روز ولنتاین است که به خوبی برای رستوران ها به عنوان شما می خواهم فکر می کنم

می توان آن را بدنام غیر ممکن است به کتاب یک رستوران برای روز ولنتاین, مگر اینکه شما خوشحال به نشستن در یک محل با نوعی ماده پلاستیکی در صدر جداول و سوال برانگیز نمرات از وزارت بهداشت.

اما در واقعیت Feb. 14 نیست به خصوص روز خوب برای بسیاری از رستوران های مستقل در سراسر کشور است.

رمانتیک تعطیلات که کاهش یافت و روز پنج شنبه در 2019 رتبه 94 در سال برای هزینه های مصرف کننده در مکان های محلی در سراسر کشور با توجه به برد Plothow معاون بازاریابی و ارتباطات در Womply یک شرکت نرم افزار فراهم می کند که مدیریت ارتباط با مشتری برای کسب و کارهای کوچک. حتی Cinco de Mayo رتبه بالاتر آن در آمد 93 با توجه به شرکت در مطالعه اخیر از 36,000 به طور مستقل متعلق به رستوران با درآمد سالانه کمتر از $7.5 میلیون.


روز ولنتاین است نه پول-بازنده برای رستوران ها. در کل به این معنی است که 30%-40% درآمد حاصل از افزایش آن چه خواهد بود یک روز معمولی است. و آن را به خصوص به احتمال زیاد برای مکان هایی با شهرت برای بودن, عاشقانه, و یا حتی فقط سخت به مانند Gramercy میخانه در نیویورک—به انجام کسب و کار. در لس آنجلس صمیمی Maude از ستاره آشپز Curtis Stone رزرو کردم تا هفته پیش برای کل ولنتاین آخر هفته.

اما به طور منظم شنبه شب است و همواره بهتر است در رستوران از یک nonweekend روز ولنتاین. شنبه ها در حال بالا-درآمد روز به صورت محلی از مکان تولید به طور متوسط از 19.9 درصد از درآمد هفتگی. معمولی شب جمعه دوم-highest-grossing روز هفته در 18.9%.

در این صورت از این تعطیلات به نظر می رسد مانند یکی است که می تواند عملکرد یک غول نتیجه نهایی برای رستوران ها. بسیاری از مکان ها این فرصت را به ارائه یک جایزه بزرگ آسیا fixe منو که همواره شامل روغن ترافل پوره سیب زمینی و کوتاه, دنده با مکمل های اضافی مانند خاویار و خرچنگ پاها. اما گردش مالی کندتر است به عنوان زوج معطل بیش از به طور متوسط در شب. و آن را سخت به هماهنگ کل یک شب از جداول دو می گوید: Hakan Swahm صاحب منهتن در دو Michelin Aquavit; او اضافه می کند که گروه های بزرگتر تمایل به صرف پول بیشتر در هر فرد در شراب.

با توجه به Womply مطالعه بالا-پرفروش روز از سال ها شنبه و یکشنبه روز آخر هفته—شماره 1 و شماره 2 بود. در سال 2019 سوم-بزرگترین ناهار خوری-از روز شنبه روز پدر آخر هفته. چهارم نبود تعطیلات خاص: مارس 30 یک شنبه بود که در زمان نخست برای شکستن بهار و همزمان با نخبگان هشت دور از NCAA بسکتبال مردان مسابقات است.

از 50 روز از سال برای مشتری هزینه های خود را در رستوران های محلی در 2019, 30 شد و روزهای شنبه و 19 شد جمعه ها; تنها استثنا بود روز مادر.

در ضمن یک بخش جداگانه از صنعت مهمان نوازی است که در اینجا انتخاب کنید تا به هر شکل قلب شل: میله های زندان.

اما مایکل Sinensky که امپراتوری شامل نوار کناری و روستا Pourhouse در نیویورک به یک نکته: “ما در حفره های آب ما تنها مشغول اگر ما را در آغوش ضد ولنتاین روز جمعیت.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید