ما میریزد 701,000 مشاغل, پایان رکورد طولانی استخدام رگه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رکورد طولانی رگه هایی از ایالات متحده رشد کار به پایان رسید به طور ناگهانی در ماه مارس پس از نزدیک به یک دهه به عنوان کارفرمایان قطع 701,000 مشاغل به دلیل شیوع ویروسی که همه اما تعطیل اقتصاد ایالات متحده. نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 4.4% از 50 سال گذشته 3.5 درصد.

ماه گذشته واقعی از دست دادن شغل به احتمال زیاد حتی بزرگتر از آنجا که دولت در نظر سنجی کارفرمایان قبل از سنگین ترین اخراج آمار در گذشته دو هفته. نزدیک به 10 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در دو هفته گذشته از ماه مارس تا کنون بیش از این رقم برای هر دوره مشابه در ضبط.

ویروس ناشی از خاموش شدن ناگهانی مجبور به اخراج گسترده در سراسر اقتصاد از هتل ها و رستوران ها و سالن های سینما به صورت خودکار از کارخانجات و فروشگاه و دفاتر اداری.


یکی از نشانه های چگونه به شدت عمیق کار ضرر و زیان خواهد شد به احتمال زیاد ثابت بود: در طول آن نزدیک به دهه استخدام رگه اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 22.8 میلیون شغل است. اقتصاددانان انتظار مارس شغل گزارش منتشر شده در اوایل ماه مه نشان می دهد که تمام کسانی که شغل را از دست داده اند.

به تازگی به عنوان فوریه کارفرمایان اضافه شده بود 273,000 شغل. برخی از اقتصاددانان که در حال حاضر پیش بینی می کند که نرخ بیکاری می تواند به عنوان بالا به عنوان 15% در ماه آینده. این نرخ خواهد بود بدترین از سال 1930. در طول رکود بزرگ بیکاری به اوج خود رسید و در 10٪.

بیش از 90 ٪ از جمعیت ایالات متحده در حال حاضر زندگی می کنند و برخی نسخه از خاموش شدن منظور است که مجبور به بسته شدن میله, رستوران ها, سینما و کارخانه ها و سالن های ورزشی و بسیاری از کسب و کارهای دیگر. برخی از هتل ها بسته هستند; دیگران تا حد زیادی خالی است. فست فود زنجیره ای یا بسته و یا ارائه تنها درایو-از طریق خدمات, هزینه هزار شغل است.

با فعالیت های کسب و کار محکم محدود تحلیلگران انتظار معده تان شدیدا رکود است. اقتصاددانان در گلدمن ساکس را پیش بینی می کند که اقتصاد کوچک خواهد شد در نرخ سالانه از 34 درصد در ماه آوریل تا ژوئن چهارم — بدتر از سقوط در سوابق آشنایی به جنگ جهانی دوم است. گلدمن انتظار اقتصاد تک به تک با 19 درصد رشد در سه ماهه سوم. اما حتی تا پایان سال آینده اقتصاد را باید به طور کامل بهبود از آسیب گلدمن پروژه ها.

رابرت کاپلان, رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو دالاس گفت: روز شنبه در CNBC که او انتظار دارد که نرخ بیکاری به افزایش به اواسط نوجوانی به زودی قبل از سقوط به حدود 8 درصد تا پایان سال.

یک کلید تعیین کننده در اقتصاد کشور در آینده خواهد بود که آیا کسب و کار می تواند زنده ماندن خاموش و rehire بسیاری از کارگران آنها گذاشته است. اگر چنین است که کمک به اقتصاد ضربه محکم و ناگهانی و برای جلوگیری از این نوع ضعیف بازیابی است که به دنبال گذشته سه رکود.

تا کنون برخی از بزرگ و کوچک کسب و کار هنوز هم برای پرداخت مزایای مراقبت های بهداشتی و نگه داشتن در تماس با خود را تازه گذاشته شدن کارگران است. اما اگر این ویروس شیوع نیروهای کسب و کار برای ماندن بسته به اواخر تابستان بسیاری ممکن است ورشکسته و یا نمی خواهد که پول را به rehire خود کارکنان است.

که نگه داشتن نرخ بیکاری بالا محروم بالقوه میلیون ها نفر از مردم چک و کاهش بازیابی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>