وارونه جهان از منفی نرخ در حال آمدن است برای ایالات متحده محافظ

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

تشک های پر از پول پرداخت می شود برای گرفتن یک وام مسکن, افزایش تقاضا برای امانات—اینها برخی از ایده های مردم در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که نرخ بهره به نوبه خود منفی است.

فقط چند ماه پیش چنین صحنه—حداقل در ایالات متحده به نظر می رسید غیر قابل تصور است. اما با عملکرد وزارت خزانه داری غلت و فدرال رزرو به طور ناگهانی کاهش نرخ نزدیک به صفر در روز یکشنبه آمریکایی ممکن است به زودی دریافت یک طعم و مزه از آنها را از نزدیک.

وحشت بیش از coronavirus و آن را تهدیدی برای اقتصاد جهانی ساخته شده است که چشم انداز منفی نرخ در ایالات متحده در یک بار بیش از حد واقعی است. آمریکایی ها در حال حاضر خیره در خزانه بازده نزدیک به صفر از آنها در طول بحران مالی 2008. JPMorgan Chase & Co. می گوید شانس در حال افزایش T-صورتحساب خواهد شد منفی و صدمه دیده محافظ در حدود 3.8 تریلیون دلار صندوق بازار پول صنعت. در واقع معامله گران در آسیا بیدار شد دوشنبه به نقل قول زیر صفر در برخی از لوایح است.


چگونه ممکن است آن را در نهایت بازی را به صورت عادی آمریکایی ها ؟ ما بهترین راهنمای در سراسر اقیانوس اطلس که در آن سال از منفی نرخ در حال حاضر طرح میتوانست مالی زندگی میلیون ها نفر در راه اصلی—وثیقه آسیب تا حد زیادی تجربه شکست خورده توسط سیاست گذاران اروپایی برای تحریک اقتصاد منطقه.


واضح ترین اثر را با پس انداز. کتاب های درسی می گویند کم یا منفی نرخ باید تشویق محافظ برای قرار دادن پول به کار برای کسب بازده بالاتر و در عین حال بسیاری از در حال جمع اوری پول بیشتر با وجود گرفتن کمی و یا بدون بهره در حساب های بانکی خود را. برای مثال آلمان پس انداز خانواده ها شروع به پریدن کرد به 11.2 درصد از درآمد و به بالاترین سطح در بیش از یک دهه و نرخ پس انداز در دانمارک و سوئد در نزدیکی اوج تمام وقت.

چرا که بانک های اروپایی شده است مکیده است که چرخه معیوب بیش از حد. اگر چه آنها در حال حاضر مجبور به پرداخت برای حفظ ذخایر ملی مرکزی, بانک ها, بانک ها شده اند و تمایلی به انتقال مقدار از آن هزینه به مصرف کنندگان برای ترس آنها از دست دادن مشتریان. دانمارک در اوایل وفق منفی نرخ, معرفی هزینه ها در توازن بزرگتر تنها در ماه گذشته ،

تقاضا برای وام های کسب و کار در منطقه یورو شده است کاهش از اوج خود در سال 2016 متوقف شده در اواسط سال گذشته خروج از بانک با کمی به کار با سپرده های خود را. که رهبری خود را در سود و قیمت سهام به نزول است.

“من به پرتغالی, من خانواده در اروپا, شما دریافت تماس از بانک آنها نمی خواهند پول خود را گفت:” بانک مرکزی امریکا شرکت را Bruno Braizinha مدیر متحده نرخ تحقیقات.

مشابه اتصال ممکن است در انتظار وام دهندگان ایالات متحده. خانواده های آمریکایی بار دیگر تشدید پس انداز خود را با این نرخ در حال حاضر در 7.9 درصد از درآمد قابل تصرف. در همان زمان تقاضا برای وام های بانکی از متوسط و شرکت های بزرگ دارای مشکلاتی روبرو با توجه به تغذیه نظرسنجی ارشد افسران وام.

در حالی که ایالات متحده در بخش بانکی است بهتر از همتایان اروپایی خود را به آب و صفر نرخ, تاریخی, تخت, yield curve—که در آن بازده در کوتاه مدت یادداشت بالا در دراز مدت اوراق قرضه—در حال حاضر فرسایش سود سرمایه گذاران عصبی است. ایالات متحده سهام بانک باید شانس بدتر از بقیه بازار در این سال با یکی سنج افتادن 45 درصد است.

این “اقتصادی انحراف” از منفی بازده به موجب آن مردم صرفه جویی بیشتر برای جبران کمبود بازده می تواند خفه کردن تقاضای مصرف کنندگان وزن در رشد و در نتیجه ضرورت کاهش نرخ دیگر با توجه به Helge پدرسن اقتصاددان ارشد در Nordea بازار.

برخی از اروپایی صندوق های بازنشستگی اقدام به شکستن چرخه و گام به گام به ریسک نشد. سوخت چه 2016 Aviva مطالعه شناسایی به عنوان یک صرفه جویی سالانه فاصله از 2 تریلیون یورو و برخی از وجوه را در حال غرق کم و منفی بازده دارایی های سودآور سرمایه گذاری خصوصی در اعتبار.

که ابرو مطرح شده در میان تنظیم کننده و توسعه می تواند به یک خطر بالقوه در ایالات متحده نیز هست. نه تنها یک نوار زیادی از شرکت های بزرگ حقوق بازنشستگی زیر آب بیشتر و بیشتر آمریکایی ها با تکیه بر تعریف سهم بودجه مانند 401(k)s که تند ضرر و زیان به دلیل coronavirus.

برای خوب پاشنه بلند امانات در پناهگاه های مالیاتی مانند زوریخ و ژنو در رواج. پس به درستی-به نام سوئیس طلا امن شروع به ارائه آنها را در سال 2015 تقاضا شده است “فوق العاده” یک سخنگوی امنیت بالا طاق اپراتور گفت: در اواخر سال گذشته.

یکی دیگر از پتانسیل منطقه از رشد منفی نرخ جهانی می تواند از املاک و مستغلات. فوق العاده کم هزینه استقراض کمک کرده اند توربو شارژ بازار ملک در اروپا است. قیمت خانه در لیسبون دو برابر از سال 2012 کمک های همراه توسط یک شرکت-لغو “ویزای طلایی” مشوق برنامه برای سرمایه گذاران خارجی است. در دانمارک منفی وام مسکن در واقع یک چیز است. وجود دارد این امکان را برای خریداران آینده نگر به 10 سال وام مسکن در نرخ منهای 0.5%. (هر چند بانک شارژ یک قایق از هزینه ها از جمله وام مسکن به پول.)

مشابه اما کمتر شدید وضعیت در حال حاضر شروع به ظهور در ایالات متحده آمریکا به عنوان بازده سقوط نرخ وام مسکن سقوط کرده و به پایین ترین سطح خود—یک مزیت بالقوه برای فروش خانه. برنامه های کاربردی وام در حال حاضر برداشت و چند وام دهندگان در حال برنامه ریزی یک ولگردی و قانونی شکنی استخدام به نگه دارید تا.

سمت تلنگر است که یک وانت شدید قیمت ها در صفحه اصلی قرار می تواند بیشتر دندانه در قیمت یک چالش است که باعث یک اجاره یخ در برلین ، آن را نیز ممکن است افزایش خطر ابتلا به رونق و رکود چرخه مانند سوئد که در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با. نیز وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که sub-zero نرخ می تواند کمک به افزایش نابرابری درآمد OECD داده ها نشان می دهد.


اما این همه هنوز هم ممکن است برخی از راه. منفی نرخ در اروپا در حال لنگر مرکزی-سیاست بانک و رئیس بانک فدرال جروم پاول بارها رد شده است که گام به گام با وجود harangues از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

و حتی اگر زیر صفر نرخ به تصویب آمده Dan Ariely استاد اقتصاد رفتاری در دانشگاه دوک را Fuqua مدرسه کسب و کار می گوید او نمی شود شگفت زده اگر آمریکایی ها در زمان های متفاوت—هر چند کمتر مشکل ساز است—رویکرد خود را به اروپا همسالان. ایالات متحده تکیه بر کارت اعتباری قرض گرفتن است و او نگران است که بیزاری از ضرر کردن را فشار مردم در ایالات متحده به صرف بیش از آنها باید مورد آوردن مجموعه ای کاملا جدید از نگرانی.

“اگر پول خود را سپرده شد در چیزی و شما آن را دیدم از دست دادن مطمئن شوید که همه آن را فقط می تواند دردناک باشد,” او گفت:. “من به یاد داشته باشید پس از سال 2007 در سال 2008 هنگامی که نرخ بهره در سپرده به طور منظم در بانک ها پایین رفت به طوری که بسیاری از افراد جوان به ویژه در ایالات متحده گفت:” چرا باید من را نجات دهد؟'”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>