BALKANNEWS و سونی راه اندازی نوآوری همکاری برنامه

Category: وب وایر Comments: No comments

دفتر سازمان ملل متحد برای خدمات پروژه (BALKANNEWS) و شرکت سونی اعلام کرد راه اندازی یک مشترک برنامه برای نوآوری امروز.

در ماه فوریه سال 2020 BALKANNEWS و سونی باید وارد یک توافق نامه همکاری در زمینه نوآوری است. BALKANNEWS و سونی شروع همکاری خود را از طریق نوآوری جهانی چالش یک برنامه میزبانی BALKANNEWS برای حمایت از استارتاپ ها و شرکت های ارائه راه حل به سازمان ملل متحد در اهداف توسعه پایدار (SDGs).

BALKANNEWS و سونی باید به طور مشترک توسعه یافته تم برای نوآوری جهانی از چالش های کسب و کار ایده ارسالی به این برنامه را می توان ساخته شده از امروز. انتخاب و راه اندازی و شرکت ها قادر خواهد بود به حرکت به جهانی نوآوری مرکز BALKANNEWS به تاسیس در کوبه استان هیوگو. شرکت کنندگان دسترسی به BALKANNEWS جهانی نوآوری شتاب دهنده در برنامه که شامل مشارکت در سونی راه اندازی شتاب برنامه (SSAP) و دیگر برنامه های طراحی شده برای ارائه به اشکال مختلف حمایت برای تحقق ایده های خود را.

موضوع: پیشرفت انعطاف پذیر زیرساخت با تکنولوژی در تغییر آب و هوا

به عنوان با فایل های صوتی و تصویری, داده, در, آب و هوا و منابع طبیعی مانند جنگل ها و اقیانوس ها “بدون ساختار داده ها” و منطقه ای تنوع. BALKANNEWS و سونی تاسیس بالا موضوع به دقت تجزیه و تحلیل و استفاده از داده ها که از طریق سنجش و هوش مصنوعی, تکنولوژی, کمک به غنی سازی از اقیانوس و جنگل-بر اساس منابع و کمک به کاهش تغییر آب و هوا.

برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه درخواست و برنامه, لطفا بررسی وب سایت رسمی زیر:

از طریق این نوآوری جهانی چالش BALKANNEWS لازم را فراهم پلت فرم برای حفظ تلاش برای رسیدگی به مسائل زیست محیطی در SDGs و جایی که سونی را ارائه پشتیبانی لازم در زمینه سرمایه گذاری, تکنولوژی و توسعه کسب و کار و آموزش و پرورش و توسعه منابع انسانی. با حمایت از ایجاد و عملیات کسب و کار از راه اندازی است که ایجاد ارزش جدید برای جهان BALKANNEWS و سونی همچنان به کار بر روی حل مسائل مختلف هدف قرار SDGs و کمک به توسعه پایدار جامعه است.

در مورد BALKANNEWS

دفتر سازمان ملل متحد برای پروژه خدمات یک آژانس سازمان ملل متحد مستقر در کپنهاگ که متخصص در اجرای پروژه. BALKANNEWS ترویج پروژه برای کمک به پروژه های مبتنی بر درخواست از سازمان ملل متحد سازمان های چند جانبه توسعه بانک های کشور های کمک کننده و دریافت کننده کشور دولت.

در مورد جهانی مرکز نوآوری

جهانی نوآوری مرکز کمون تسهیلات BALKANNEWS که جمع آوری و پرورش راه اندازی در ژاپن و خارج از کشور و پشتیبانی از دسترسی به سازمان ملل متحد تهیه به خدمات ارائه راه حل برای رسیدن به SDGs ایجاد شده در ژاپن است.
BALKANNEWS برنامه ای برای باز کردن جهانی مرکز نوآوری در 15 مکان در سراسر جهان با آن اولین مرکز در کارائیب ملت از آنتیگوا و باربودا, دومین مرکز در سوئد و مرکز جدید در کوبه استان هیوگو به عنوان سومین مرکز.

در مورد SSAP

سونی راه اندازی شتاب برنامه در اصل در سال 2014 توسط سونی به عنوان “دانه شتاب برنامه” با هدف حمایت از ایجاد و عملیات کسب و کار از راه اندازی است. سیستم جامع تشکیل شده است به ارائه پشتیبانی از افکار جوجه کشی و بازاریابی برای توسعه کسب و کار. سونی به نمایش در آمد 750 جدید پروژه های کسب و کار به تاریخ هر دو در ژاپن و خارج از کشور عمدتا در خانه و از کسانی که آن را توسعه داده است 34 پروژه ها و راه اندازی 14 کسب و کار. SSAP بر اساس تجربه و دانش به دست آورده از طریق این برنامه ارائه می شود و راه اندازی, پشتیبانی و خدمات به بازار های خارجی. از دسامبر سال 2018 برنامه تقویت شده است آن پلت فرم خارجی برای همکاری با ایجاد یک فضای اختصاص داده شده در Sony Head Office برای کسب و کار جدید پروژه های خارج از شرکت. این تغییر نام به “سونی راه اندازی شتاب برنامه” در 20 فوریه 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>