خرابکاری و تهدید و demotions: سابق Javits نجار توصیف تبعیض نژادی در طرح دعوی در دادگاه

همکاران او به نام او القاب و تخریب ماشین خود را چند بار. او تنزل مقام. و شکایت او علیه کارفرمای خود را Javits Center و اتحادیه های او متعلق به تنها چیز بدتر است.

سپس Javits Center او را اخراج.

سابق کارگر وجود دارد ساخته شده است این اتهامات در یک تبعیض نژادی و طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه در برابر Javits Center و شهر نیویورک شورای منطقه از نجاران یک اتحادیه با بیش از 20 ، 000 عضو در نیویورک جنوبی دادگاه منطقه. نجاران که می خواهید به کار در Javits که میزبان میلیون ها نفر از مردم در بیش از صد نمايشگاه هر سال باید برای پیوستن به شورای منطقه به دلیل آن است که یک بسته فروشگاه. ادوارد ساندرز, سیاه نجار و عضو اتحادیه بود که کار راه خود را از طریق صفوف. اما از دو دهه سابقه در Javits زده بود با نژاد پرستی است که در نهایت هزینه او شغل خود را کت و شلوار مدعی.


ساندرز’ سفید همکاران در زمان حاضر به کار در نزدیکی و جوک های نژادپرستانه و نظرات و طرح دعوی در دادگاه می گوید. تبعیض نیز هزینه او کار: ساندرز از دست داده و بیش از 150 ساعت به ارزش کار در 2015, کت و شلوار می گوید.

ساندرز در زمینه های متعدد نارضایتی در پاسخ به این شرایط در Javits و اتحادیه کت و شلوار می گوید. اما که منجر به تلافی کت و شلوار می گوید.

سپس او در سال های پایانی کار در Javits همه چیز را تشدید کرد: دو سفید, کارکنان, David Maffia و مارکو Bulic سعی در نوسان نشانه ای متصل به یک بوم به آمار ساندرز در سال 2017 کت و شلوار مدعی.

یک سال بعد ساندرز سعی در فیلم Maffia و Bulic را آزار و اذیت او را که منجر Bulic به مقابله با او و تحریک به مبارزه با کت و شلوار می گوید.

این اولین بار نیست که دولت در عمل به عنوان یک مکان عمومی به نفع شرکت شده است به موضوع تبعیض نژادی اتهامات: Javits حل و فصل یک کت و شلوار کلاس اقدام به ارمغان فعلی و سابق سیاه پوست و لاتین کارکنان برای $8.4 میلیون دلار در سال 2006.

در بیانیه سخنگوی تونی Sclafani گفت: “در حالی که ما نه در خدمت شده است با این دعوی ما نیست و تحمل هر گونه اشکال تبعیض و مفتخر به حفظ نیروی کار متنوع است که نشان دهنده طراوت و چالاکی از شهر ما و دولت است. این Javits Center قبلا غالب بر آقای ساندرز’ ادعای تبعیض و ما با اعتماد به نفس ما پیروز خواهد شد دوباره.”

شورای منطقه کاهش یافته است به پاسخ به درخواست های متعدد از Crain را برای اظهار نظر ، Maffia کاهش یافته است به نظر و کاهش یافته است به ارائه آقای Bulic اطلاعات.

آن را Javits’ مسئولیت به پلیس داخلی اتحادیه. اما از آن است که مسئولیت خود را به انجام مناقصه خود را گفت: Daniel Kirschbaum وکیل برای شاکی.

“آنها قطعا نمی تواند همکاری با اتحادیه در تبعیض علیه کارکنان,” او گفت:, و اضافه کرد که شورای منطقه بدنام است برای تبعیض نژادی.

اما این که چه Javits آیا با توجه به این که مدعی است که Javits تنزل مقام ساندرز و قطع دقیقه پس از او شکایت در مورد کار خود را شرایط. این مرکز در نهایت اخراج او پس از درگیری با Bulic. Bulic بود و نه حتی نظم کت و شلوار می گوید.

ساندرز به عنوان شد سه اخطار از Javits قبل از اخراج. اما مرکز کنوانسیون نیست افتخار است که استاندارد Kirschbaum گفت. او به دنبال خسارت به شش رقم محدوده, او گفت:.
 


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra