و آسیب شناس مجموعه o تغییر درخواست قتل نفس

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — سابق جانبازان بیمارستان آسیب شناس به اتهام قتل نفس غیر ارادی در سه بیمار مرگ و میر است که انتظار می رود به تغییر تقاضای خود را روز شنبه دادگاه سوابق نشان می دهد.

رابرت موریس لوی, 53, از دست رفته, تشخیص کشنده نتایج در سه مورد با توجه به Aug. 16 کیفرخواست. لوی اعتراف گناه نیست به اتهامات عنوان شده علیه.

توجه کنید که خود برنامه ریزی سپتامبر. 8 هیئت منصفه دادگاه لغو شده است و این یک تغییر-از-درخواست جلسه تنظیم شده است به نظر می رسد در مورد تقویم روز دوشنبه است. در این جلسه را توسط ویدئو کنفرانس در 2:30 بعد از ظهر پنج شنبه.

تماس به آمریکا وکیل دفتر لوی و وکیل مدافع و نه جانبازان سیستم مراقبت های بهداشتی از Ozarks شد و بلافاصله بازگشت.

لوی کار می کرد در حالی که اختلال فدرال کیفرخواست می گوید. او همچنین مجرم شناخته شد در 12 فقره هر یک از سیم تقلب و تقلب در ایمیل و چهار فقره به اظهارات نادرست در تلاش برای پنهان کردن خود سوء مصرف مواد.

مدیران در جانبازان سیستم مراقبت های بهداشتی از Ozarks اول تایید لوی و سوء مصرف الکل پس از او گزارش شد در حالی که مست کمک در سونوگرافی هدایت گرفتن از یک نمونه از یک بیمار کبدی در مارس 22, 2016 با توجه به قبلی شهادت در لوی و پیوند شنوایی سپتامبر. 25.

یک آزمایش خون در این زمان نشان داد لوی و سطح الکل خون در بیش از 0.39. لوی نقش در نظام سلامت شد به بررسی نتایج آزمون بافت نمونه به منظور تعيين بیماری ،

“برای یک انسان عادی یک 0.396 خواهد بود اغماء سطح” نماینده ویژه کریس Raper دفتر بازرس کل وزارت امور جانبازان شهادت در سپتامبر شنوایی.

مرکز پزشکی قرار دادن مالیات بر ترک و از طریق درمان سوء مصرف مواد پس از سال 2016 آزمون. این مرکز بعد او را به کار می کنند اما مورد نیاز او را برای ارائه به صورت تصادفی نمونه خون و ادرار برای تست.

لوی سپس خریداری قوی, مواد مخدر خطرناک به مست یک روش است که نمی خواهد نشان می دهد تا در خون و یا ادرار کیفرخواست می گوید. تقلب در شمارش بنیادی از خرید دارو به قصد نگه داشتن کار خود را در حالی که فرار تست. محققان لوی خریداری دارو 12 بار آنلاین شروع 30 ژوئن 2017.

این دارو لوی استفاده می شود به نام “2m-2b” کیفرخواست می گوید. شیمیایی است که خیلی سخت به تشخیص آرکانزاس جرم آزمایشگاهی در لیتل راک تا به حال به نظم جدید کیت تست برای تایید دارو در نمونه ای از لوی خون Raper شهادت دادند. عامل گفت: مالیات را مورد اولین بار بود که جرم و جنایت آزمایشگاه تا به حال آزمایش برای مواد مخدر است.

او گذشت 42 خون یا آزمایش ادرار به طور متوسط دو ماه با توجه به کیفرخواست خود را.

لوی و استفاده از مواد مخدر کشف شد 1 مارس 2018 پس از Washington County Sheriff معاون دفتر تو را دیدم او را در راه رفتن به سمت ماشین خود را در آمریکا اداره پست در دیکسون در خیابان فایت. معاون فکر لوی بود مست و او برگزار شد تا زمانی که یک افسر پلیس وارد شدند. افسر دستگیر لوی برای رانندگی در حالی که مست چون لوی سوار به اداره پست و شکست خورده میدان آزمون هوشیاری.

سه آزمون breathalyzer لوی در زمان بلافاصله پس از دستگیری او گزارش داد که “تداخل ماده” هر زمان پرونده های پلیس نشان می دهد. DWI شارژ شد بعد را رد کرد و پس از لوی و نمونه خون و ادرار گرفته شده پس از دستگیری آمد روشن است.

این دارو از طریق بدن به سرعت آن را نیاز به سه آزمون در هفته برای اطمینان از این موضوع نبود با استفاده از این ماده با توجه به شنیدن شهادت. عدم اعتماد به طور منظم تست روش برای 2m-2b شد یک عامل در تصمیم گیری در برابر اجازه می دهد پیوند قاضی گفت: در آن زمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>