بدشانسی در عشق ؟ جرقه های جدید عاشقانه با تمام برقی Mustang Mach-E بعدی روز ولنتاین

این که آیا آن جشن با فشار بازبینی یک شعله یا انجام anti-تعطیلات شب با دخترا (یا بچه ها) خود را تمام برقی Mustang Mach-E می توانید هر آنچه که شما در روز ولنتاین کمی خاص تر.

روز ولنتاین بعدی آن ممکن است زمین شما یک تاریخ دوم – اگر شما کارت های بازی خود را راست.

که با توجه به بررسی فورد* که مردم پرنیان با وسایل نقلیه الکتریکی. به دنبال شوک ارزش ؟ دو سه نفر گفتند که انتخاب یک وسیله نقلیه الکتریکی برای ایجاد اولین برداشت خوب بر کسی. هشت نفر از هر ده پایین به صورت برقی-مجهز به تاریخ شب سه در چهار گفت: آنها ترجیح می دهند به تاریخ یک وسیله نقلیه الکتریکی مالک.

و اگر نورد در Mustang Mach-E تحت تاثیر تاریخ خود را و سپس شما بهتر است یک برنامه. خوشبختانه شما پوشانده شده است. ما همیشه اول cloud متصل به سیستم ارتباطات – به نام SYNC® 4A در Mustang Mach-E – اجازه می دهد تا شما در پیدا کردن جای مناسب برای یک شام رمانتیک طراحی شده توسط Yelp از بررسی و رتبه بندی از داغترین نقاط ناهارخوری.

تحویل همه جدید تمام برقی SUV شروع اواخر سال 2020 است. رزرو Mustang Mach-E در اینجا.
 

*بررسی های انجام شده توسط تحقیقات جهانی و تجزیه و تحلیل مشاوره PSB در ژوئن 2019 پوشش 3000 نفر در سراسر اروپا و ایالات متحده آمریکا و چین بین ماه های ژوئن 6 و 14 ژوئن.

در مورد شرکت فورد موتور

شرکت فورد موتور است که یک شرکت جهانی مستقر در دیربورن میشیگان. شرکت طرح و تولید کننده انواع بازارها و خدمات یک خط کامل از فورد اتومبیل و کامیون ها و Suv ها, هیجانی, وسایل نقلیه و لینکلن خودروهای لوکس فراهم می کند خدمات مالی از طریق فورد موتور شرکت اعتبار است و به دنبال موقعیت های رهبری در برق; mobility solutions, از جمله خود رانندگی خدمات و سرویسهای مرتبط. فورد استخدام حدود 190,000 مردم در سراسر جهان است. برای اطلاعات بیشتر در مورد فورد محصولات خود و فورد موتور اعتباری شرکت مراجعه کنید www.corporate.ford.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید