ما لغو اضطراری استفاده از داروهای مالاریا در مقابل coronavirus

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — ایالات متحده تنظیم کننده در روز دوشنبه لغو اضطراری مجوز برای مالاریا ترویج مواد مخدر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای درمان COVID-19 در میان شواهد رو به رشد آنها کار نمی کند و می تواند باعث عوارض جانبی مرگبار.

غذا و دارو گفت: داروهای هیدروکسی کلروکین و کلروکين بعید است که به طور موثر در درمان coronavirus. با استناد به گزارش های عوارض قلبی, FDA گفت: مواد مخدر’ اثبات نشده مزایای “نیست و بیشتر شناخته شده و خطرات بالقوه.”

نهم و مواد مخدر و همچنین تجویز شده برای لوپوس و آرتریت روماتوئید می تواند باعث ریتم قلب مشکلات به شدت پایین فشار خون و عضله و یا عصب آسیب می رساند.

این حرکت به این معنی است که محموله مواد مخدر به دست آمده توسط دولت فدرال را دیگر توزیع می شود به دولت های محلی و مقامات بهداشتی برای استفاده در برابر coronavirus. این داروها هنوز در دسترس است به صورت متناوب استفاده می کند بنابراین پزشکان ایالات متحده هنوز هم می تواند تجویز آنها برای COVID-19 — یک عمل شناخته شده به عنوان برچسب تجویز.

دکتر استیون Nissen یک کلینیک کلیولند محقق شده است که مکرر FDA مشاور موافقت با تصمیم و گفت: او نمی خواهد که اعطا دسترسی اضطراری در وهله اول. “هرگز وجود دارد هر یک با کیفیت بالا و شواهد نشان می دهد که hyrdoxychloroquine موثر است” برای درمان یا پیشگیری از عفونت کروناویروس گفت: اما شواهدی وجود دارد از عوارض جانبی جدی است.

روز پنج شنبه یک موسسه ملی بهداشت پانل از کارشناسان تجدید نظر در توصیه های خود به طور خاص توصیه می کنیم در برابر مواد مخدر را با استفاده از به جز در مطالعات رسمی و “که من مطمئن هستم که در حال نفوذ در FDA” Nissen گفت.

این اقدامات توسط FDA و NIH ارسال یک سیگنال روشن به بهداشت حرفه ای در برابر تجویز داروهای coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت تحت فشار قرار دادند به مواد مخدر ابتدا در اولین هفته از شیوع و مبهوت پزشکی حرفه ای زمانی که او نشان داد او مواد مخدر در زمان پیشگیرانه در برابر عفونت است.

دهها هزار نفر از مردم سعی مواد مخدر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ آن در جلسات و مصاحبه ها و گفت: “آنچه را که شما برای از دست دادن؟” ملت بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci, هشدار داد, “من می خواهم برای اثبات چیزهایی اول است.” ضعیف مطالعات بیشتر قطبی نظرات هیدروکسی کلروکین.

هیچ بزرگ, دقیق, مطالعات نشان داده اند که داروهای بی خطر و موثر برای پیشگیری و یا درمان COVID-19. و یک رشته از مطالعات اخیر ساخته شده پاک کردن آنها می تواند انجام بیش از آسیب خوب. FDA اعطا اضطراری استفاده از مواد مخدر برای coronavirus بیماران در اواخر ماه مارس در همان زمان دولت آمریکا پذیرفته شده 30 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین و کلروکين که اهدا شده بود توسط دو خارجی تولید کنندگان مواد مخدر. میلیون ها نفر از کسانی که دوز حمل شد به ایالات متحده بیمارستان برای درمان بیمار که نیست ثبت نام در آزمایش های بالینی.

اما FDA قبلا هشدار داد که پزشکان آن را دیده بود گزارش از عوارض جانبی خطرناک و مشکلات قلبی گزارش شده به سم مراکز کنترل و دیگر سیستم های بهداشتی.

آژانس روز دوشنبه گفت: این لغو مجوز در مشاوره با پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یا بردا که تا به حال درخواست اضطراری استفاده کنید.

___

AP ارشد پزشکی نویسنده Marilynn Marchione کمک به این گزارش از میلواکی.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>