافت حداقل 700 پرسش از مردم در سراسر کشور مایل به تلاش رونویسی.

“ما هنوز در حال گرفتن تماس های تلفنی هر روز” Langsdon گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>