داد و بیداد استقبال بحث از دو دادخواست در طول یک بریزبن شورای شهر در جلسه امروز است. یک درخواست خاص به نظر می رسد به طور مستقیم نقض شورای دستورالعمل برای ارسال یک درخواست. این دستورالعمل دولت درخواست “باید احترام decorous و هوای معتدل و شامل هر زبان که توهین آمیز و یا به احتمال زیاد توهین آمیز به هر عضو ،

یک درخواست به شورای خرس عنوان ممنوعیت LGBTIQ+ برنامه ها از بریزبن شورای شهر کتابخانه ها. که طومار درخواست که به طور دائم شورای ممنوعیت تمام LGBTIQ+ برنامه ها و فعالیت ها از کتابخانه. علاوه بر این درخواست می پرسد برای حذف تمام LGBTIQ+ ادبیات از کتابخانه ها. او همچنین لینک کشیدن storytime با آزار جنسی کودکان.

تبلیغات

“یک LGBTIQ+ برنامه تحت عنوان “مدارس امن” که داشت مربوط به paedophiles اخیرا ممنوع شده توسط دولت فدرال از ورود به مدرسه ملی برنامه درسی به دلایل مشابه.”

درخواست بیشتر ادعا معرفی بکشید storytime “منجر به مرگ فردی که در زمان زندگی خود را که او را اذیت و آزار توسط جناح چپ ترول اینترنت چرا که او جرأت ذهن خود صحبت می کنند و در برابر اعتراض معرفی LGBTIQ+ برنامه ها در شورای کتابخانه ها.”

دوم دادخواست در حال حاضر بسته شده است با عنوان سرگرمی بزرگسالان برای کودکان مناسب نیست. که دادخواست توسط وندی فرانسیس, Queensland, مدیر استرالیا مسیحی لابی اشتباه برابر است با کشیدن storytime با سرگرمی بزرگسالان. فرانسیس درخواست 7,107 امضا عمدتا از خارج بریزبن. مخالف دادخواست ارسال شده توسط QNews ناشر ریچارد باکر دریافت 8,787 عمدتا محلی امضا.

خداوند شهردار Adrian Schrinner

خداوند شهردار Adrian Schrinner گفت که در هفته های اخیر او صدها نامه ها و ایمیل های حمله به هر دو خود و بریزبن شورای شهر برای حمایت از LGBTIQ جامعه است.

“من حمایت کردن. من تغییر نکرده به نظر من.”

شهردار اصرار او حمایت تحمل جامعه است.

“من به حمایت از این حق هر عضو آن جامعه به زندگی عاری از نفرت و تبعیض است.

“و که شامل جامعه تجاوز که شامل ما جامعه چند فرهنگی که شامل هر عضو از جامعه ما است.”

شهردار همچنین گفت که او حاضر به تبدیل شدن به یک سانسور توصیف ایده سانسور دادخواست به عنوان ‘شدیدی’.

شهردار گفت: شورای افسران که آپلود دادخواست به دنبال مشاوره حقوقی بیش از این زبان استفاده می شود. مشاوره حقوقی اظهار داشت که اگر چه توهین به برخی از افراد این زبان باقی مانده است سازگار با دیگر دادخواست ارائه شده به هر دو شورا و دولت قبلا.

بحث های داغ در اتاق شورای الهام فریاد ‘شرم’ در زمان های مختلف از هر دو مخالف و گالری عمومی.

بریزبن شورای شهر ضرورت حرکت

مشاور کارا طبخ و سپس نقل مکان کرد و یک ضرورت حرکت پرسیدن که شورای بلافاصله حذف دو دادخواست و عذر خواهی برای جرم و صدمه دیده ایجاد می شود. وی در ادامه با اشاره به این که دادخواست بودند در نقض شورای دستورالعمل خود. او شرح دادخواست به عنوان یک مستقیم نمونه ای از سوء استفاده و تعصب LGBTIQ جامعه مواجه است.

تبلیغات

عضو شورا طبخ حرکت از دست داده بود در حزب خط. هر دو سبزی مشاور Jonathan روپیه و مستقل نیکول Johnston رای گیری با کار در حمایت از مصرف پایین دادخواست.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de