ما M&A شریک Enerkon خورشیدی بین المللی (ENKS OTC) طول می کشد 20 درصد از Albayraklar عمده ترکیه در دفاع شرکت

Category: وب وایر Comments: No comments

(EMAILWIRE.COM) — Enerkon مدیر عامل شرکت آقای بنیامین Ballout اعلام کرد که “یک توافق امضا شد در این هفته در خرید 20 درصد سهام در Albayraklar دفاع, یک شرکت تابعه از Albayraklar برگزاری, به Enerkon – (ENKS).”

در علاوه بر این به فروش سهام یک شرکت تحت نام Wattozz Holdings Inc تاسیس شد در ایالات متحده آمریکا است که 49 درصد این شرکت را متعلق به طرف ترکیه. با توجه به بیانیه Wattozz شرکت به عنوان یک ENKS بخش شرکت های بزرگ تحت لیسانس Enerkon خواهد شد ذکر شده در نزدک بورس معاملات خود را تحت نماد و نام تجاری.

Wattozz, Albayraklar دفاع EW بخش برنامه تولید انبوه برقی و سلاح های کارخانه به تاسیس در ترکیه و دو در ایالات متحده آن را ایجاد بسیاری از مشاغل در این زمان بحرانی و بازار ملی و بین المللی پلیس و سازمان های نظامی.

در میان معروف جهان محصولات Albayraklar Savunma بی سیم الکتریکی تفنگ Wattozz, (جایگزینی برای مشترک تیزر نوع سلاح) را می توان کنترل از راه دور بدون سیم و T61 تفنگ اصلاح سیستم که حذف مشکل پس زدن و هک در انواع کوتاه یا بلند خمرهای شکل تفنگ و تپانچه به جلو می آید. هواپیما (پهپاد) که دارای 3 محور قابلیت شلیک خواهد شد تولید شده در کارخانه است که آغاز به کار در ایالات متحده آمریکا اگر و یا زمانی که مصوبات قانونی به دست آمده از مقامات فدرال.

آقای Ballout تشکر آقای هارون Sevimli – مدیر عامل شرکت Sevtron جهانی برای معرفی معامله به ENKS و موافقت خود را به یک هیئت مدیره در شرکت های جدید است.

آقای Ballout اظهار داشت که یک BakerTilly ارزیابی گزارش های صادر شده در ثبت اختراعات و بازار محصول ارزش بیش از $1 میلیارد دلار برای Albaraklar محصولات در حال حاضر همراه با ENKS – Albaraklar بین المللی همکاری و عمده ایالات متحده آمریکا اتحادیه پلیس وابسته به ابراز علاقه جدید تیزر نوع پلیس, دفاع, سلاح, سیستم است.

موارد فوق اظهارات به جلو به دنبال اظهارات و مانند آنها ممکن است یا نه ممکن است منعکس کننده نتایج آن می تواند رخنه کردن در آینده است که باید منفی یا نه رخنه در تمام با توجه به شرایط و یا دلایل دیگر و سرمایه گذاران, سهامداران, یا دیگران نباید با تکیه بر این به جلو به دنبال اظهارات معلوم هر مقدار اگر هر یک از ENKS و یا به هر تصمیمات سرمایه گذاری و توجه داشته باشید که این پیشنهاد به خرید یا فروش اوراق بهادار یا حمایت از ENKS برای اهداف سرمایه گذاری به عنوان تمام سرمایه گذاری ریسک از دست دادن گاهی اوقات از دست دادن کل سرمایه گذاری خود را در درپوش میکرو بازارهای سهام و یا هر بازار و در نتیجه چنین اظهارات و یا برنامه ای نیست باید با اتکا برای هر کسب و کار و تصمیم گیری از هر نوع. مصوبات و مجوزهای مورد نیاز فدرال مقررات ممکن است یا ممکن است و نه تایید می شود و اگر مورد تایید نیست و ممکن است منجر به از دست دادن همه ارزش و تمام سرمایه گذاری در محصولات نیاز به چنین قانونی مجوز به بازار و فروش. این اظهارات به جلو به دنبال اظهارات تنها برای اهداف آموزشی مطابق با قوانین و مقررات که مربوط به همان.

اطلاعات تماس
آقای بنیامین Ballout
Enerkon خورشیدی International Inc.
تلفن: +15614317762
ایمیل: [email protected]

این خبر انتشار صادر شد از طریق EmailWire – جهانی مستند در یک dvd با آزادی مطبوعات توزیع خدمات: http://www.emailwire.com .
 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>